2016 üçüz anneleri :)

Canim 2 gun oncesine kadar 3 tane yastikla tam yatmadan uyuyodum
Simdi oyle rahat edemiyorum 2 tane yastikla sirt üstü yatarak uyuyorum
Sirt üstü yatmazsam belim kopuyo
Ben de soluma dönerek yatmaya çalışıyotirum kalbim sıkışıyor sırt üstü zaten yatamıyorum ne olacaz böyle bilemiyorum:))Allah gücümüzü arttırsın inşallah

Ben de soluma dönerek yatmaya çalışıyotirum kalbim sıkışıyor sırt üstü zaten yatamıyorum ne olacaz böyle bilemiyorum:))Allah gücümüzü arttırsın inşallah
Ben de sirt üstü yatamiyodum eskiden ama simdi sirtim kopuyo sirt üstü yatmazsam
Tek gebelikte hoplaya ziplaya dolaniyodum ortalikta ne zormuş çoğul gebelik:))

BirTutamMutluluk20 bence o kadardan bişey olmaz sonucta kese onları koruyor. Allah hepimize sağlıklı bi sekilde kucagimiza almayı nasip etsin bana serum bağlamadilar kendi doktorum bakmadi zaten burda yokmuş devlet hastanesine gittm

lady seninde devam ediyormu hala elma yemeye caliriyorum bende ama fayda etmiyor canim ya
Benimde devam ediyor fakat eskiye oranla biraz daha iyi gibi kendimi zorluyorum az biraz ama inanki aç kaldıkça daha kötü oluyor vücud. Kussanda zorlamaya çalış kendini özelliklede su konusunda ben kendimi çok zorluyorum sonra gidiyorum lavaboya içtiğim bütün suyu çıkarıyorum kustuğumda biraz daha rahatlamış hissediyorum kendimi kusamazsam o gün geçmek bilmiyor sanki

Inşallah o gunleri de görürüz bazen o gunleri goremicemi düşünüyorum
Gözüm öyle korkmus ki
Allah korusun. Güzel düşünelim güzel olsun inş kötü şeyler düşünmek yok en başından beri kolaymı geçti bu süreç ? Bak göreceksin çok kısa bir süre içerisinde mucizelerin sana gülümseyecekler :)

Kızlar bilginiz olsun istedim. Elevit te domuz jelatini kullanılmış ve firme bunu yalanlamamış. Decavitle aynı özellikte o yüzde elevit kullanmaktansa decavit alın derim. Tabi tercih sizin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…