2016 üçüz anneleri :)

Ya kizlarr ben cok kasinmaya baslafim sa irm gobegim catliycak :KK43: en basndan beri bebe yagi kullaniyorum ama catlak icin bana krem onerebilirmisnz :KK43:
Lierac yada mustela kullanabilirsin tatlım. Çatlak oluşması için daha çok erken değil mi :KK43: bol bol su tüketmeyi ihmal etme. İçten nemlendirmek en önemlisiymiş :KK43: benimde en çok korktuğum şey çatlak oluşması

Ya kizlarr ben cok kasinmaya baslafim sa irm gobegim catliycak :KK43: en basndan beri bebe yagi kullaniyorum ama catlak icin bana krem onerebilirmisnz :KK43:

Ben gündüzleri işe giderken yağlanmıyım diye Lierac kullanıyorum, gece için ise kayısı, avokado, buğday ve susam yağlarını karıştırıp sürüyorum, henüz ne karın lekesi ne de çatlak görünmedi, ama en önemlisi gerilme hissim azalıyor tavsiye ederim

Allah korusun. Güzel düşünelim güzel olsun inş :KK66: kötü şeyler düşünmek yok en başından beri kolaymı geçti bu süreç ? Bak göreceksin çok kısa bir süre içerisinde mucizelerin sana gülümseyecekler :)
Ah inşallah canim
Kızlar bilginiz olsun istedim. Elevit te domuz jelatini kullanılmış ve firme bunu yalanlamamış. Decavitle aynı özellikte o yüzde elevit kullanmaktansa decavit alın derim. Tabi tercih sizin
Öyle mi?ben basindan beri elevit kullanıyorum yeni bitti tekrar aldim bundan sonra bi anlami yok herhalde baska ilac almanın
Canim ben de bi ara bebek yagi kullaniyodum karnim kıpkırmızı oldu kasintidan oldum ben de biraktim bebek yagini
Eger kızarıklık kabarma falan varsa sirkeyle suyu karistir sil 2 güne gecti benimki
Günaydın azerinnn :)
Nasilsin leydicim

Ah inşallah canim

Öyle mi?ben basindan beri elevit kullanıyorum yeni bitti tekrar aldim bundan sonra bi anlami yok herhalde baska ilac almanın

Canim ben de bi ara bebek yagi kullaniyodum karnim kıpkırmızı oldu kasintidan oldum ben de biraktim bebek yagini
Eger kızarıklık kabarma falan varsa sirkeyle suyu karistir sil 2 güne gecti benimki

Nasilsin leydicim
Çok şükür iyiyi canım sen nasılsın :)

Ah inşallah canim

Nasilsin leydicim
Evet canım aslında çoğu hekim decavit veriyor artık ama elevit verenlerde varmış demekki

İyi geceler kızlar. Benim yine kanamam oldu. Ama şöyle bi olay var progestan iğne yaptırıyorum haftalık onu yaptırdıktan sonra bir saat içinde kanamam oluyo. Doktoruma söyledim hiç böyle bişi duymadım dedi sizlerden buna benzer sorun yaşayan oldu mu

X