2016 üçüz anneleri :)

Azerinn ekolumsun canim 30u gormek ne guzel bisey dr bana 24- 25ten sonra pek umutlanma erken doguma hazirlan herswyini ayarla dedi cok uzulmustum ama sen bana umut veriyorsun az kaldi sabret herseyin normal olacak ins

Herkese selamlar iki haftadır filan yazdıklarınızı okuyorum en baştan hepsini okudum Benim henüz bebeğim yok biz daha yeni yeni bebek düşünmeye başladık. Yazdıklarınız bazen heveslendiriyor bazende korkutuyor beni. İnşallah hepiniz sağ salim kavuşursunuz bebeklerinize. Ben ve benim gibilerinden hakkında hayırlısı inşallah.

Azerinn ekolumsun canim 30u gormek ne guzel bisey dr bana 24- 25ten sonra pek umutlanma erken doguma hazirlan herswyini ayarla dedi cok uzulmustum ama sen bana umut veriyorsun az kaldi sabret herseyin normal olacak ins
Eko tüp bebek mi oluyo canim?kusura bakma bu konularda az biraz cahilim de:))
Eğer oysa hayir ben sadece 1 aylik klomen tedavisi aldim catlama ignesi bile olmadim
Olacagi varmış demek ki:)
Doktorlar oyle soyleyerek sanırım kendilerini garantiye aliyolar
Herkese selamlar iki haftadır filan yazdıklarınızı okuyorum en baştan hepsini okudum Benim henüz bebeğim yok biz daha yeni yeni bebek düşünmeye başladık. Yazdıklarınız bazen heveslendiriyor bazende korkutuyor beni. İnşallah hepiniz sağ salim kavuşursunuz bebeklerinize. Ben ve benim gibilerinden hakkında hayırlısı inşallah.
Amin inşallah canim
Ama bizim hamileligimiz tekiz hatta ikiz hamilelik gibi degil ki
O yüzden gözünü korkutma
Hakkinda hayırlısı canim

1,5 sene bebeğim olmadı. Aşılama yapıldı çok şükür ilk aşılamamda tuttu. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.
Canim ben seni çok takip ettim .. Pcos vardi sende dimi ilk aşılaman tuttugunu ögrendigimde çok mutlu olmuştum .. Şimdi okuduguma göre üçüzmüş sanirim .. Allah'ın isine bak .. Sağlikla hepinizde kucaginiza alirsiniz inşallah .. Darisi bana tek olsun benim olsun :)

Canim ben seni çok takip ettim .. Pcos vardi sende dimi ilk aşılaman tuttugunu ögrendigimde çok mutlu olmuştum .. Şimdi okuduguma göre üçüzmüş sanirim .. Allah'ın isine bak .. Sağlikla hepinizde kucaginiza alirsiniz inşallah .. Darisi bana tek olsun benim olsun :)
Evet canım şükürler olsun Rabbim dualarımı kabul etti ama ben biraz duayı fazla kaçırmuşım :))) 1 istedim 3 verdi :) İlk duyduğumda bi şok yaşadım ama artık alıştım. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağıma almak nasip olur. Darısıda tüm isteyenlere olsun inş. Allah herkesin gönlüne göre versin.

Evet canım şükürler olsun Rabbim dualarımı kabul etti ama ben biraz duayı fazla kaçırmuşım :))) 1 istedim 3 verdi :) İlk duyduğumda bi şok yaşadım ama artık alıştım. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağıma almak nasip olur. Darısıda tüm isteyenlere olsun inş. Allah herkesin gönlüne göre versin.
Aminnn... ♡

Muhtemelen dediğin gibi olur canım. Genelde herkese aynı şeyleri veriyorlar zaten drlar. Sadece merak ettiğim üçüzlerde de ense kalınlığı vs ölçülüyor mu ?
Evet ölçülüyor :) zaten ikili yada üçlü test yapamıyorlar benim 13. haftada ölçmeye baslamislardi. Her gittiğimde kontrol ediyolar yine :)

Kızlar 12.haftalik oldum tam yaticakken birden bi suyu bosaldi sebebini anlayamadim halada devam ediyor saate cok gec napcagimi bilemedim boyle bisey basina gelen var mı

Yok gitmedim sabah 5 te oldu ara ara geliyor ama böyle bardaktan boşalır gibi geliyor yatinca gecer dedim gene gelmiş doktordan haber bekliyorum neden gelir ki

Kızlar hastaneye gittim tatlil yaptılar suyum gelmiş bebeklere baktılar bebeklerde iyi sularida iyi yatış önerdi ama neden su geldi nasıl geldi bi açıklama yapmadı suyun gelmesi iyi değil yatmanı öneriyorum dedi

Aynen öyle canim hic olmazsa her biri ikişer kiloyla dogarlarsa kuvozde de az kalirlar belki
O yuzden zaten 28 haftamdan sonra pekmezi gunde 2 yemek kasigina cikardim son haftalar cunku. bakalım bu seferki kontrolde kiloya bi etkisi olmuş mu göreceğiz
Ama ac karina 2yemek kasigi pekmez zor olduğu için yarim su bardagi suyla karistirip içiyorum
Canim senin üçüzler tüp bebekmi

Kızlar hastaneye gittim tatlil yaptılar suyum gelmiş bebeklere baktılar bebeklerde iyi sularida iyi yatış önerdi ama neden su geldi nasıl geldi bi açıklama yapmadı suyun gelmesi iyi değil yatmanı öneriyorum dedi
Ohh cok şükür canim ya öldüm öldüm dirildim valla senin yerine
Cogul gebeligin risklerinden biri işte
Artik tuvalet disinda ayaga kalkmaman gerek canim hep dinleniceksin
Canim senin üçüzler tüp bebekmi
Hayir canim 1 aylik klomen tedavisi aldim catlatma ignesi bile olmadim

Hadi gözünaydın bebişlerim iyi olmasına çok sevindim ama sürekli yat ve dinlen belki yormuşsundur kendini. Acile mi gittin kendi doktorun mu baktı canım?

X