2016 üçüz anneleri :)

Yatıp dinleniyorum ama lekelenmem hiç azalmadı. Önceleride oluyodu yatınca geçiyodu ama bu defaki hiç azalmadı nedense. Yarın mesai var hiç yatamicam olmadı rapor kullanıcam bu hafta yine

Benim tüp bebek ile oldu. 2 aşılama ve 1 kez tüp bebek denedim olmamıştı. 2. Tüp bebek denemesinde çift yumurta transplantasyonu yaptırdım :) biri sonradan ikiz e bölündü :) yaşım 31 oldu. Daha önceden 2 gebeligim oldu 6. Haftada düsuk ile sonlanmislardi hep, bu ilk bebislerim olucak. Hepimize kucaga almaya nasip etsin insallah

Hayırlı olsun :) ben topiklerde hem tek hem çift yumurta olan çok gebelik okudum. Risk herzaman için var malesef :KK43: inşallah Sağlıklı sıhhatli bebişlerimizi kucağımıza almak nasip olur. Cinsiyetlerini öğrenebildiniz mi ? Tedavi ile mi hamile kaldınız ? Benimkiler çift yumurta aşılama ile hamile kaldım. Şuan için bulantılarım devam ediyor ama eskiye oranla daha bi azalmaya başladı sanki yada ben alıştım artık bilemiyorum :) onun dışında ilk defa dün gece bel ağrım oldu :) ilk haftalarımda ufak bi kanamam oldu ama geçti çok şükür. En son bebişlerimin kalp atış seslerini duydum 12. Haftaya gitdiğimde tekrar rutin bir kontrole gideceğim.
Kontrole en son sali günü gitmistim. Beni cerrahpasada perinatalog takip ediyor. Suan icin 3de erkek olarak görünüyor :) benim 12. Haftaya kadar çok bulantim oldu cok istahsizdim ama sonra birden kesildi. 13. haftadan beri gayet iyi yemek yiyorum bidaha kusmadim. Doktorum ananas önermisti bana mideyi cok rahatlatiyor yiyebiliyorsan tavsiye ederim.

Kontrole en son sali günü gitmistim. Beni cerrahpasada perinatalog takip ediyor. Suan icin 3de erkek olarak görünüyor :) benim 12. Haftaya kadar çok bulantim oldu cok istahsizdim ama sonra birden kesildi. 13. haftadan beri gayet iyi yemek yiyorum bidaha kusmadim. Doktorum ananas önermisti bana mideyi cok rahatlatiyor yiyebiliyorsan tavsiye ederim.
Hayırlısı olsun inşallah. Be güzel üç erkek annesi olacaksınız :) Allah sağlıklı sıhhatli kucağınıza alamayı nasip etsin inş. Bakalım bende bi kaç haftaya öğrenebilcekmiyim cinsiyetlerini :) gerçi daha çok erken ama merak ediyorum :) ananası hiç denemedim ama sevdiğim bir meyve denemeye değer :KK66: teşekkür ediyorum. İnşallah benimde mide bulantıları kesilirde rahat rahat yemeye başlayabilirim.

Ya kızlar ben çok merak ediyorum erken doğumda ve sezeryanda süt hemen gelir mi acaba ? Üç bebeğe sütümüz yeter mi ? Şindi bu duruma takılı kaldım resmen

Ya kızlar ben çok merak ediyorum erken doğumda ve sezeryanda süt hemen gelir mi acaba ? Üç bebeğe sütümüz yeter mi ? Şindi bu duruma takılı kaldım resmen
Merhaba canim. Bendecok merk edyrm acabaa bu sebepten dolayii sutumiz gelmzse diye. Zaten bebeklermz anne sutune ihtiyaci olucagi bi surdce giricek insaalllah bol bol sutumuz olir.dolar tasarr :)

görcen tabi her yer darma dağınık olcak :))))
Ay hadi inşallah :KK36:ey yuce Allahim evlat nelere kadir benim gibi biri bile bunu diyosa:KK70:
Yatıp dinleniyorum ama lekelenmem hiç azalmadı. Önceleride oluyodu yatınca geçiyodu ama bu defaki hiç azalmadı nedense. Yarın mesai var hiç yatamicam olmadı rapor kullanıcam bu hafta yine
Canim simdi nasilsin?
Benim tüp bebek ile oldu. 2 aşılama ve 1 kez tüp bebek denedim olmamıştı. 2. Tüp bebek denemesinde çift yumurta transplantasyonu yaptırdım :) biri sonradan ikiz e bölündü :) yaşım 31 oldu. Daha önceden 2 gebeligim oldu 6. Haftada düsuk ile sonlanmislardi hep, bu ilk bebislerim olucak. Hepimize kucaga almaya nasip etsin insallah
Amin inşallah canim
Ben de 25 yaşındayım bir kizim var 5 yasinda:KK53:

Ya bende dayanamiyorum ev isi yapmadan duramiyorum :) nerelerde oturuyorsunuz ben istanbul beylikduzundeyim.
Evi işi bu topikte yasak:KK12::KK48:
Ben azeriyim Azerbaycanda oturuyorum canim
Oh ohh ne güzel erkekler baya baya çoğaldı :nazar::21:benimkiler de erkek:21:
Onu ben de merak ediyorum sezeryanda hemen süt gelicek mi diye
Hos benim 3 ayindan beri sütüm geliyo:KK48:tüm hamileliklerimde böyle oldu:KK45:
3 bebege sutumuz yetmez diye biliyorum çünkü okuduğum tum bloklarda falan bi süre sonra mama da verildigi yaziyo
Merhaba canim. Bendecok merk edyrm acabaa bu sebepten dolayii sutumiz gelmzse diye. Zaten bebeklermz anne sutune ihtiyaci olucagi bi surdce giricek insaalllah bol bol sutumuz olir.dolar tasarr :)
Ben bi de şunu merak ediyorum kuvozdeki bebege sadece snne sütü mu verilir yoksa mama da verile bilir mi?o_Oay prematüre annesi olmak ne zormuş
Allah hepimize kolaylik versin inşallah

Arkadaşlar sizin 4-4,5 hafta beta değeriniz kaçtı..Bende hamileyim betam 1422 cıktı..bu cogul gebelik işareti olabilirmi?? yoksa normalmi sizce..??

Arkadaşlar sizin 4-4,5 hafta beta değeriniz kaçtı..Bende hamileyim betam 1422 cıktı..bu cogul gebelik işareti olabilirmi?? yoksa normalmi sizce..??
Merhaba canim. Hakkinizda hayrlisi olsun insallh. Ben gunumdn once yaptirmstm 33 civari cikti daha sonra 4 5 haftlikkn tekrarldk 1200 civari cikti kesm gzkmemsti ama dktor cogl gblktn suphlnmsti diger hafta doktra gttgmde iki sonraki kntrld uc kese oldlr.siznd baya ykskk olma sansi var bnce :)

X