2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

18 gün önce maalesef düşük yaptım. Eylül gibi yeniden denemeyi düşünüyoruz. İnşallah hayırlısıyla bir 2017 annesi olabilirim.

canım çok üzüldüm Rabbim kucağını boş bırakmasın, zor bir durum inşallah kolay şekilde atlatırsın bu süreci hayırlısı böyleymiş demek ki Rabbim en iyisini bilir..

Üzülme canım en hayırlısı buymuş.Ya ilerde olsaydı alışmışken tam tamına hissetmişken...

İyi o zaman canım bu ikincide vakit kaybetmeden mutlu haberi alacaz desene Allahın izniyle)
Canım birde bebek düşünmeye başladığın an bol bol yat uzan düşüğü engellemede çok büyük yardımcı

doktoruma sordum 7. aya kadar kes dedi o da valla ne yapayım bende bilemedim, eve gidince yere yatıyor yanına yatmamı bekliyor bir görsen halini hiç kıyamazsın yatarken kafayı da vuruyor ama bizimkinde ses yok heyecanla anneyi bekliyor oooff zor bu işler canım ya

Canım inşallah. Allah bu kez tamamına erdirsin inşallah. Senin de kucağına sağlıkla almayı nasip etsin yavrunu.

canım çok üzüldüm Rabbim kucağını boş bırakmasın, zor bir durum inşallah kolay şekilde atlatırsın bu süreci hayırlısı böyleymiş demek ki Rabbim en iyisini bilir..

Canım çok saol. Allah'ın takdir. Çok istiyorum, hamilelik günlerimi çok özledim. Allah en kısa sürede ikinciye nasip eder inşallah. Üzücü, zor bir süreç.

Aman iyi canım yaaa valla biran panikledim..
Ama canım sen çok yufka yüreklisinn:)))
Valla ben olsam ağlasada zırlasada umrumda olmazdı yada şimdi bol keseden atıyorum 6 ay sonra benide görcez

Canım inşallah. Allah bu kez tamamına erdirsin inşallah. Senin de kucağına sağlıkla almayı nasip etsin yavrunu.
Sağol canım inşallah Rabbimde sana en hayırlı zamanda sağlıklı bir evlat nasip eder Allaha emanet ol kendine iyi bak canım ben hep burdayım canım canın sıkıldığı zaman yaz olurmu c

Canım çok saol. Allah'ın takdir. Çok istiyorum, hamilelik günlerimi çok özledim. Allah en kısa sürede ikinciye nasip eder inşallah. Üzücü, zor bir süreç.

inşallah canım inşallahbende ilk bebişimi kaybetmiştim nasıl bir duygu iyi bilirim, yeni bir bebişin olunca o yaralarını tek tek saracak annesi emin ol

Aman iyi canım yaaa valla biran panikledim..
Ama canım sen çok yufka yüreklisinn:)))
Valla ben olsam ağlasada zırlasada umrumda olmazdı yada şimdi bol keseden atıyorum 6 ay sonra benide görcez

kız bir kucağına al gör bak dünya onun etrafında dönüyorhiç kıyamazsın valla, göreceğim seni de inşallaharkadaşlara anlatınca gülüyolar ben kışın kızımın altını temizlerken ıslak mendiller poposunu üşütmesin diye koynuma sokar ısıtırdım vallaanne olunca kafa bir değişik çalışıyor

tırstımmmm:))
Ay canım valla ben biraz gaddarım pek şımartmam ama bilemiyecem tabi
İnşallah Rabbim o günleri bi göstersin de..
Canım ailenden kim kim geliyo ne zamana kadar sizdeler

tırstımmmm:))
Ay canım valla ben biraz gaddarım pek şımartmam ama bilemiyecem tabi
İnşallah Rabbim o günleri bi göstersin de..
Canım ailenden kim kim geliyo ne zamana kadar sizdeler

inşallah canım annem babam kardeşler 1 hafta bizdeler sonra annemler gidecek ama kardeşler bir süre daha buradalarcanım benim vakit yaklaşıyor kendine bebişe iyi bak anca toparlanırım Rabbime emanet olun:)

inşallah canım annem babam kardeşler 1 hafta bizdeler sonra annemler gidecek ama kardeşler bir süre daha buradalarcanım benim vakit yaklaşıyor kendine bebişe iyi bak anca toparlanırım Rabbime emanet olun:)
Ohhhh benim yerimede keyfini çıkar canım,))
Sende kendine iyi bak canım Allaha emanet ol süt kuzusunu yerime bol bol öp canım

Balım rabbim çektiklerinin mükafatını bu bebişinle vermiş bak çok şükür. Boşver o kötü günleri hiç düşünme. Bebişini sağlıkla alıcağın günlerin hayalini kur ki bebişinde senin mutluluğunla huzur bulsun Allahım bişeyi nasip etmiyosa eminim daha güzelini hediye edicektir. O ol der olur. Bizlere de sabretmek ve tevekkül kalıyor isyansız şükürle..

Evet canım bugünkü günüme çok şükür Rabbimde sana tez zamanda sağlıklı hayırlı bir evlat nasip eder inşallah..
Ben bu konularda çok şeyler okudum biraz bilgi sahibiyim ovulasyon testinide kullandım onun hakkında da biçok bilgiye sahibim canım sormak istediğin öğrenmek istediğin bişeyler varsa seve seve yardımcı olurum.
Ben her zaman burdayım insanları rahatlatmak ve yardımcı olmak inan çok hoşuma gidiyor kendimi işe yarıyor gibi hissediyorum o yüzdenben het zaman yanındayım canım

Allah razı olsun balım. Aklıma takıldıkça sorarım.Burası güzel ya insanlar birbirini merak ediyor soruyor. Lekelenmem oldu demişsin gebeliğini öğrenmeden önce nasıldı lekelerin?

Allah razı olsun balım. Aklıma takıldıkça sorarım.Burası güzel ya insanlar birbirini merak ediyor soruyor. Lekelenmem oldu demişsin gebeliğini öğrenmeden önce nasıldı lekelerin?
Canım benim enfeksiyonum vardı daha sonra burdan birisi bana sirkeli su ile vajinanı yıka dedi daha sonra 2 gün yaptım iyi geldi o zamanlar spor ur diye bisiklette sürüyordum... 2 gün sonra çamaşırımda sanki kahverengi boya damlamış gibi nokta nokta lekeler oldu bu 3 gün devam etti bazende o boyayı fırçayla sürmüş gibi akıntım oldu.Bende hem sirkeli sudan hemde bisikletten (çok hızlı sürüyordum) dolayı kaynaklandı zannettim.Diğer hamileliklerdede yaşamıştım ama konduramadım bu sefer çünkü aklımdan tamamen çıkmıştı.Ama sonra bişey dürttü beni test yap diye sonra da pozitifi gördüm canım; ))

Canım bide benim lekelenmem adetten 2 gün önceydi..
Lekelenmeler yumurtlama olup tuttuktan 9-10-11-12-14.günlerden sonra oluyo canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…