2016 üçüz anneleri :)

bilmiyorumki anlayamiyorum sanki usutme agrisi gibi acilde serum yedim geldim simdi tahlil yaptilar bisey chkmadi
Geçmiş olsun canım arada oluyor öyle ağrılar rahim genişlemeyr çalıştıkça ağrı yapıyordur. Benimde belim ağrıyor çok fena. Tahlillerinde temiz çıkmış çok şükür. Serumda bağışıklık sistemini kuvvetlendirecektir.

Kizlar bisey soracagim ev isleri,yemek vs.ne yapiyorsunuz? Ben cok yoruluyorum daha simdiden :KK43:
Ev işi kesinlikle ağır bişi yapmıyorum. Sadece yemek çamaşır ve ütü yapıyorum. Arada saolsun annem geliyor yardımcı oluyor ama ev işleri içinde bir yardımcım var çünkü cam silme vs yapamıyorum bebişlere bişey olur diye korktuğum için. 2 dk yürüdüğünde bile nefes nefese kalıyorum ben

Kizlar dogurdum sanmayın :))bu gün esim,annem,babam gelicek o yüzden giremiyorum
Yarin da doktor kontrolüm var o yuzden banyodur,kisisel temizlikdir,ojedir falan derken ugrayamadim
Ha bi de bu aksam büyük ihtimal kv ile aramda olan konu açılacak bakalim nolucak
Annem kv yi kirmamak için beni suclamasin da ne olursa olsun:)çünkü böyle yapa yapa tepemize çıkardık

Kizlar dogurdum sanmayın :))bu gün esim,annem,babam gelicek o yüzden giremiyorum
Yarin da doktor kontrolüm var o yuzden banyodur,kisisel temizlikdir,ojedir falan derken ugrayamadim
Ha bi de bu aksam büyük ihtimal kv ile aramda olan konu açılacak bakalim nolucak
Annem kv yi kirmamak için beni suclamasin da ne olursa olsun:)çünkü böyle yapa yapa tepemize çıkardık
cnmmm senı ınan çok merak ediyorum :KK66: inş sağlıklı bir doğum olur :KK66: senı üzün negatif şeyleri çevrenden uzak tut :KK66: bebişler nasıl kaç kg oldular cnm :KK66:

cnmmm senı ınan çok merak ediyorum :KK66: inş sağlıklı bir doğum olur :KK66: senı üzün negatif şeyleri çevrenden uzak tut :KK66: bebişler nasıl kaç kg oldular cnm :KK66:
Sagolasin canim
En son 7 ocakta gitmisdim sanirim
Ikisi 900 gr,1i 1150 gr olmuştu
Simdi bakalim ne kadar olmuşlar neredeyse 15 gündür her sabah ac karina pekmez yiyorum bakalim işe yaramis mi

Sagolasin canim
En son 7 ocakta gitmisdim sanirim
Ikisi 900 gr,1i 1150 gr olmuştu
Simdi bakalim ne kadar olmuşlar neredeyse 15 gündür her sabah ac karina pekmez yiyorum bakalim işe yaramis mi
maşallah canım kiloları gayet normal benım annem ortancı kardeşimi 30. haftada erken doğum yaptı kardeşim 900 gr doğdu ... şu an 18 yaşında bizden daha sağlıklı :KK66: artık Rabbımın izniyle korkulacak birsey kalmadı... hersey gönlünce olur inş :KK66: darısı diğer arkadaşlarımın başına inş :KK66:

maşallah canım kiloları gayet normal benım annem ortancı kardeşimi 30. haftada erken doğum yaptı kardeşim 900 gr doğdu ... şu an 18 yaşında bizden daha sağlıklı :KK66: artık Rabbımın izniyle korkulacak birsey kalmadı... hersey gönlünce olur inş :KK66: darısı diğer arkadaşlarımın başına inş :KK66:
Benimkiler tam 28.haftalarinda bu kadarlardi şimdi biraz da kilo almislardir
1.500 kilo olmuslar midir acaba?

Ooooyyyy ooooyyyyy akşama curcuna var desene :)
Kayınvaliden nasıl davranıyor bu aralar sana ? Konuşmuyormusunuz hala ?
Çok heycanlıyım bende bakalım drun yarın ne diyecek :) bide dermiş hadi doğuma :)))

Ooooyyyy ooooyyyyy akşama curcuna var desene :)
Kayınvaliden nasıl davranıyor bu aralar sana ? Konuşmuyormusunuz hala ?
Çok heycanlıyım bende bakalım drun yarın ne diyecek :) bide dermiş hadi doğuma :)))
Hehe daha konu açılmadı :)hala mecbur kalmadikca konuşmuyoruz
Deme kiz öyle benim de aklima gelmedi değil hani:)cantami alsam mi diye düşündüm :)
Kv e dua etsin de öyle bi şey olmasin yoksa keserim onu:))))

Hehe daha konu açılmadı :)hala mecbur kalmadikca konuşmuyoruz
Deme kiz öyle benim de aklima gelmedi değil hani:)cantami alsam mi diye düşündüm :)
Kv e dua etsin de öyle bi şey olmasin yoksa keserim onu:))))
Sen herşeye hazırlıklı ol artık :) bebişlerin ne zaman gelecekleri belli olmaz :KK66:
Şimdi kv kesi gibi olmuştur :) her taraftan çevresi sarılmış durumda :s

Arkadaşlar bugün adet günüm adet olmadım ligde bulan tim var öğlen test yaptım çıkmadı acaba yarın kan testi yaptıysam bosunami yaptirrimki
Canım teste çıkmadıysa hamile değilsindir. Çok fazla kafana takmamaya çalış bu durumu kafanda soru işareti kalmasın diosanda kan testi yaptır. Ama şunu söyleyim bu kadar çok kafana takarsan olacağı varsada olmaz. Biraz sakin olmaya çalışmalısın. Burası üçüz annelerin konuştuğu bir topik bizler sana yardımcı olmaya çalışıyoruz. Herşeyden önce sabırlı olabilmek çok örnmli. Allah gönlüne göre nasip etsin inş.

Ben geldiiiiim:))
Güzel haberlerle geldim bebekler cok iyi çok şükür
Vee asil konu baya baya kilo almislar 2 haftada :)pekmez denendi onaylandı :))
Kuzulardan biri 1600 gr,biri 1500gr digeri 1400
Doktor baya iyi dedi neredeyse tek bebek kilosundalar dedi
ee doktor hanim pekmezleri bosa mi yiyoruz dedim ben de:))

X