2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Canim benim alerjim var kondoma o yzden mecbur geri cklme oluyor.Oglusumda cizgi film izliyor ayri odada tv yi actiriyor orda takiliyor:))
Yerim onu ben Rabbin bizlerede nasip eder inşallah ne güzel bir duygu şu annelik:)
1 ay sonra 3 boyutlu ultrason çekecekler şimdiden heyecanlıyım gözlerim dolu dolu ilk defa herşeyiyle görcem yavrumu bide tv izlediğini görsem delilirim sevinçten herhalde:)

B betulanil canım birde benimki 4.ayda alındı düşün baya büyüktü ona rağmen doktor 2.aydan itibaren düşünün dedi:)
Yani rahimin toparlanması vucut tan tamamen kalıntıları atmak hele bide 4.ayında kürtaj olan birisi için bayaa kısa ve iyi bir süre:KK66:

Aminn Rabbim hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah:KK66:
Doktor kontrollerin nasıl geçiyor canım 2 li tarama testi yaptırdınmı
İkili testim pazartesi inşallah bir de bende genetik bir rahatsızlık var muhtemelen cvs yapılacak bakalım Hakkı'mızda hayırlısı

@Hertain canim iyi aksamlar oncelikle gecmis olsun cok zor donemlerden geciyoruz rabbim yar ve yardimcimiz olsun kotulere firsat vermesin insallah.Ben sana bise diycem ben kac gundur bir tuhafim.Akintim var dun gogsum sizladi birden ara ara migdem bulaniyor normalde cok severek yiyecegm seyleri canim istemiyor istahim olmuyor.Ama az biraz aç kalincada deli gibi migdem kaziniyor aksamdan beride kasik agrim var belime vuruyor sag kasigimn agrisi.Ve bacaklarim karnima cekik oturunca daha cok agriyor kasigim hamileligmdede boyle olmstu.Aslinda korundugumuz icin kondurmuyorum ama bu belirtiler kaybettigim hamilelegimdede boyleydi endiselendim bende:/Olabilir mi sence korundugum halde?Ve bise daha diycem sana demedim ama ben kahve leke geldigi gun acaba yerlesme lekesi falan olablir mi diye dusundum.Cunku kaybettgim hamilelegmdede ayni camur gibi olmstu.Ve hani sen dedn ya kurtaj sonrasi bendede oldu 3 gun geldi diye.Nettede arastrdm herkes 3gun falan devam ettgini soylemis ama benim ayni gun biraz geldi birdahada gelmedi hic.Tum bunlari dusununce acaba olablir mi diyorum ya olduysa diye dusununce bi yandan heyecanlaniyorum ama biyandanda korkuyorum.Ne dusuncegmi bilmiyorum..

@Hertain canim iyi aksamlar oncelikle gecmis olsun cok zor donemlerden geciyoruz rabbim yar ve yardimcimiz olsun kotulere firsat vermesin insallah.Ben sana bise diycem ben kac gundur bir tuhafim.Akintim var dun gogsum sizladi birden ara ara migdem bulaniyor normalde cok severek yiyecegm seyleri canim istemiyor istahim olmuyor.Ama az biraz aç kalincada deli gibi migdem kaziniyor aksamdan beride kasik agrim var belime vuruyor sag kasigimn agrisi.Ve bacaklarim karnima cekik oturunca daha cok agriyor kasigim hamileligmdede boyle olmstu.Aslinda korundugumuz icin kondurmuyorum ama bu belirtiler kaybettigim hamilelegimdede boyleydi endiselendim bende:/Olabilir mi sence korundugum halde?Ve bise daha diycem sana demedim ama ben kahve leke geldigi gun acaba yerlesme lekesi falan olablir mi diye dusundum.Cunku kaybettgim hamilelegmdede ayni camur gibi olmstu.Ve hani sen dedn ya kurtaj sonrasi bendede oldu 3 gun geldi diye.Nettede arastrdm herkes 3gun falan devam ettgini soylemis ama benim ayni gun biraz geldi birdahada gelmedi hic.Tum bunlari dusununce acaba olablir mi diyorum ya olduysa diye dusununce bi yandan heyecanlaniyorum ama biyandanda korkuyorum.Ne dusuncegmi bilmiyorum..
Amin canım yaaa inan o geceki kalp atışlarım dışardan duyuluyordu korku endişe...Hala şuan daha şehitlerimize çokk üzülüyorum:KK43:
Allah hakkımızda hayırlısını versin artık vatanımız için canını sperm edenlerin acı haberlerini duymayalım inşallah

Canım psikolojik mi bilmiyorum ama kürtajdan sonra her ay kendimi hamile hissettim yada kürtajın etkisi rahimin toparlanma aşaması...Yani bilemiyorum ama korunduysan hiç canını sıkma canım.
Hatta ben kürtajdan birkaç ay sonra baya baya belirti yaşamıştım o kadar korkmuştum.
Ama bu belirtiler 5 ay boyunca devam etti hatta en sonuncusunda anneme falan salak gibi hamileyim demiştim:))
Hamile kaldığım ay ise hiçbir belirtim yoktu o kadar emindimki hamile olmadığıma folik asiti bile o ay bırakmıştım kilo alıyorum diye:)
İşte canım böyle ya vucut rahim toparlanıyor yada psikolojik güzel canını sıkma:KK66:

Sagolasin camim hani suan zaten bebek dusunmedigimz icin cok fazla korktgum icin psikoljik tarafn dusunmedim hic.Ama rahim toparliyorda olablir dedgn gbi bilmiyrm.Tek bilgim baya sanci cektgim belime kalcama vuruyor kasigimn agrisi.Sanki cok tuvaletm varmis gbi gdyorum wc ye sanki tuvaltmi yapsam rahtlycak gibi ama az bisey yapiorm bjtiyor.Yani anlamadm bende.Zaten daha adetime var bekleyip gorucem.Korunma olrk geri cklme oldgu icin acaba mi diyorum.Hayirlisi olsun insallah

Sagolasin camim hani suan zaten bebek dusunmedigimz icin cok fazla korktgum icin psikoljik tarafn dusunmedim hic.Ama rahim toparliyorda olablir dedgn gbi bilmiyrm.Tek bilgim baya sanci cektgim belime kalcama vuruyor kasigimn agrisi.Sanki cok tuvaletm varmis gbi gdyorum wc ye sanki tuvaltmi yapsam rahtlycak gibi ama az bisey yapiorm bjtiyor.Yani anlamadm bende.Zaten daha adetime var bekleyip gorucem.Korunma olrk geri cklme oldgu icin acaba mi diyorum.Hayirlisi olsun insallah
Amin canım ana Allah o duyguyu içimize verdiği için bebeğimiz melek olunca tekrar bebek istemeyle karışık korku olduğu psikolojik olarak belirtiler hissediyor insan yani benimkinde hep öyle oldu:KK66:Fakat büyük ihtimalle şuan rahim yeni yeni kendine geliyor gayet normal canım..
Vallahi hatırlıyorumda o tarif ettiğin sancı kürtajdan hemen önce(suni sancı vermişlerdi)ve kürtajdan hemen ertesi gün vardı ve ben o sancıyla o ruhi acıyı unutmak için bayram temizliği yapmıştım.
Birde tarif ettiğin acı ve sanki tuvalet ihtiyacı varmış gibi olan his hep adet belirtisiydi bende:KK66:
Rabbim hakkınızda hayırlısını versin canım en uygun zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin siz güzel insanlara:)

Allah razi olsun canim adetime 2 hafta kaldi bakalim hayirlisi olsun herseyin 3 adet beklemek istiyorum ben korunmayi birakmak icin

Yok canm kesildi bayadir cok sukur ama kac gundur beyaz kokusuz kasinti yapmayn akinti var yumurtlama gunumde gecti adetimede 1 hafta var.O akintiyi anlamadm.

Yok canm kesildi bayadir cok sukur ama kac gundur beyaz kokusuz kasinti yapmayn akinti var yumurtlama gunumde gecti adetimede 1 hafta var.O akintiyi anlamadm.
Canım benim enfeksiyon oluşmuştu mesela,doktora gittim vajinal şırınga verdi 1 hafta onu kullandım daha sonra en fazla 2 hafta rahat edebildim tekrar yanmalar başladı..
Belki enfeksiyon başlangıcı olabilir.Ama korkulacak bişey değil canım ya doktora git yada sirkeli suyla vajinal duş aldır(sirkeli suyun faydasını çok gördüm)

Canım benim enfeksiyon oluşmuştu mesela,doktora gittim vajinal şırınga verdi 1 hafta onu kullandım daha sonra en fazla 2 hafta rahat edebildim tekrar yanmalar başladı..
Belki enfeksiyon başlangıcı olabilir.Ama korkulacak bişey değil canım ya doktora git yada sirkeli suyla vajinal duş aldır(sirkeli suyun faydasını çok gördüm)
Yok canim enfeksyin dha once gecirdim onu biliyorum hatta sirkeli suyla iyilesmistim cok iyi gercekten sirke.Bu normal bir akinti gibi agri kasinti koku vs yok hayirlisi en azndan lekelerden kurtuldum bu o kdr onemli degil lekeler korkutuyordu beni:)

X