2016 üçüz anneleri :)

Ah kızlar dün akşam ölüyordum resmen. Birden başdönmesi mide bulantısı yaşadım yaklaşık 3 saat sürdü dengem bozuldu. Tansiyonum normal çıktı neyseki. Şimdi düzeldim çok şükür ama kabus gibi bir akşam geçirdim.

Canim cok geçmiş olsun
Ne kadar zor geciriyoruz hamileligimizi
Allahim cektigimiz acıların mukafatini versin inşallah bize

Canim doktora sor bence durumunu çünkü kasılmalar için cok erken
Iste her haftanin kendi zorlukları var maalesef canim
Senin bu gün kontrolün mü vardi?yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum
Tebrikler canim aramiza hosgeldin
Hic korkma riskler her hamilelikte var
Inşallah her şey güzel olacak

Yok canım bugün değil 12. Haftada gideceğim dra ilaç falan yazacakmış dr

Kizlar benimde mucizelere ihtiyacim.var tup bebek denedim sonuc negatif bana dua edermisiniz rabbim hayirli saglikli dogal yoldan tez vakitte evlat versin kimin duasinin kabul olacagi bilinmez.. insallah sizde evlatlarinizla guzel omur gecirirsiniz amin..

Amin teşekkür ederiz canim
Allahım en kisa surede sana da nasip etsin bu güzel duyguyu

Kizlar bu sikintilarimizin sonu cok guzel mutluluk dolu gunler olur ins.
Saglicakla bebeklerimizi kucagimiza alip mis kokularini icimize cekecegimiz gunu sabirsizlikla bekliyorum
Allah isteyen dileyen herkese nasip etsin bu mutlulugu

Allahım inşallah tez vakitte bu duyguları sanada yaşamayı nasip eder. Umudunu kaybetme hiç bak göreceksin mucizen bir gün seninle olacak. Bol bol ya varis zikrine devam et ben hergün 736 defa çekiyordum hamileliğimde de çekmeye devam ettim Üçüz olduğunu duyana kadar en sonunda daha da çoğalma ihtimali var dedi dr zikiri bıraktım şşmdi başka dualar ediyorum. Hakkında hayırlısı olsun inş.

Çok geçmiş olsun dünden beri bende çok kötüyüm kendimi hamile gibi değilde hasta gibi hisseder oldum artık Allah yardımcımız olsun inş

Dogalmi oldu masallah suphanallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…