2016 üçüz anneleri :)

Aslinda normal dogum olabiliyor olmasina da ama hem anne icin yorucu hem de biraz riskli oldugu icin galiba drlar pek istemiyor. Bu azimle sen o ucuzlwri normal dogumla kucagina alip yuruye yuruye hastaneden cikip gideceksin sanirim azerinnn :)

Tekrar herkese merhaba, doktorumuz bugün "üçüzlerin birisinde ense kalınlığı var gibi" deyip perinatoloğa yönlendirdi. 10+1deyim, açıkçası çok endişeliyim bizim yaşadığımız durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa bizi biraz bilgilendirebilirse çok sevinirim.Ve bunun muayenesi nasıl yapılıyor, alttan mı yoksa göbekten mi? Şimdiden çok teşekkür ederim Allah hepimize sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin. Dualarımdasınız sevgilerle

Tekrar herkese merhaba, doktorumuz bugün "üçüzlerin birisinde ense kalınlığı var gibi" deyip perinatoloğa yönlendirdi. 10+1deyim, açıkçası çok endişeliyim bizim yaşadığımız durumu yaşayan arkadaşlarımız varsa bizi biraz bilgilendirebilirse çok sevinirim.Ve bunun muayenesi nasıl yapılıyor, alttan mı yoksa göbekten mi? Şimdiden çok teşekkür ederim Allah hepimize sağlıkla sıhhatle yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin. Dualarımdasınız sevgilerle
Canm konu hkknda bilgm yok ama biz tarama testlerni yaptiramadgmz icin eger ense kalinligi gorurlerse amiyosrntez yapilablir.karindan bakilip ense kalinligi olculuyo. Allh yar ve yaridimcmz olsun.

Canm konu hkknda bilgm yok ama biz tarama testlerni yaptiramadgmz icin eger ense kalinligi gorurlerse amiyosrntez yapilablir.karindan bakilip ense kalinligi olculuyo. Allh yar ve yaridimcmz olsun.
Ya benim dr hiç ense kalınlığına falan bakmadı bide bu renkli ultrasona kaç haftalıkta bakmaya başlanıyor. Bana baktığı 4 boyutlu ultrason her gittiğimde bebklerin boyunu calan ölçüyor ama bana bi yorum yapmadı hiç :/

Ya benim dr hiç ense kalınlığına falan bakmadı bide bu renkli ultrasona kaç haftalıkta bakmaya başlanıyor. Bana baktığı 4 boyutlu ultrason her gittiğimde bebklerin boyunu calan ölçüyor ama bana bi yorum yapmadı hiç :/
Banada her gittgmde 4 boytlu bakiyo ama ense kalinlgnada bakiyo. Seninde bakiyodr mutlaka cogu doktr bi sorn cktgnda sylyo sadce.benmksi ense kalngi guzl azlma artma yok falndye sylyo ama.detayli yani renkli ultrasonda 20 li haftalarda yapiliyo bana yarin yapilcak bakalm.

Bende simdi dr dan geliyorum birinin ense kalinligi sinirda takip edecegiz dedi birininde ense iyu ama kemikleri gelismemis dedi kemik geriligi olabilir dedi iki hafta sonra tekrar bakacak ins hersey duzelir o zamana eger bir sorun gorursem buyuk sehire gitmen lazim dedi orda detayli bakilacak ve anladigim kadariyla sonlandirmak istiyorlar o minicik kalplerinin atisini duyup insan bunu nasil kabul edebilirki :'( iki haftaya biraz daha buyuyup organlari yerine oturur ve gelisirler ins akliniza gelirsem sizde dua edermisiniz arkadaslar benim bebeklerimede

Bende simdi dr dan geliyorum birinin ense kalinligi sinirda takip edecegiz dedi birininde ense iyu ama kemikleri gelismemis dedi kemik geriligi olabilir dedi iki hafta sonra tekrar bakacak ins hersey duzelir o zamana eger bir sorun gorursem buyuk sehire gitmen lazim dedi orda detayli bakilacak ve anladigim kadariyla sonlandirmak istiyorlar o minicik kalplerinin atisini duyup insan bunu nasil kabul edebilirki :'( iki haftaya biraz daha buyuyup organlari yerine oturur ve gelisirler ins akliniza gelirsem sizde dua edermisiniz arkadaslar benim bebeklerimede
Uzulme canim hepimz birbirimzn dualarndyz merk etme sen. İns iki haftada ucude toparlar kendini daha minickler. Ama tek bi doktorlada kalma sakin. Hepsi ayni yemni edyolr ama ayni taniyi bazn koyamayabliylar neyazkki. Sen bi doktora daha gorun bence canm.

Eşim bana dün gelmiş diyo ki ya diyo hiç korkmuyomusun sen üç çocuk doğurmaktan :) bende dedim napiim korkulun ecele faydası var mı ? :)
:)))iste annelikle babaligin farki bu sanırım :))
Allak hepinizin yardımcısı olsun bebişlerinizi sag salim kucagınıza almayı nasip etsin inşallah.
İnsanlar tek gebelikte bile zorlanıyor siz 3 tane birden.Rabbimin mucizesi gercekten.
Bende iki senedir bekliyorum banada dua ederseniz cok ama cok sevinirim.
Bekarken dahi ikiz cocuk isterdim.Hayırlısı olsun tabi ama cok tatlı oluyorlar.
Amin tesekkur ederiz canim
Benim de 2.cocugum olmasina rağmen ben de 3 sene sonra kavusucam inşallah
Darisi tüm isteyenlere
üçüz anneleri çok şanslısınız rabbim bağışlasın inşallah Allah tamamına erdirsin :KK36:
Amin teşekkür ederiz canim
Canım benim 7 şubat... Ama gebelik belirtisi yok :KK43:
Belirti arama derim ben sinkarcim:)Allah hayirlisini versin
Aslinda normal dogum olabiliyor olmasina da ama hem anne icin yorucu hem de biraz riskli oldugu icin galiba drlar pek istemiyor. Bu azimle sen o ucuzlwri normal dogumla kucagina alip yuruye yuruye hastaneden cikip gideceksin sanirim azerinnn :)
Riskleri neler ki canim?
Canim cok geçmiş olsun cok üzücü bi durum:KK43:
Inşallah hic bi sorun cikmaz
Benim bildiğim karindan amniyosentez yapiliyo bu durumda
Günaydın benimde mide bulantıları devam edio ya :KK43: ne zaman bitcek :,(
Az kaldi leydi kendimize teselli verelim
Gunaydinlarr. Herkesin bi agrisii var curuduk iyicevalla. Bende gogus altimn agrisndan kalkamyrm . artk agirlasmya basladm :KK43:
Benim bi de bobregim basladi bu gün :KK43:
Yarin detayli ultrasona giricz dua edin bize kizlar hicbi skintimzckmsn cok korkuyorm :KK43: bide tok mu acmi giricz dye sormdm ama tok karnnadr dye dusndm .
inşallah güzel haberlerle gelirsin berencim
Ac tok fark etmiyo benim bildiğim
Benimkisi de o konuda yorum yapmiyo ben sorunca ben bakıyorum sen merak etme diyo
Canim inşallah 2 haftaya her şey düzelir
Tum 3uz anneleri duamdasiniz özellikle de böyle sorun yaşayanlar
Allahim kimseye kötü olaylar yasatmasin inşallah

Banada her gittgmde 4 boytlu bakiyo ama ense kalinlgnada bakiyo. Seninde bakiyodr mutlaka cogu doktr bi sorn cktgnda sylyo sadce.benmksi ense kalngi guzl azlma artma yok falndye sylyo ama.detayli yani renkli ultrasonda 20 li haftalarda yapiliyo bana yarin yapilcak bakalm.
Teşekkür ederim :) bidahaki gittiğimde sorayım bakiim bende ense kalınlıklarını merak ettim

X