2016 üçüz anneleri :)

ayyy çok güzel haber çok sevındim cnmm pekı doğum ne zaman olucak net birsey söyledimi doktor

ayyy çok güzel haber çok sevındim cnmm pekı doğum ne zaman olucak net birsey söyledimi doktor
Teşekkür ederim canim
Doktor haftalarin ne kadar ilerlerse o kadar iyi dedi
10 şubatta tekrar randevum var bakalim inşallah o zamana kadar bekleye bilirse bebekler:))
Az kaldi inşallah 2 kilo hedefimiz :)

Bazen kızımla mücadele etmek beni o kadar yoruyor ki Allahım neden yardım etmiyorsun diyorum sonra ^ya ikiz olsaydilar^ diyorum ve Allah a teşekkür ediyorum simdiyse üçüz başlığını görünce
^Allahım tamam tamam önce onlara yardım et^ dedim içimden :) Allah kolaylik versin ..

Haha teşekkür ederim canim:)
Allah yavruna uzun ömürler versin

Azerinnn süperer tebrik ediyorum. Maaşallah Barekallah :) doğum için bişey söyledi mi deun ?

Maşallah maşallah paşalara...
Nazardan korusun Allah sizleri..
Çok güzel kilo almışlar canım...
Ne pekmezi yiyorsun sabah aç karnına?
İnşallah sanırlıdır oğluşların beklerler annesi : )

Maşallah maşallah paşalara...
Nazardan korusun Allah sizleri..
Çok güzel kilo almışlar canım...
Ne pekmezi yiyorsun sabah aç karnına?
İnşallah sanırlıdır oğluşların beklerler annesi : )
Amin teşekkür ederim balim
2 yemek kaşığı dut pekmezini yarim bardak suyla karıştırıp içiyorum

azerin Allah sağlıkla doğmalarını nasip eylesin.
kızlar et de çok yiyin.bebekler hızlı büyüyor.
b12 nize baktırın.eksikse takviye alın.
benim 2 haftada baya yükselmişti.
gün aşırı b12 yaptırdım.
hergün de ciğer,et yiyordum.

pekmez de çok içmiştim.
bir gün şerbetini içerken midem bulandı.
hala sevmem.

azerin iyiyim diye sakın rahat hareket etme.
şurda sayılı haftalar kaldı.

Teşekkür ederim canimcim:)
Kv e izin verirse dinlenicem:))
Sen nasılsın?

Azerinn cok sevindim canim ins sagliklada bu sekilde devam eder alirsin bebeklerini kucagina :) bana umutsun senin haftalar saglikla ilerledikce bende umutlaniyorum

Dimi?ben bile umutlandim valla:))doktor benden beter sevindi maşallah 31 haftaya gelmishsin dedi:))
Daha nice haftalara inş canım benim :) Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini :) kayınvaliden yanındamıydı duyaaydı bebişlerin kilolarını :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…