2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Çok heycanlandmmmmmm bakalmmhayrlısııı:)

Adetim 15 nisanda bitti 16-17 nisan 18-20-22-23-24 26 28 30 nisan ve 2 mayıs olmak üzere çalışma oldu. Adet günüm 30 günde bir 11 nisan ilk adet tarihimdi. Halangelen giden yok

Tamm canım bizleride haberdar et canım
Ama şimdiden hayırlı olsun canım inşallah hepimize 9 ay sonra bebeğimizi sağlıcakla kucağımiza almayı;isteyenlerede aratmadan tez zamanda bebek nasip etsin
Aminnn...
Amiiiiiinnnn cnm amiiiiiiinnnn ama sogan kurunu deneyin derim ben sogan kuru kullanmistim bak hamile kaldim sizde deneyin

Adetim 15 nisanda bitti 16-17 nisan 18-20-22-23-24 26 28 30 nisan ve 2 mayıs olmak üzere çalışma oldu. Adet günüm 30 günde bir 11 nisan ilk adet tarihimdi. Halangelen giden yok
Canım eğer yerleşme kanaması ise ve testte çıkmadıysa geç döllenme olmuştur...
Buna göre 30 nisan veya 2 Mayıs yumurtlama günlerindi en büyük ihtimalde 2 mayıs...
Eğer 2 mayısta döllenme olduysa bugün 9.gün ve idrarda çıkmaz kan testinde bile zar zor çıkar.Benimki döllenmeden 14 gün sonra idrarda çıktı.Yani canım idrarda çıkması için 4-5 gün daha beklemen lazım!
Ama canım untma varsayımlar üstüne konuşuyoruz o yüzden her türlü sonuca hazırla kendini

Teşekkürlerbcanım nasıl hesapladın yumurtlama gününü 15 mayıstan mı geri saydınn:)

Teşekkürlerbcanım nasıl hesapladın yumurtlama gününü 15 mayıstan mı geri saydınn:)
Canım aslında buda bir varsayım eğer lekelenmen yerleşme kanaması ise ve testte çıkmadıysa 12 gün altı oluyor...Çünkü 12.günde kan testinde tam çıkıyor ve 12.günden sonra idrarda yükselmeye başlıyor beta hcg.
Ve geç döllenme ihtimalini düşünürsek idrarda çıkmaması normal.
Buna göre de 30 nisan ve 2 mayıstan 11 mayısa kadar saydığımda 30 nisan da 11.gün 2 Mayısta 9.gün oluyor yani yerleşme kanaması ise eğer 30 Nisan veya 2 Mayıs yumurtlama günün oluyor canım

30 Nisan 11 gün sonra 11 Mayıs
2 Mayıs 9 gün sonra 11 Mayıs

Yani canım bu tabloya göre geç döllenme olmuş ve idrarda çıkmamış çünkü henüz idrarda beta hcg yükselmemiş...O yüzden yumurtlama günlerin bu ikisinden birisi
(İhtimal)

İnşallah canım bugünlerde çok yoğunum ev arıyoruz ve daha bulamadık ev sahibi sıkıştırıyo ve 5 güne çıkmamız lazım ev işi ydi yemekti anlıyacan Benin doktor işi 1-2 hafta daha ertelendi
Hayirlisi olsun canim hkkinda dikkat et o sureye kadar bir yonden iyi oluyot gec gitmen insallh gittiginde bebisinide kalp atisinida gorursun.Rabbim yardimcn olsn canim

Hayirlisi olsun canim hkkinda dikkat et o sureye kadar bir yonden iyi oluyot gec gitmen insallh gittiginde bebisinide kalp atisinida gorursun.Rabbim yardimcn olsn canim
Aminnnnn canım Rabbim hepimize nasip etsin
Nasıl gidiyo canım bulantıların arttIMI?

Sağol canm ya konşmak ne kadar iyi gelior bi bilsen

Aminnnnn canım Rabbim hepimize nasip etsin
Nasıl gidiyo canım bulantıların arttIMI?
Yok canim cok sukur duruldu:)Sadece arada bir yine bulaniyo ama kusturcak gibi degil.Ama benim icin daha erken kusmalar icin.Eger basliycks 6,7 haftada baslar o yuzden hazir kusmuyorken yemeye bakiyorum herseyden:)

Yok canim cok sukur duruldu:)Sadece arada bir yine bulaniyo ama kusturcak gibi degil.Ama benim icin daha erken kusmalar icin.Eger basliycks 6,7 haftada baslar o yuzden hazir kusmuyorken yemeye bakiyorum herseyden:)
Canım benim sabah bulantılarım oluyo İştahım kapanıyor o yüzden sabah parmak basıp kusuyorum ve İştahım biraz da olsun açılıyo(parmak basmak zararlımı?)
Ağrı sızın varmı canım?

Sağol canm ya konşmak ne kadar iyi gelior bi bilsen
İnşallah canım güzel haberlerini bekliyoruz...
Ama her türlü sonuca hazır ol canım

Peki belirtilerin varmı?
Hoş ben 5 ay boyunca bütün belirtileri yaşadım hamile kaldığım ay hiç belirti yoktu hatta hamile kaldığım ay umudu kesmiş adet olacam diye toplu ped bile aldım 5-6 paket

Canım benim sabah bulantılarım oluyo İştahım kapanıyor o yüzden sabah parmak basıp kusuyorum ve İştahım biraz da olsun açılıyo(parmak basmak zararlımı?)
Ağrı sızın varmı canım?
Agri sadece kasiklarimda oluyor canim ozellikle yatarken bacaklarim cok fazla karnima cekik sekilde durunca sanki sıkıstiriyormusum gibi agriyo kasigim.Parmak basmayi bilmiyorum canim dr mutlaka sor

Agri sadece kasiklarimda oluyor canim ozellikle yatarken bacaklarim cok fazla karnima cekik sekilde durunca sanki sıkıstiriyormusum gibi agriyo kasigim.Parmak basmayi bilmiyorum canim dr mutlaka sor
Tamm canım çokkk teşekkür ederim gerçekten çok desteğini gördüm inşallah Rabbim cümlemize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallahhhh
Canım senin ilk gözağrın kaç yaşındaydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…