2016 üçüz anneleri :)

Inşallah canim
Gecen eşime diyorum ki,o kadar korktuk ki ay simdi dogacaklar yarin dogacaklar diye sanirim ben en sonunda kendi ayaklarimla gidip cikarin artik bebekleri dicem:))
:))))) haklısın vallahi bekle bekle gelmeyince insanda napcağını şaşırıyor :) bi an önce gelsin istiyor :)

Aynen:))valla ben bu zamana kadar gele bilmishsem hepiniz gelirsiniz kizlar
1.60 boy 43 kiloyla ustelik 3cu hamilelik umut olurum inşallah kizlar size:)
Maaşallah süphanallah canım benim inş bizlerde o günleri görürüz. Sende sağlıcakla bebişlerine kavuşur bizlere umud olursun :) üçüz anneleri her daim birbirimizden kopmayalım.

Kizlar ben sizi süt konusunda bilgilendirmeyi eğer bebeklerinizide kuvoze girerse mutlaka bi süt sağma makinası alın bol bol sütünüzu sagip buzluktaydi için poşetler var onlara koyup saklayın hem sagdikca sütünü de artar hastaneye gotururken de enjeksiyonda götürün orda 3 günden fazla posette kalınca atıyorlar yazık sütünüzu telef olmasin

Canlar ;

cumartesı günü kanama yşadım (( cok kokrtum pazartesı gıttıgımde bebeklerimin kalbı atıyordu bın sukur ama yatıyorum kalkmadan (( yıne kaybedıcem dıe cok korkuyorum dualarınızı eksık etmeyın

Canim korkma sen dua et bol bol bisey olmaz ins. Benimde oyleydi oglumda genelde yatarak gecti gebelik ve kanamadan dolayi bir takim ogne ve ilaclatla ama sonunda bize geldi bir annede yeterki onlar saglikla sihhatle dogsun onun icin ne yapmazki gebeligin belki biraz zor gecer ama sonunda evladina kavusursun ins bol dua et sen

Canım içini ferah tut bol bol dua et. İlk zamanlar bizlerinde kanaması oldu. Drun progestan verdi mi ?

Kızlar doğum yaptim bu sabah
Bize dua edin lütfen
Aaaaaaa ben şoktayım şuanda nasıl yani geldi mi bebişlerin ? Sen nasılsın? Nasıl geçti süreç bebişler nasıllar
Azerin hayırlı olsun
Rabbim evladlarınla beraber öıkmayı nasip etsin hastaneden
Ayyyy çok şaşkınım şuanda bu kadar çabuk ve ani beklemiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…