2017 ANNE ADAYLARI VEYA HAMİLELİK PLANLAYAN HANIMLAR HAYDİ TOPLANALIM:)

Şükür canım bebeklerini Allah sana bağışlasın onları (karnındada var sankiiii)sana vatana millete hayırlı evlatlardan etsin Rabbim onların acısı sana göstermesin inşallahh
Canim kan testi yaptirdim 56 kusurlerde cikti daha erken oldugu icin 3 gun sonra yine gel dedi ve benim adet daha gelmedi yukselir dmi inslhhh

Canim kan testi yaptirdim 56 kusurlerde cikti daha erken oldugu icin 3 gun sonra yine gel dedi ve benim adet daha gelmedi yukselir dmi inslhhh
Canım yükselir merak etme adetinden 3 gün önce ayrıca içini ferah tut ben bu değerlerden pek anlamam fakat bişey olmaz Allahın izniyle

Merhaba kizlar. Ben de dun hamile oldugumu ogrendim. Tabi herkese soyledik esimle. Ama doktorum iki gun sonra tekrar kan testi yaptir dedi b-hcg icin. Yukselmasine bakicakmis. Yukselmeyebilir mi anlamadim? Degerim 123 cikmisti

Merhaba kizlar. Ben de dun hamile oldugumu ogrendim. Tabi herkese soyledik esimle. Ama doktorum iki gun sonra tekrar kan testi yaptir dedi b-hcg icin. Yukselmasine bakicakmis. Yukselmeyebilir mi anlamadim? Degerim 123 cikmisti[/QUOTE]
Hayırlı olsun canım Rabbim kucağına almayı nasip etsin canım...
Canını sıkma değerin iyi çıkmış Allahın izniyle bir sorun çıkmaz
Adete kaç gün vardı?

Merhaba kizlar. Ben de dun hamile oldugumu ogrendim. Tabi herkese soyledik esimle. Ama doktorum iki gun sonra tekrar kan testi yaptir dedi b-hcg icin. Yukselmasine bakicakmis. Yukselmeyebilir mi anlamadim? Degerim 123 cikmisti
Adete kaç gün vardı?

canım benim değerde tahminen 90larda idrar testinin koyuluğu nasıl çıktı..benimki birden koyulaştı baya..öncesinde çok silikti..

Benim 2 gun var ama evve yaptim 2 tane test ikiside pozitif cikti kan verdim oda pozitf cikti ama daha bebegim 1 bucuk haftalik oldugu icin 56.81 cikti kanda i slh yukselir degerler dua et lutfen bana
benimde pazartesi 27ydi değerlerimiz yakın canım..Allah inşallah tamamına erdirir..sağlıkla kucağımıza alırız bebişlerimizi..

Adete kaç gün vardı?[/QUOTE]
İnsallah canim. Adet gunumun ilk gunu yaptirmistim testi.

Adete kaç gün vardı?
İnsallah canim. Adet gunumun ilk gunu yaptirmistim testi.[/QUOTE]
Değerlerden anlamam fakat 2 günde bir 2 katına çıkması gerekiyor diye duymuştum o yüzden 2. değerini bilmeden yorum yapamayız canım
Ayrıca değerin iyi çıkmış herhalde

kızlar bunları düşünmek için henüz çok çok erken ama doğumunuzu nasıl düşünüyorsunuz bide bebek odasını hemen mi yaparsınız yoksa 6 aylık felan olunca mı?

Ya kizlar birde suan adet olacakmisim gibi arada agri giriyo bebek birseyler yapmaya calisiyo mu acaba anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…