2016 üçüz anneleri :)

Bende de ara ara su geliyor ama ben akıntı zannediyordum :s hamileliğimin ilk gününden beri oluyor. Çok yoğun gelmiyor ama resmen su gibi ben pek ciddiye almamıştım normal diye düşünüordum açıkçası korktum şimdi

Leydi su cok önemli sanirim eczanelerde ped satılıyo bunun için
Ic camasirina koyuyorsun rengi donerse gelen bebegin suyuymus
Bi arastir istersen

Bi de kizlar suyun gelmesi ileri derecede idrar yolu enfeksiyonundan falan da oluyomus
Bi yerde okumustum ic camasirinizi kurutun eger sari leke olusmazsa amniyon sivisiymis
Renksiz kokusuz oluyomus

Bi de kizlar suyun gelmesi ileri derecede idrar yolu enfeksiyonundan falan da oluyomus
Bi yerde okumustum ic camasirinizi kurutun eger sari leke olusmazsa amniyon sivisiymis
Renksiz kokusuz oluyomus
Benim sonrasında sarı lekeye dönüşüyor sanırım fakat kullandığım progestandan dolayıda öyle olmuş olabilir çünkü bazen progestanda geri gelebiliyor. Offf ne zor iş ya basıl ayırt edicem ben şimdi ilk hamile olduğumu bilmeden önceden beri oluyor hatta ilk haftalarımda daha çok oluyordu şimdi eskiye oranla biraz daha az

mide bulantisi halsizlik gecmedi kizlar hala su icemiyorum hap icerken bile kusuyorum korkuyorum susuz kalirlar diye
Canim soğuk su içe biliyomusun? Ben de cok fenaydim 15 haftama kadar gu. Icinde 5-6 kez cikariyodum hep yatiyodum sayisini unuttugum kadar serum yedim ama tik demedi
O siralar sadece soğuk su içe biliyordum
Su icemezsen doktoruna danis serum al evde
Bu günlük kullanılan pedlerden mi bahsediyoraun azerinnn ? Dikkat etmedim hiç ama dikkat edicem bakalım
Hayir canim sirf amniyon sivisi olup olmadigini ogrenmen için ozel pedler var

mide bulantisi halsizlik gecmedi kizlar hala su icemiyorum hap icerken bile kusuyorum korkuyorum susuz kalirlar diye
Aç kalmamaya çalış yesim bende de mide bulantıları devam ediyor 2 satte 1 defa mutlaka bişiler yiyorum. Sudan bende çok tiksiniyorum hatta su içince genelde midem bulanmaya başlıyor onada şöle bi çözüm buldum yemek yemeden önce bol bol su içiyorum ardından hemen bişiler yemeye başlıyorum. Ozmn midemi rahatsız etmiyor. Elma çok iyi gelio mide ekşimeye başlayınca hemen elma ye.

Bi araştırıyım bakıyım yrn bulabilcekmiyim. Teşekkür ederim azerinnn

Canim kontrolüne az kalmış zaten doktora sorarsin
O zamana kadar bol su ic
Amniyon sivisi bile olsa korkulacak derecede olmamis demek ki yoksa doktor soylerdi bebeklerin suyunun azaldigini simdiye kadar

Ben de 17. Haftaya kadar su bile içemedim yediğim tek şey simitti ve sürekli çıkardım sonra bıçak gibi kesildi. Birde gün aşırı serum yedim Yesim az kaldı inşallah seninde bitmek üzeredir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…