2016 üçüz anneleri :)

Merhaba canim. Hakkinizda hayrlisi olsun insallh. Ben gunumdn once yaptirmstm 33 civari cikti daha sonra 4 5 haftlikkn tekrarldk 1200 civari cikti kesm gzkmemsti ama dktor cogl gblktn suphlnmsti diger hafta doktra gttgmde iki sonraki kntrld uc kese oldlr.siznd baya ykskk olma sansi var bnce :)

Canım cok tşk ederim..benim durumumda seninle aynı gibi ...bende şuan keseyi göremedim doktor erken haftaya gel görebiliriz dedi..sadece kan değerim ve progesteronumun iyi olduğunu söyledi..:) İnşallah ikizlerdir AMİN..Allahım seninde bebişlerini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin...

Canım cok tşk ederim..benim durumumda seninle aynı gibi ...bende şuan keseyi göremedim doktor erken haftaya gel görebiliriz dedi..sadece kan değerim ve progesteronumun iyi olduğunu söyledi..:) İnşallah ikizlerdir AMİN..Allahım seninde bebişlerini sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin...
Üçüzse bekleriz canim:)

Ay hadi inşallah :KK36:ey yuce Allahim evlat nelere kadir benim gibi biri bile bunu diyosa:KK70:

Canim simdi nasilsin?

Amin inşallah canim
Ben de 25 yaşındayım bir kizim var 5 yasinda:KK53:

Evi işi bu topikte yasak:KK12::KK48:
Ben azeriyim Azerbaycanda oturuyorum canim

Oh ohh ne güzel erkekler baya baya çoğaldı :nazar::21:benimkiler de erkek:21:

Onu ben de merak ediyorum sezeryanda hemen süt gelicek mi diye
Hos benim 3 ayindan beri sütüm geliyo:KK48:tüm hamileliklerimde böyle oldu:KK45:
3 bebege sutumuz yetmez diye biliyorum çünkü okuduğum tum bloklarda falan bi süre sonra mama da verildigi yaziyo

Ben bi de şunu merak ediyorum kuvozdeki bebege sadece snne sütü mu verilir yoksa mama da verile bilir mi?o_Oay prematüre annesi olmak ne zormuş
Allah hepimize kolaylik versin inşallah
Dün kanamam oldu canım 5 gün rapor verdi doktor kasıklarım ağrıyo. Boğazım şişti. Evdeyim dinleniyorum. Bebişlerim sağlıklılar çok şükür. Bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun

Dün kanamam oldu canım 5 gün rapor verdi doktor kasıklarım ağrıyo. Boğazım şişti. Evdeyim dinleniyorum. Bebişlerim sağlıklılar çok şükür. Bekliyoruz bakalım hayırlısı olsun
Geçmiş olsun canım
Bebeklerin iyi olmasina sevindim
Canım ücüzmüüü ??? şaka gibi geliyor banaaa... ben ikiz olursa düşer bayılırım herhâlde...:))))
:))ben de hep içten içten istesem de ihtimal dahi vermiyodum ama su anda gördüğün gibi sonlara az kaldi:)))

Geçmiş olsun canım
Bebeklerin iyi olmasina sevindim

:))ben de hep içten içten istesem de ihtimal dahi vermiyodum ama su anda gördüğün gibi sonlara az kaldi:)))

Canım yaaa Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişlerini..Bakalım pazartesi günü kontrole gideceğim..şuan 4,5 haftalık dedi..kese felan görülmedi..İnşallah mucize olur bende size katılırımmmm:)

Kizlar merhaba siteye yeni katildim. Bende insallah 2016da 3üz annesi olucam. Size birsey danismak istiyorum. Belli bi sure tedavi gordukten sonra hamile kaldim. 3kere aşılama yaptık. 3. Asilamada cok şükür 3üz bebeklerimizin olacagini ogrendik. Ama okuduklarim ve doktorum bu surenin cok zor gececegini ve gerekirse ikize indirilebilecegini soyledi. Ama ben bunu hic istemiyorum. Suan 3bebegiminde haftalik dollenmeleri farkli sizinde oyleme acaba ultrasonda biri 10+2 igeri 9 oteki ise 8+4 haftalik gozukuyor. Nolur yardimci olun bana 3üz hamilelginde bbeklerde sorun yasayan varmi aranizda?

Kizlar merhaba siteye yeni katildim. Bende insallah 2016da 3üz annesi olucam. Size birsey danismak istiyorum. Belli bi sure tedavi gordukten sonra hamile kaldim. 3kere aşılama yaptık. 3. Asilamada cok şükür 3üz bebeklerimizin olacagini ogrendik. Ama okuduklarim ve doktorum bu surenin cok zor gececegini ve gerekirse ikize indirilebilecegini soyledi. Ama ben bunu hic istemiyorum. Suan 3bebegiminde haftalik dollenmeleri farkli sizinde oyleme acaba ultrasonda biri 10+2 igeri 9 oteki ise 8+4 haftalik gozukuyor. Nolur yardimci olun bana 3üz hamilelginde bbeklerde sorun yasayan varmi aranizda?
Canim oncelikle hem siteye hem aramiza hoşgeldin
Hamileligin de hayirli olsun
Topigi basindan sonuna kadar okusan gorursun ki herkese söylenmiş bir şey riskler ve birinin alinmasi
Ama bizden kimse aldirmadi tum riskleri göze aldik
Erken doğum en büyük risk ama bu tek bebekte bile ola bilir kimse bundan emin olamaz ki
Doktor bence kendini garantiye alıyo birini almakla ama bu da cok riskli diger bebekleri de etkileye biliyo
Allah korusun onlari da kaybetme riski var
Haftalari konusunda yardimci olamicam canim
Eger böyle bi şey yasayan arkadasimiz varsa sana yardimci olur inşallah
Ayrica simdiye kadar ufak tefek kanamalar disinda pek bi sorunumuz olmadi neredeyse 10 kisiyiz belki de daha fazla
Sen de kendini korkutma iyi tarafini düşün bence

Son düzenleme:
Haftalar arasında çok fazla bir fark olmadığı için bir problem olacağını zannetmiyorum. Önemli olan bebeklerin gelişimi . Azerinin dediği gibi drlar bizede üçüz gebeliğin risklerinden bahsetti ama tek gebelikte bile bir çok risk oluşabiliyor. Bende üçüzlerimle yola devam etme kararı aldım. O kadar çok isterken Rabbim bana üç tane nasip etti. Ben onlardan hangisinin canına kıyabilirim. Canı verende alanda Allah. Rabbim ne nasip ederse bizede tevekkül etmek düşer. 1,5 sene bebeğim olsun diye dua ettim şimdi ise dualarımda bebeişlerimi sağlıklı sıhhatli kucağıma alabilmek var. Allah hepimizin hakkında hayırlısını basip etsin inş. Hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağımıza alabilmeyi bir ömür mutlu bir hayat sürebilmeyi nasip etsin.

Kızlaar burun tıkanıklığına önereceğiniz bişi varmı. Nefes alamıyorum uyuyamıyorum bedenim yoruldu artık. Tuzlu suda bi işe yaramıyo

Herkese iyi akşamlar:)) Herkesin iyi olmasına çok sevindim. Benim kayınvalide yoğun bakımda yattı kızlar onunla ilgilenmek zorunda kaldık o yüzden buraya hiç uğrayamadım. Çok şükür her şey yoluna girdi.

X