2016 üçüz anneleri :)

Günaydın kizlar
Az kaldi artik şu sırt agrilarim yuzunden hüngür hüngür aglamama
Oyyyyy azerinnn geçmiş olsun. Sabret azcık daha bak bgünden sonra 32. Haftaya giriosun herşey çok daha güzel olacak tüm bu ağrıları unutturacak sana bebişlerin hatta doğduklarında diycen ki keşke biraz daha dayansaydımda kuzularımla bi gece daha uyuyabilseydim.

Evet Şükür bu gün yeni haftaya basliyoruz leydicim.onlar 34 haftaya kadar beklesinler de ben sıkarim dişimi napalim
Ya sen nie öle şeyler izliyorsun zaten son zamanların baaaak kızdım vallahi
Yok canim ya normal doğum yaşadığım için sorun yok ama sezeryan izlemiyorum korkumdan:)

Azerinn canim benim oglum sezeryanla oldu eger iyi bir dr un varsa yani isinde uzman sezeryan hic zor degil en onemli sey dikislerin iyi olsun eger iyiyse o anlatilan efsanevi zorluklarin hic biri olmuyor. Sen hic bunlari dysunupte kendini yipratma sadece pasalarini saglicakla kucagina alacagin o guzel gunu dusun

Canim teşekkür ederim
Doktoruma güveniyorum ama ameliyat sonrası ağrı olur diye korkuyorum

Bende oyle cok korkuyordum sonra dr baya rahatlatti islem oncesi ve lokal anasteziyle muhabbet ede ede geldi oglum sonrasinda zaten minik yavrunu gorunce onun heyecaniyla belkide cok uzun sureli bir agrim olmadi tabikide kosa kosa gitmedim odaya ilk gun zor oluyor gercekten anestezi aclik yorgunluk ama bir haftada hemen hemen eski halime donmustum zaten sezeryanin en onemli yani hareket etmen 3 bebeklede yatman mumkun olmayacagi icin cabuk toparlarsin merak etme

Kizlar bu gün ağrılarım bi garip.bacagimi kaldiramiyorum yürürken
Surukluyorum ayaklarimi neredeyse
Yeni bi haftaya geçtim de ondan mi oldu yoksa doğum mu yaklaşıyo

Son zamanlarda yürümek daha zorlaşıyormuş azerinnn üçüz annesi bloğunda okumuştum hatta hastaneye tekerlekli saldalyeyle doğuma gitmişti. Zaman yaklaştıkça süreç daha zorlaşıyor.

Canım benim hemen kötü düşünme. Sonuçta hareketsizlikten de hantallaşıyoz vakit ilerledikçe zorluklar da artıyor az daha sabır çok şükür bu haftalara geldin:))inşallah bizlerde görürüz bu haftaları:))

Inşallah canim ben bu kadar agriyla gormushsem hepiniz görürsünüz inşallah :)
Doğumu unut Azerinnn:))
Sen böyle yazinca bi ara hic dogurmicam sandim yesim:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…