2016 üçüz anneleri :)

Azerinn cok sevindim canim ins sagliklada bu sekilde devam eder alirsin bebeklerini kucagina :) bana umutsun senin haftalar saglikla ilerledikce bende umutlaniyorum :KK66:
Amin teşekkür ederim canım.valla ben de didik didik ediyorum tum ucuz topiklerini saglikli zamaninda dogan bebekleri okuyunca çok seviniyorum:)
BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 maşallah sana cnm normal bebek gibi kiloları Rabbim nazarlardan korusun seni ve bebeklerini :KK66:
Amin teşekkür ederim canım hepimizin yavrularını inşallah. Evet ya kilo almaları beni çok sevindirdi
Daha nice haftalara inş canım benim :) Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini :) kayınvaliden yanındamıydı duyaaydı bebişlerin kilolarını :))))
Amin hepimiz inşallah leydicim.kv aksam kizina gitti gece de orda kaldi şimdi geldi daha.kizinin kp nin mevlutu vardi o yüzden.iyi oldu valla kafam rahat oldu:)
Annem biz hastaneden gelene kadar her yeri temizlemis yemegimizi de yapmış,kızımı da yikamis kv eve bi girdi şok alismamis ya hani temiz ve düzenli eve:))))
azerin masallah canim cok iyi aebeklerin kilolari hayirlisiyk5a olurlar insallah allah bize de nasip etsin insallah
Amin inşallah sizde bu Haftalara gelirsiniz canim
NEDEN İZİN VERMİYOR?
3 BEBEYİ SAĞ SALİM DOĞURMANA DUA ETMELİ SADECE.
Pek anlasamiyoruz canim:)
İnşallah Umut Aras'a kardeş yaparsam aklımda bulunsun diye sordum canım : )
Öncüsün sen...
Hayırla sağlıkla miniklerini bekliyoruz hep beraber : )
:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Ooo islik calan smiley :)hadi inşallah

Annenin ellerine sağlık ohhh mis gibi içine sine sine oturursunuz artık :) anne gibisi varmı mis gibi sıcak yemeğinizi bile hazırlamış daha ne olsun. Kayınvaliden de şok olur kalır tabi :) belki biraz kıskanırda işin ucundan tutar ne dersin :KK66: dün hiç konu açılmadı sanırım. Kafan rahat olsun önemli olan o.

Ben geldiiiiim:))
Güzel haberlerle geldim bebekler cok iyi çok şükür
Vee asil konu baya baya kilo almislar 2 haftada :)pekmez denendi onaylandı :))
Kuzulardan biri 1600 gr,biri 1500gr digeri 1400
Doktor baya iyi dedi neredeyse tek bebek kilosundalar dedi
ee doktor hanim pekmezleri bosa mi yiyoruz dedim ben de:))
Canım benim çoook sevindim:)) kafan rahatlamıştır biraz.inşallah böyle devam edersen 2 kg geçecekler:))

O HAFTALARI GEÇMİŞSİNİZ CANIM.
20DEN SONRA BAKIYORLAR 24 E KADAR.
Oncesinde zararli olur diye ben de istemedim doktor da bakmadi şimdi heves ettim sanirim ama foss cikti canim:)))
Annenin ellerine sağlık ohhh mis gibi içine sine sine oturursunuz artık :) anne gibisi varmı mis gibi sıcak yemeğinizi bile hazırlamış daha ne olsun. Kayınvaliden de şok olur kalır tabi :) belki biraz kıskanırda işin ucundan tutar ne dersin :KK66: dün hiç konu açılmadı sanırım. Kafan rahat olsun önemli olan o.
O biraz zor işine gelmiyo ya o yuzden kiskanmaz da şimdi :)))zaten 3dur yapiyo kadinda tık yok:)))
Demin geldi açılmış baya baya konuşmaya basladi benle ben de cevap verdim bu gün keyfim yerinde iyi günüme denk geldi:))))
Yakın zamanda 4d değil canlı canlı görcen kuzu :) ne kaldı ki şurda sabret azcık :)
Ahh inşallah
Iste tek istediğim o:)
Canım benim çoook sevindim:)) kafan rahatlamıştır biraz.inşallah böyle devam edersen 2 kg geçecekler:))
Sağolasın yesimcim
Evet ya cok rahatladim
Inşallah bi dahaki kontrolde 2 kiloyu görürüz zaten o zaman 33 haftam bitmiş olacak iyice rahatlicam

yarın adet gunum sımdı sarı akıntım geldı yarın adet olcaksam bu sıvının gelmesı normalmı
Canim son durum ne?
Nasılsın canım konuyu gördüm bi vakıyım dedim hala dogum olmamiş maşallah size iyi ni bebişler?cinsiyetleri ne...?kendinize iyi bakın...
Teşekkür ederim canim
Cinsiyetleri 3u de erkek)
Kizlar bisey soracagim ev isleri,yemek vs.ne yapiyorsunuz? Ben cok yoruluyorum daha simdiden :KK43:
Ben neredeyse hamile kaldigim gunden beri ev isi yapmıyorum
Ilk once mide bulantilarindan yapamadim
Sonra doktor kesinlikle yasakladi
2 defa cok ufak iş yaptım 2sinde de kanamam oldu
Bizim gibi çoğul gebelere ev işi yasak canim

Canim son durum ne?

Teşekkür ederim canim
Cinsiyetleri 3u de erkek)

Ben neredeyse hamile kaldigim gunden beri ev isi yapmıyorum
Ilk once mide bulantilarindan yapamadim
Sonra doktor kesinlikle yasakladi
2 defa cok ufak iş yaptım 2sinde de kanamam oldu
Bizim gibi çoğul gebelere ev işi yasak canim
Maşallah sağlıkla alın kucagınıza.darısı inşallah bana:-)

İyiyim canım çok heycanlıyım :) yarın hem kontrol hemde yeni bir hafta başlıyor bizim için :) sen nasılsın nasıl gidiyor ?

Bamileliğimden önce daha düzenli ve güzel besleniyorsum aslında :KK43: sabah kahvaltısını yapamıyorum artık mide bulantıları yüzünden :KK43: bide yediklerimde çok gibi gözüküo ama kuş kadar yiyom ufak bi kasenin içerisinde :) sadece eklediklerim neyve ve süt oldu ama onlarda miğdemi bulandırıyor kusuyorum hemen :s herkes bişey yemiyosun üç çocuk besliyorsun sen dio bende acaba gerçekten öle mi die düşünüp üzülüoö :KK43:
Sen kimseye bakma canim yok üç kişilik yemelisin falan aldirma ilk 3 ayda normal yediginden 400 kalori fazla alman yetiyor. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış :) bebislere en çok onlar yarıyor.

Ben geldiiiiim:))
Güzel haberlerle geldim bebekler cok iyi çok şükür
Vee asil konu baya baya kilo almislar 2 haftada :)pekmez denendi onaylandı :))
Kuzulardan biri 1600 gr,biri 1500gr digeri 1400
Doktor baya iyi dedi neredeyse tek bebek kilosundalar dedi
ee doktor hanim pekmezleri bosa mi yiyoruz dedim ben de:))
Oy oy maşallah canım size merakla bekliyodum bende :) ben 19 unda gittim kontrole biri 280 grdi ikizler 270 er gr lardi doktor haftasina göre normaller dedi :)
Bidahaki 9 şubatta bi 320 grami gecsinler istiyorum :)
20. Haftaya girdigimden beri masallahim var. Cok rahatladım hafifledim hamileligin en iyi zamanlarini yaşıyorum :)

Oy oy maşallah canım size merakla bekliyodum bende :) ben 19 unda gittim kontrole biri 280 grdi ikizler 270 er gr lardi doktor haftasina göre normaller dedi :)
Bidahaki 9 şubatta bi 320 grami gecsinler istiyorum :)
20. Haftaya girdigimden beri masallahim var. Cok rahatladım hafifledim hamileligin en iyi zamanlarini yaşıyorum :)
Cnim benim uc hafta bes gunlukkdo beta hcg 363.47ckti burdaki arkadaslar ikiz olablr gbi bsylr yazms sencede olablr mi

Sen kimseye bakma canim yok üç kişilik yemelisin falan aldirma ilk 3 ayda normal yediginden 400 kalori fazla alman yetiyor. Protein ağırlıklı beslenmeye çalış :) bebislere en çok onlar yarıyor.
Genelde karbonhidrat ağırlıklı oluyor bu aralar yediklerim. Protein ağırlıklı yediğimde hemen midem bulanıyor :KK43:

X