2016 üçüz anneleri :)

Benim anladığım iki durumda serklaj yapılabiliyor biri acil durumlarda yani rahim açılmaya başladığında diğeride senin dediğin gibi 14. Haftadan önce dr risk gözlemlediyse
Yani sana yapılmasının sebebi daha önceden düşüğün olmasından kaynaklı olabilir drun tedbir amaçlı yapmıştır
Iste canim benim anlatmak istedigim şu bi sure sonra acil durumda yapilan serklaj etkili olmuyomus çoğu zaman
Bu arada benim hiç dusugum olmadi

Iste canim benim anlatmak istedigim şu bi sure sonra acil durumda yapilan serklaj etkili olmuyomus çoğu zaman
Bu arada benim hiç dusugum olmadi
Pardon ben yanlış hatırladım ozmn. Sanki hamileliğinde bebeğini kaybettiğin aklımda kalmış. Valla internette yazılanlar bunlar doktorlar bu işin yzmanı sonuçta daha iyi bilirler diye düşünüyorum.

Evet :) Doktor da meslek hayatımda ilk diyor, 12. haftada bir perinatolog görüşmesi olacak. Bu arada serklaj olacağımı söyledi üçüncüyü görür görmez.
1 kesenin içerisinde üç tane :) maaşallah :) gerçekten ilklerden sayılırsın çünkü çok az rastlanan bir durum gerçekten. Sanırım doğal yolla hamile kaldın. Rabbim yardımcın olsun inş.

E
1 kesenin içerisinde üç tane :) maaşallah :) gerçekten ilklerden sayılırsın çünkü çok az rastlanan bir durum gerçekten. Sanırım doğal yolla hamile kaldın. Rabbim yardımcın olsun inş.
Evet doğal gebelik, Rabb'im hepimize yardımcı olsun. Takip konusunda soru işaretlerim çok, şu anki doktorumdan (Kütahya'da Volkan Aksakallı) çok memnun olsam da ileride her tür ihtimale karşı İstanbul'da anadolu yakası'nda iyi bir eğitim araştırma hastanesi düşünüyorum yoğun bakım üniteleri daha iyi olur diye.

E

Evet doğal gebelik, Rabb'im hepimize yardımcı olsun. Takip konusunda soru işaretlerim çok, şu anki doktorumdan (Kütahya'da Volkan Aksakallı) çok memnun olsam da ileride her tür ihtimale karşı İstanbul'da anadolu yakası'nda iyi bir eğitim araştırma hastanesi düşünüyorum yoğun bakım üniteleri daha iyi olur diye.
Kesinlikle doğru bir karar. Çünkü bu süreçte sadece doktorla olay bitmiyor malesef :KK43: çocuk yoğun bakımı doktorlar ve ekipleri tam teşekküllü bir hastane olması çok önemli.

Evet canım iki doktora birden gidiyorum öyle olunca 15 günde bir oluyor hemen hemen Çok az farkları var hepsine 850 diyebiliriz dedi doktor:))
Ay ben de diyorum ki yesim daha leydiyle aynı gün kontrole gitmemis miydi diye:))
Herkes için hayırlısı olsun kızlar inşallah 32 36haftalara kadar durur bebeklerimız
Inşallah canım
Oooooyyyy azerinnn :KK43: çok zor bir durum çok özür diliyorum :KK43: ben düşük oldu zannetmiştim :KK43: Rabbim inş üçüzlerine sağlık sıhhat uzun ömür nasip eder :KK43:
Amin teşekkür ederim canım. Işte o kötü olay içime öyle işlemiş ki hep tedirginim hep bi şey olucak korkusu var içimde o yüzden bebeklere hic bi şey alamadim:KK43:Allahım bi daha yasatmasin inşallah
E

Çok iyi dusunmushsun canim.yoğun bakim çok önemli

Ay ben de diyorum ki yesim daha leydiyle aynı gün kontrole gitmemis miydi diye:))

Inşallah canım

Amin teşekkür ederim canım. Işte o kötü olay içime öyle işlemiş ki hep tedirginim hep bi şey olucak korkusu var içimde o yüzden bebeklere hic bi şey alamadim:KK43:Allahım bi daha yasatmasin inşallah

Çok iyi dusunmushsun canim.yoğun bakim çok önemli
Haklısın :KK43: bazen ben bile düşünmüyor değilim. Rabbim herşeyin hayırlısını nasip etsin bir daha acı yaşatmasın inş. :anneadayı::KK200::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::KK19:

X