2016 üçüz anneleri :)

Hehe bu ne sevinc böyle kiz aksam aksam:))

Bu arada kizlar akşam dedim de aklima geldi :)sizde de ilişki yasak mi?:))
Ne biliim ya hepimiz farklı farklı zorlukların sonucunda bebişlerimize kavuşmuşuz Rabbim en çaresiz zamanlarımızda nasip etmiş üçüzleri bizlere. O yüzden şanslıyız. Allahım bizlere üç tane süpriz nasip etti. Sağlıcaklada kavuştursun inş.
Bize en başından beri dr ilişkiyi yasakladı malesef lohusalık sürecinde de yasakmış sanırım eşim için üzülüyorum hatta bazen dalgaya vuruom o kadar bebiş için çalıştık şimdi dinlenme zamanı die :)))

Doğru söylüyorsun canim.Allahim bu mutlulugumuzu daim etsin inşallah
Bize de en başından beri yasak,lohusalikta 40 gün yasak diye biliyorum öyle dimi?valla benim heruf cildirir daha fazla olursa:)))

Kizlar bi de benim neredeyse 3 aydir geceleri dudaklarim cok fena kuruyo öyle böyle degil
Nemlendirici falan işe yaramiyo kabuk bağlıyo resmen
Ayyyy benimde öle dudaklarımın dış kısmına vazelin sürüyorum iyi gelio ama iç kısmında yarılmış gibi resmen özellikle geceleri acısından uyanıyorum bazen internette dudak kuruluğunun sebepleri suyu az tüketmek yazıyor bide demir eksikliğinden dolayı oluşabiliomuş

Demir hapini 3 ayimdan beridir kullaniyorum ama suyu az içiyorum dogru o ola bilir. Ama napiyim su icmeden bile dakika başı wcdeyim su icersem daha beter olur diye korkuyorum

Doğru söylüyorsun canim.Allahim bu mutlulugumuzu daim etsin inşallah
Bize de en başından beri yasak,lohusalikta 40 gün yasak diye biliyorum öyle dimi?valla benim heruf cildirir daha fazla olursa:)))
Amin inş
Valla şaka maka 8-9 ay yasak :))))
Bazen kıskançlık krizlerine giriorum :))))
Üçüzler doğduğunda da artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak azerinnn :))))
Napcaz biz

Demir hapini 3 ayimdan beridir kullaniyorum ama suyu az içiyorum dogru o ola bilir. Ama napiyim su icmeden bile dakika başı wcdeyim su icersem daha beter olur diye korkuyorum
Özellikle son aylarda su içmek çok öenmliymiş normalde 2 litre son aylarda 3 litre tüketmek gerekiyormuş. Bende midem bulanıo die içemiyorum fakat bir kaç gündür şöle bi çözüm buldum sıcak bişiler tüketmeye çalışıom aralarda sıvı olsun die :)

Bi de geceleri ağzıma aci bi tat geliyo yutkunamiyorum o derece
Ilacim var gece icmem gereken 2 tane her kalktigimda agzimi calkalayip sonra içiyorum hapi
O da 4 ayimdan beridir var biktim valla

Amin inş
Valla şaka maka 8-9 ay yasak :))))
Bazen kıskançlık krizlerine giriorum :))))
Üçüzler doğduğunda da artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacak azerinnn :))))
Napcaz biz
:)))annelikten kadinliga geçiş yapamicaz herhalde:)
Aynen en son gittiğimde baş ağrım için doktor suyu cok icmelisin dedi ama dedigim gibi wc olayi yüzünden icemiyorum

Geçen doktor bana diyo ki artik kendini anne gibi degil de dogal kuvoz gibi düşün :))

Gündüzleri mutlaka cigniyorum ama gece cigneyemedigim icin böyle oluyo
Gündüz sakizim yoksa ayni maalesef
O nasıl olucak öle :))) bi anne kendini nasıl kuvoz yerine koyabilir ki )))
Dr söylesen belki öenerebilceği bişey olabilir çok rahatsız ediosa bi çözüm vardır elbet

O nasıl olucak öle :))) bi anne kendini nasıl kuvoz yerine koyabilir ki )))
Dr söylesen belki öenerebilceği bişey olabilir çok rahatsız ediosa bi çözüm vardır elbet
))simdi dogsalar kuvoze girecekler ya camin altinda kalmaktansa senin karninda dogal kuvozde kalsinlar diyo yani:))
Ilaclarim zaten fazla bi de bu yuzden ilac kullanmak istemiyorum az kaldi sıkıyorum disimi
Dogumdan sonra da gecmicek saniyorum su ağrılar falan
Hep böyle surecek gibi

Bebişler gelmeden alıştırıyo yani :) doğru aslında sonuçta kuvozde olmalarından iyidir anne karnında bebişlerini hissetmek her an onlarla birlikte uyuyup uyanmak tabi zorluklarını saymszsak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…