2016 yılbaşı çekilişi tanıtım topiği

asivemai

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
6.111
6.139
Merhaba çekiliş güzelleri her sene olduğu gibi bu senede çekilişimizi yapıp güzel dostluklar kazanacağız inşallah.Tabi birde bunu kendini tanıtma tarafı var ki hediye alacak arkadaşlarımıza kolaylık olsun öyle değil mi
şimdi Tanıtım zamanı

selam katilciğim ismim Ümran.
İzmir de yaşıyorum.Devlet memuruyum
20 aylık tombiş bi kıza sahibim(rabbim kazalardan belalardan korusun onu) 2 yaş olarak giyiniyoruz kilodan dolayı
Kapalı bir bayanım eşarp hiç tercihim değildir çünkü hiç yakışmıyor bana şal kullanırım
boyum 1.63 beden M ayak numaram 39 dur
Sevdiğim renkler olarak saymicam şu sıralar her renge karşı bir hobim var nedendir bende bilmiyorum
biblo ev aksesuarları sevmem eşimde evde bulundurmaz kesinlikle
pofüdük ayakkabılara babetlere bayılır
oje sevmem ama makyaja bayılırımmmmmmm(göz kalemi kapatıcı ruj rimel )
kitap hiç okumam (çocuğum için şu sıralar aktivite zeka gelişim kitabı okuyorum sadece)
Tunik giyinirim ama evde normal t shirt le takılırım.
Mutfak gereçleri renkli olanlara bayılırm.
Orta sehpa veya masa örtülerini çok severim değiştirir değiştirir kullanırım evde dantelli boyalı kurdale nakışlı vs.vs. olarak.
Başka mmm spor giyinirim çoğunlukla bence yeterli ya sen ne alırsan ben beğenirim kuzum sadece biblo tarzı şeyler alma kafidir
şimdilik bu kadar katilciğim

Son düzenleme:
Merhaba ;
Adım Pınar. 36 Yaşındayım. Dış Ticaret ve Gümrükleme işi ile uğraşıyorum.
Boy : 1.64
Kilo : 49
Ayakkabı numaram : 37
Medeni Halim : Bekar
Kendimden bahsetmek gerekirse Bursa'da yaşıyorum okb hastasıyım.Temizlik takıntım var. Çok kitap okurum Tess Gerritsen ve Harlan Coben en favori yazarlarım okumadığım kitapları kalmamıştır gerilim tarzı kitapları severim.Cam biblolara ve süs eşyalarına bayılırım, renkli el örgüsünden yapma olanlarda favorimdir.Anlatacaklarım bu kadar sevgilerimle...

Merhaba,
26 yaşındayım. Mühendisim. İstanbulda özel bir şirkette çalışıyorum.
173 Boyum. 57 Kiloyum.
Bekarım.
Bakımlı olmayı severim. Aşırı yapmasam da dışarı makyajsız çıkmam. Kimsenin gözüne makyajım fazla gelmez ama. Fazlasıyla kozmetik ürünüm bulunmakta. Olmazsa olmaz ürünlerim vardır.
Kitap okumayı seviyorum. Siyasi kitapları sevmem. Yazarın siyasi görüşleri varsa ve yanlı yazmışsa onları da sevmem. Kitaba başlamamla bitmesi çok kısa zaman alır. Genellikle tüm gün okur bitiririm.
Gezmeyi dolaşmayı çok severim. Bir o kadar da keyfime düşkünümdür. Sporla hiç aram yoktur.

Çıktığım kişi ya da bana çıkan kişi İstanbuldaysa buluşup bir şeyler yapmayı isterim. Tabii karşı taraf da kabul ederse:)

Şu anlık bu kadar:)

Merhabalar.

Kilom 70
Boyum 1.64

Tombisim ben ya
Bedenim L
Ayak numaram 38
Kokos bi bayanimdir. Kiyafetlerde susu simi severim. Ayakkabi cok severim.
Biblo sevmem.
Tum renklerle barisigimdir.
Baska bisey gelmiyor aklima, simdilik bu kadar.

Merhabalar;
İsmim Özge 29 yaşındayım, avukatım, 2.5 yıllık evliyim henüz bebişim yok ama artık istiyorum bakalım inşallah olur
Kitap okumayı çok seviyorum ve kütüphane oluşturuyorum..
Hediye olarak kitap almak isteyen arkadaşım okuduğum kitabı almaması açısından vikitap üyeliğime bakabilir.. oraya düzenli olarak okuduğum okumak istediğim kitapları yazıyorum.. vikitap üye adım da melinda ve sayfamın linki bu http://www.vikitap.com/profil/melinda-233514
Uzun kolyeler seviyorum, yeşil gözlüyüm göz makyajı seviyorum (kalem, dipliner, maskara kullanıyorum gerçi, farla aram pek yok)
55 kiloyum üste s-m giyiyorum, alt da 38 oluyo biraz basenlerim var.. 1.65 boyundayım.. beyaz tenliyim (bembeyaz diil ama )
ayaklarım minnak 36 numara, ama kalıba göre 37 de olabiliyor
biblo pek sevmem, zaten evi değiştirdik aldık alacağımızı
ev botu vs seviyorum, seksülü çamaşırlar severim
Hırka falan seviyorum, tayt da severim uzun tuniklerle giymek hosuma gidiyo
Is hayatında mecbur klasik giyiyom ama normal hayatta daha rahat giyinirim salas seyleri severim.. retro seyleri seviyorum
Oldies müzik seviyorum oldies gruplara ait t shirt severek giyerim 60lar 70ler
Yabancı dizilerim vardır severek takip ettiğim onlarla ilgili ürünleri seviyorum
Balık burcuyum sanatla ilgili herşeyi çok seviyorum hayvanları insanları doğayı her bişeyi seviyorum
Değişik tatlara çok açığım
Kikirdaga takilan kupeleri severim
Parfum severim (çiçeksi kokuları daha çok seviyorum mesela yasemin favorim)
Bunlari sirf secenegin cok olsun cok zorlanma diye yazdım canim arkadaşım

Ek bilgiler;
Ayakkabı numaram 39. Topuklu ayakkabı özel günler hariç tercih etmiyorum.
M beden giyiyorum. Spor-klasik arası giyiyorum. Uzun hırkaları severim. Ne fazla ince ne fazla kalın tercih ederim.
Takıları severim. Özellikle taşlı yaka kolyelerine bayılıyorum. Saatlerim gold ya da rose gold renklerinde. Yanlarına kullanacağım gold renk içeren bileklikleri severim.
Parfüm her zaman kullanırım ama kolay kolay beğenemem.
Çantaları cüzdanları severim. Ancak çok zor seçiyorum. Çapraz olarak kullanmasam da çapraz çantaları severim.
Küpe, oje, fular hiç sevmem. Ev eşyaları ilgimi çekmiyor. Yazın plajda kullanmak üzere açık kıyafetlerim vardır onun dışında giymem.

Bunlar geldi şu anlık aklıma. Umarım yeterli gelir :) Yine diğer yazılanlara göre ekleme ihtiyacı duyduğum bir şey olursa eklerim.

merhaba
23 yaşındayım, koç burcuyum. Astroloji ile ilgileniyorum. Mitolojik ve sıradışı şeyler çok ilgimi çekiyor. Kitap okumayı severim değişik ve sürükleyici romanlara bayılırım
defterler kalemler ilgimi çeker.
değişik mumlar ve tütsüleri çok severim.
small giyiniyorum 49 kiloyum. çoraplar, patikler severim.
kolye , bileklik çok severim takılara düşkünüm.
özellikle bir rengim yoktur fakat bordo,mor, siyah, beyaz vs severim kullanırım aslında her renk benim rengimdir
Gezgin sayılırım sürekli bir yerlere giderim şehir dışı,yurtdışı vs farketmez fotoğraf çekip yazı yazarım gittiğim yerlerde
bere takmayı çok severim
makyaj yapmayı da severim , dudak lipsticklerine takıntım vardır resmen haftada bir bitiririm sürekli elimde gezerim renk veren dudak bakım kremlerinden <3
gezegenlere karşı takıntım vardır çok severim yakında kafayı gezegenlerle bozacağım
gezegenli bir şey gördüğüm zaman dayanamam alırım sanırım biraz yardımcı oldum katilime...

Selam hatunlar:)
İsmim Burcu, 24 yaşında uzatmalı son sınıf mühendislik öğrencisiyim. Haziranda mezun oluyorum inşallah. 6 senelik bir ilişkim var geçen pazar evlilik teklifimi aldım yani bekarim ama son evrelerim:) İstanbulda oturuyorum.

Kendimden bahsedeyim birazcık kumralim 165 boyunda 50 kilo hafif basenli bi hatunum. Sade giyinirim spor daha çok tercih ederim. Makyajı çok severim, günlük makyaj olarak kapatici,eyeliner,ruj ,rimel kullanırım. Özel günler dışında allık pudra fondöten kullanmam. Ama bb yada cc kremleri severim.
Kitap okumayı severim ancak bu aralar çok yogunum okuyamiyorum malesef. Evde bi dünya beni bekleyen kitabım var.
Çok süs kullanmam takilarla pek aram yok. Ojeye bayılırım genelde koyu renkleri tercih ederim. Parfüme bayılırım. Genelde deri sırt cantasi kullanıyorum ama çantaları severim. Ayakkabı numaram 38 düz tabanim o yüzden topuklu çok giyemiyorum ama severim.
Biblo aksesuar almaması taraftarıyım evimiz küçük koyacak yer yok pek.
Gelelim benim için önemli bi noktaya:) Öğrenciyim demiştim harçlığımı çıkartmak için instagtam ve facebook üzerinden satışlar yapiyorum. Çeşitli objeler üzerinde tasarımlar boyamalar yapiyorum. Hayalim işi büyütmek ama bakalım kısmet:) Kurbanima da güzel bi hediye hazırlamayı düşünüyorum ellerimle :)

Katilcigim ne alırsan çok mutlu olurum yeterki özenli olsunlar:) Öpüyorum seni

Kuzularım kopyala yapıştır yapmak istemedim en baştan yazıyım detaylı olarak katilime de fikir olsun istedim.

23 yaşındayım 21 ocakta 24 üme giricem yani bana hediye alan sevgili katilim aynı zamanda doğum günü hediyemi de almış olucak ben öyle düşünüyorum ve hissediyorum:)Onun dışında yeni mezun bir işletmeci adayıyım iş aramaktayım hali hazırda.Evli değilim uzun bir ilişkim var.Sarışın ve renkli gözlüyüm.1.78 boyunda 58 kilo civarındayım.Üst bedenim small,alt bedenim ise medium.Ayak numaramda 40.Burcum kova bütün özelliklerimi de taşıdığımı düşünüyorum.

Kitap okumaktan oldukça keyif alıyorum her gece yatmadan muhakkak kitap okurum yoksa uyuyamam.Özellikle kişisel gelişim kitaplarından keyif alıyorum bu aralar ama onun dışında Zülfü Livaneli,Ahmet Altan,Canan Tan ve Ayşe Kulin sevdiğim yazarlar arasında.Kısacası Türk yazarlar tercihimdir.Kitaplar dışında da nickimden de anlaşılacağı üzere doğa aşığıyım.Çiçeklere bayılıyorum.Ayrıca her kız gibi bende takı tokalara bayılıyorum.Uzun kolyelerden ve küçük küpelerden hoşlanırım özellikle.Sırt çantalarını,bol gözlü cüzdanları severim.En sevdiğim renkler ise;mavi ve morun her tonu:)

Baya yazdım fikir olması açısından ama katilimin gönlünden ne koparsa tabiki de şimdiden öpüyorum tanışıcağımız günü heycanla bekliyorum:)

SELAM BAYANLAR
İSMİM SERAP 32 YASINDAYIM TURIZM CALISANIYIM
BOY 1,65
KİLO 83 MALUM BIRAZ BALIK ETLIYIM :) HA ONEMLI BEKARIM
GİYİNMEYİ VE MODAYI TAKIP ETMEYI SEVIYORUM AYRICA DEGISIK MUTFAK AKSESUARLARINDANDA HOSLANIRIM HIMMM AKLIMA BASKA BIR SEY GELMIYOR AYAKKABI NUMARAMDA 39 BU ARADA
HERKEZE SEVGILER SEKERLER :)

Herkese Selamlar;
Yasim 38
Bekarım..
M-L beden arası giyiorum. Ayakkabı numaram 38-39.
Makyaj yapmayı seviyorum.Tam bir Kozmatik canavarı desem yeridir.
Renklerden Mor Siyah MAvi severim.
Birde kedilere düşkünümdür.Özelikle Sokak kedilerine.Daha evvelde cekilişlerde bunu dile getirdim.Sagolsunlar kedi maması yolladı arkadaşlar.
Çorapları severim.

Şimdiden Teşekkürler Katilime

HIMMM EN COK SEVDIGIM RENK SIYAH VE MAVI TAM BIR ALISVERIS CANAVARIYIM KIYAFET UZERINE MAKYAJ YAPMAYIDA SEVERIM AMA OLMAZSA OLMAZ MAKYAJ MALZEMELERIMLE BASKA 44-46 BEDENIM

Selamun aleyküm hatunlar;

Kendimi kısaca tanıtmaya çalışayım. 24 yaşında, çiçeği burnunda evli bir hatunum.Kamuda çalışıyorum. 46 Kiloda 157 boyunda çıtı pıtı biriyim. Tesettürlüyüm çoğunlukla ipek eşarp kullanırım şal kendime yakıştırmadığım için kullanmıyorum. Takı takmayı severim daha çok uzun kolyeleri beğenirim. Renkli taşlı tuşlu tokalara bayılırım. 34-36 /xs-s beden kıyafet giyiniyorum. Evde genellikle tayt ve sweatshirt giyerim, pofuduk panduflar çok hoşuma gider ayak numaram 35.5-36. Makyaj yapmaktan hoşlanıyorum ancak alerjim olduğu için belli başlı markaları kullanabiliyorum sadece. Ev ürünlerinde ise Vintage ve Retro şeylerden çok hoşlanıyorum. Renk olarak siyah, pembe, mor, gold, bordo renklerini çok severim. İç çamaşırlarında siyah ve bordo favori renklerimdir.

Son olarak hediyenin büyüğü küçüğü değil manevi değeri, özenilmiş olması önemli benim için. Bana özel yapılmış şeyler beni çok mutlu eder.

Hepinize sevgilerle (f)

merhaba
bendeniz esra :)
boy: 1,59
kilo: 55
ayak no: 37

kitaba bayılırım ama dini tarz okumayı sevmem.süs eşyası biblo çok severim.hatıra olarak saklayabileceğim el yazısı küçük notlar mektup alırsam çok sevinirim.türbanlı değilim açığım.gözü bol olan cüzdan çantayı da severim.hediyenin küçüğü büyüğü olmaz,yörenize ait küçük bişey gelirse saklama şansım olur.
şimdiden teşekkürler.

Merhabalar
Ben Fatma..25 yaşındayım.Kamuda mühendisim evli ve mutlu olmaya çalışıyorum..
Akrep burcuyum ve bütün özelliklerini taşıdığımı düşünüyorum.
Manevi şeylere önem veriyorum maddi her şeyim var zaten çok şükür ki..
Ben hediye sevmem aslında sürpriz de sevmem galiba bu konuda biraz zor biriyim.
Çekilişteki amacım KK dan bana hatıra bir şey olması...

Merhabalar, arkadaşlar

Eski üyelerdenim, liseye giderken ( 6 sene önce oluyor) bu forumda çok takılırdım, güzel dostluklar, takaslar ( kıyafet,parfüm) ve dertleşip fikir alışverişinde olduğumuz paylaşımlarım oldu,
KK izmir buluşması da unutamadığım güzelliklerdendir,
6 7 sene önceki çekilişlerde de yer almıştım, şimdi 2016 çekilişinde de yer alacağım için mutluyum

Ben 23 yaşındayım, İzmir'liyim, üniversite için Bursa'ya geldim ve iş bulup burada kalmış bulunmaktayım
Bekarım,

Kitap okumayı film izlemeyi, yağlı boya tablo yapmayı severim. Ev dekorasyonuna meraklıyım,
İşim lojistik sektöründe insan kaynakları, bu alanda okumayı da severim, kişisel gelişim alanlarında da okumayı severim.
Ek olarak dans eğitmenliği yapıyorum en büyük hobim budur, (salsa,tango ve zumba branşları)
170 boyundayım, 54 kiloyum, spor meraklısıyım
39 numara ayakkabı, ve 36-38 beden giyinirim,
Bir de aksesuar-giyim de Siyah renk favorimdir

Başka aklıma gelmiyor, sohbet ettikçe zaten tanıtma kısmı devam eder diye düşünüyorum

öncelikle herkese merhaba hatunlar
kendimi ufaktan bir tanıtayım, zaten uzun uzadıya sohbet ederek tanırız birbirimizi
bendeniz 30 yaşında ( hala yaşına alışamamış ve yaşının olgunluğuna sahip olmayan), şu sıralar işsiz fakat umudunuz kaybetmeyip kpss, ales, yds çalışıp duran bir mimarım.
170 boyunda, (kilomu belirtmeyip XL beden giyiyorum diye es geçeyim bu kısmı ) spor giyim tarzına sahip bir bayanım. bu ara genelde evde olduğum için eşofman sweatshirt modunda geziyorum. ayakları ve elleri deli gibi üşüyen bir insanım, bu yüzden kış aylarında dışarıda eldivensiz ve atkısız, evde ise ev ayakkabısı ve kalın polar sweatshirtler olmadan duramıyorum
henüz evli değilim ancak Rabbim engel çıkartmazsa şubat yada mart gibi nişan yapıp seneye eylülde evlenmeyi planlıyoruz. o sebeple bu ara deli gibi çeyiz alışverişi modundayım mesleğimdenmidir yoksa ilgi alanımdanmıdır bilmiyorum, dünyadaki önemli binalarla ( eyfel kulesi big ben, sidney opera binası vb ) ilgili aksesuarlar, biblolar aşırı ilgimi çekiyor. evimde de aksesuar olarak böyle birşeyleri kullanmayı planlıyorum.
bir ufak not da, henüz ortada fol yok yumurta yok ama çeyiz için mutfaga yapılan örtülerim vs tamamen pastel mavi ve pastel pembe tonlarında. tüm mutfağı bu tonlarda yapmayı planlıy
cilt bakımı, makyaj, çiçek kokuları, aksesuar hepsine bayılırım ve zevkle kullanırım. bir zamanlar kısa saçlıydım ama herifim istedi diye saçları uzatmaya çalışıyorum
inanılmaz fanatik bir Beşiktaşlıyım erkekten farklı olmayacak şekilde maçları takip ederim, hatta şu işsiz sıkıcı hayatımdaki en büyük eğlencem Beşiktaş diyebilirim bu sebeple içerisinde beşiktaşın amblemi veya adı geçen her türlü şeye hastayımdır.
kitap okumayı çok severim. vikitap adresinde üyeliğim var buradaki kullanıcı adımla aynı. orada okumak istediğim ve elimde olmayan kitapları da görebilirsiniz.
bir de puzzle delisiyim, yeni yeni hobi ediniyorum bu konuda ama büyük bir eğlence tavsiye ederim

buraya uzun uzun yazmam kimsenin gözünü korkutmasın ben sadece kendimi tanıtayım ve zorluk çekmesin sevgili katilim diye abarttım. benim için önemli olan burada güzel sohbet edebilmek, birbirimizi tanımak ve bir yerlerde benim için özen gösterilen birşeyler olduğunu fark edebilmek. onun dışında kimin gönlünden ne geçerse hepsi çok kıymetlidir

Bir tane Bursa'lı buldum hemde dans hocası bana da öğretir misin lütfennn ya

Çeyiz tarzı şeylerden hoşlanıyorsun demek bende bayılırım aksesuarlar kırkyamalar değişik bonbon yastıklar bana düşersen yaşadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…