2016 üçüz anneleri :)

1,5 sene bebeğim olmadı. Aşılama yapıldı çok şükür ilk aşılamamda tuttu. Allah isteyen herkese nasip etsin inş.
Bende tup bebek yapturdim haziranda negatif oldu :KK43: benim tupler tikali ekim ayinda sut ebegumeci buhari yaptim 2 aya yakin agrisiz pihtili kanamam oldu birde diyet yaptim doktor yumurtaliklar cok iyi dedi belki buhar vesile olurda doktor eline dusmem diye umut ediyorum fakirin ekmegi umut iste :) insallah sende sagsalim kavusursun evlatlarina

Bende tup bebek yapturdim haziranda negatif oldu :KK43: benim tupler tikali ekim ayinda sut ebegumeci buhari yaptim 2 aya yakin agrisiz pihtili kanamam oldu birde diyet yaptim doktor yumurtaliklar cok iyi dedi belki buhar vesile olurda doktor eline dusmem diye umut ediyorum fakirin ekmegi umut iste :) insallah sende sagsalim kavusursun evlatlarina
Allah razı olsun çok teşekkür ederim. İnşallah sende kavuşursun tez vakitte evlatlarına. Yumurtalıkların ve eşinin sperm sayısı iyiyse hiç dert etmene gerek yok tüpü tıkalı olup hamile kalan çok kişi okudum. Yeterki Rabbim ol desin. Bol dua ve tevekkül

Allah razı olsun çok teşekkür ederim. İnşallah sende kavuşursun tez vakitte evlatlarına. Yumurtalıkların ve eşinin sperm sayısı iyiyse hiç dert etmene gerek yok tüpü tıkalı olup hamile kalan çok kişi okudum. Yeterki Rabbim ol desin. Bol dua ve tevekkül
Inssallah canim eminimki rabbim dualarimizi geri cevirmez inancimiza sukurler olsun

Kizlar merhaba siteye yeni katildim. Bende insallah 2016da 3üz annesi olucam. Size birsey danismak istiyorum. Belli bi sure tedavi gordukten sonra hamile kaldim. 3kere aşılama yaptık. 3. Asilamada cok şükür 3üz bebeklerimizin olacagini ogrendik. Ama okuduklarim ve doktorum bu surenin cok zor gececegini ve gerekirse ikize indirilebilecegini soyledi. Ama ben bunu hic istemiyorum. Suan 3bebegiminde haftalik dollenmeleri farkli sizinde oyleme acaba ultrasonda biri 10+2 igeri 9 oteki ise 8+4 haftalik gozukuyor. Nolur yardimci olun bana 3üz hamilelginde bbeklerde sorun yasayan varmi aranizda?
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Bana da üçüzün çok zor geçeceği, sağlıklı olmazlar, sen çok zorlanırsın diye diye reduksiyon yapma önerilmişti. Daha önce de yazmış olabilirim bu işlem bebeğin kalbine tuzlu su enjekte etmek ve hangi bebek olacağına nasıl karar vereceksiniz deyince küçük olana yaparız dediler. Ben doktor doktor gezdim evet 3üz bebek zor ama bu işlemle sağlıklı bebekleri de kaybetme ihtimalin var, o yüzden eşinle birlikte iyice düşünmelisiniz. Biz bebeklerimizden vazgeçemedik. 26+4 haftalıklar şimdi ve gayet sağlıklılar. Umarım hakkınızda en hayırlısı olur

Günaydın kızlar
Dun gece bobreklerim mahvetti beni:KK43:
Sabaha kadar uyuyamadim
1 ay nasil cekicem bu aciyi cok fena:KK43:
Geçmiş olsun canım benim :KK43: seninde dediğin gibi her hafta farklı tepkiler vermeye başlıyor vücud :KK43: İnş bu haftayıda sıkıntısız atlatırsın arkadaşım. Bebişler geliştikçe alan daralıyor ve baskı yapmaya başlıyorlar sanırım. Dr randevuna az bir zaman kalmış bakalım drun ne diyecek bu durumla ilgili. Belki ağrıyı hafifletici bir çözüm sunabilir. Kafanı dağıtacak bişeyler bulmaya çalış ağrıya odaklanma.

Azerinn canim Allah cok sabirlar versin ins azalir agrilarin. Belki hafif seyler yersen biraz daha rahatlarsin umarim bir care bulursun canim

Geçmiş olsun canım benim :KK43: seninde dediğin gibi her hafta farklı tepkiler vermeye başlıyor vücud :KK43: İnş bu haftayıda sıkıntısız atlatırsın arkadaşım. Bebişler geliştikçe alan daralıyor ve baskı yapmaya başlıyorlar sanırım. Dr randevuna az bir zaman kalmış bakalım drun ne diyecek bu durumla ilgili. Belki ağrıyı hafifletici bir çözüm sunabilir. Kafanı dağıtacak bişeyler bulmaya çalış ağrıya odaklanma.
Evet canim her hafta yeni bi agri basliyo simdilerde cikiyo ucuz hamileligin zorluklari
Su anda 9 aylik bebegin kilosu kadarlar 3u haliyle bobreklerimi sıkıyolar
Azerinn canim Allah cok sabirlar versin ins azalir agrilarin. Belki hafif seyler yersen biraz daha rahatlarsin umarim bir care bulursun canim
Teşekkür ederim canim
Yok yemekle alakasi yok canim bebekler büyüdüğü için organlara baski yapıyorlar

Evet canim her hafta yeni bi agri basliyo simdilerde cikiyo ucuz hamileligin zorluklari
Su anda 9 aylik bebegin kilosu kadarlar 3u haliyle bobreklerimi sıkıyolar

Teşekkür ederim canim
Yok yemekle alakasi yok canim bebekler büyüdüğü için organlara baski yapıyorlar
Bebişlerin kilo almadı önemli annesi onlar ne kadar çok gelişirkerse o kadar sağlıklı olacaklar. Son zamanlar herşey daha zor ve daha ağır geçiyor kolay değil üçüz annesi olmak :) inşallah sağlıcakla alıcaksın bebişlerini kucağına :KK66: bu haftayıda atlatırsan herşey çok güzel olacak bak gör :)

Bebişlerin kilo almadı önemli annesi onlar ne kadar çok gelişirkerse o kadar sağlıklı olacaklar. Son zamanlar herşey daha zor ve daha ağır geçiyor kolay değil üçüz annesi olmak :) inşallah sağlıcakla alıcaksın bebişlerini kucağına :KK66: bu haftayıda atlatırsan herşey çok güzel olacak bak gör :)
Aynen öyle canim hic olmazsa her biri ikişer kiloyla dogarlarsa kuvozde de az kalirlar belki
O yuzden zaten 28 haftamdan sonra pekmezi gunde 2 yemek kasigina cikardim son haftalar cunku. bakalım bu seferki kontrolde kiloya bi etkisi olmuş mu göreceğiz
Ama ac karina 2yemek kasigi pekmez zor olduğu için yarim su bardagi suyla karistirip içiyorum

Aynen öyle canim hic olmazsa her biri ikişer kiloyla dogarlarsa kuvozde de az kalirlar belki
O yuzden zaten 28 haftamdan sonra pekmezi gunde 2 yemek kasigina cikardim son haftalar cunku. bakalım bu seferki kontrolde kiloya bi etkisi olmuş mu göreceğiz
Ama ac karina 2yemek kasigi pekmez zor olduğu için yarim su bardagi suyla karistirip içiyorum
Hurmada çok faydalı diyorlar bebeğin gelişimi için ama erken doğum riskini arttırıyormuş sanırım.

Hurmada çok faydalı diyorlar bebeğin gelişimi için ama erken doğum riskini arttırıyormuş sanırım.
Benim bildiğim de doğumu kolaylastirdigi ama bize gerek yok:)
Allah gücünü kuvvetini artırsın canım.Doktorunla mı görüşsen yinede belki rahatlacak bişeyler verir
Sanmıyorum canim benim doktor vitaminler disinda ilaç yazmayi pek sevmiyo

X