2016 üçüz anneleri :)

Inanmiyorummmm.hemsommm hic beklemiyordum.surekli takipdeydim.sen diyordunya 36 kadar giderim diye.şok oldummmmmm . çok sukur saglikla dogmuslar pasalarimiz aglamislar MasaAllah.in sa Allah beraber cikacaksiniz hastaneden sag salim . Allah anali babali ablali buyutsun Aminnnn.32 hafta kritik bir hafta degil zaten.cok merak ediyorum detaylari.
Dualarim sizinle.

Bende düzenli okuyorum yazılanları iki gündür okumuyorum şimdi sırayla okurken azerinin peş peşe bir kaç defa yazdığı ben doğurduğumu görünce çok şaşırdım. Allah sağlık sıhhat versin hepinize. Hayırlı uğurlu olsun. Bebekleri çok merak ettim

Kizlar doktorla konusdum şimdilik gozle görülür hic bi problemleri yok Şükür
1si kendisi nefes ala biliyo diger ikisi oksijene bagli
Tek problemimiz şimdilik nefes almaları
Kilolari 1i 1500 gr,diger 2si 1600gr
Kilolari ve aktiflikleri ucuzlere görə cok iyimiş
Boyle giderlerse fazla kalmazlar dedi doktor

ayy masallah masallah masallah ucunede
insallah bira once saglikla donersiniz evinize
sanada masallah arkadasim bunca zaman hic olumsuz bisey dusunmeden hep pozitif olarak hep kendine guvenerek tasidin buyuttun yavrularini
Azerin napti gordu mu kardeslerini

Çok şükür canım maşallah :)) inşallah en kısa zamanda kucaklarsın yavrularını. Peki sen nasılsın ?ağrın çok mu?sütün geldi mi?

Teşekkür ederim canim
Senin de gözün aydın hamile misin?
Azerin goremedi maalesef ben bile goremedim daha yarin gorucem inşallah
Eşim gördü baya aktifmis biri:))
Agliyomus
Diger ikisi sakindi diyo

ayyy sen boyle yazdikca gozlerim doluyor,masallah minik prenslere sende bu arada sutun gelmesi icin sivi almaya calis sezeryandan sonra cabuk gelmiyor
bende Allah nasip ederse 6.haftami bitirdim :))
dua larim sizinle
Teşekkür ederim canim
Senin de gözün aydın hamile misin?
Azerin goremedi maalesef ben bile goremedim daha yarin gorucem inşallah
Eşim gördü baya aktifmis biri:))
Agliyomus
Diger ikisi sakindi diyo

ayyy sen boyle yazdikca gozlerim doluyor,masallah minik prenslere sende bu arada sutun gelmesi icin sivi almaya calis sezeryandan sonra cabuk gelmiyor
bende Allah nasip ederse 6.haftami bitirdim :))
dua larim sizinle
Iciyorum canim bol bol su iciyorum
Cay da içtim
Corba da verdiler
Sana da maşallah sag salim kucağına aldigin günleri de görürsün inşallah

Ayy azerin hayırlı olsun canım çok heycanlandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…