2016 üçüz anneleri :)

Allah yardımcın olsun tatlım. Zor süreçler asıl şimdi başlıyor ama tüm bu zorluklardan sonra bebişlerinin kokusunu duymak herşeyi unutturacak sana :) inşallah sağlıcakla dualarımdasın arkadaşım.
Inşallah canim
O günleri bi görsem
Kızlaar burun tıkanıklığına önereceğiniz bişi varmı. Nefes alamıyorum uyuyamıyorum bedenim yoruldu artık. Tuzlu suda bi işe yaramıyo
Maalesef canim ama yesimin de dedigi gibi buhar makinesi kullana bilirsin
Herkese iyi akşamlar:)) Herkesin iyi olmasına çok sevindim. Benim kayınvalide yoğun bakımda yattı kızlar onunla ilgilenmek zorunda kaldık o yüzden buraya hiç uğrayamadım. Çok şükür her şey yoluna girdi.
Cani. Geçmiş olsun kvye
Ah Azerinn hiç sorma sırtımdan belimden ölüyorum aslında dinlenemiyorumda ne olacak halimiz!
Benim kasiklarim falan da agriyo 2 gündür cok fenayim

Inşallah canim
O günleri bi görsem

Maalesef canim ama yesimin de dedigi gibi buhar makinesi kullana bilirsin

Cani. Geçmiş olsun kvye

Benim kasiklarim falan da agriyo 2 gündür cok fenayim
Teşekkür ederim canım .kasıkların bebekler büyüdüğü için ağrıyordur sanırım bana en son gittiğimde artık kasık ağrıların olabilir demişti. Çok şükür çoğu gitti biraz daha sabır canım.

Off valla birden daha da zorlaştı hamilelik
En cok da geceleri ölüyorum sirt ve kasik agrilarindan canim
Hiç sorma ben daha şimdiden başımın altında iki yastık bacağımın arasında bir yastıkla yatıyorum tabi yatmak denirse:KK43:(. Kalp çarpıntısı da oluyor bende yaşlılar gibiyim:))

Ahh ahh siz yine iyisniz ben smdiden olyrm sirt agrimdan gece uyayamiyrm gunduz yattgm yerde bile duramiyorum is yapsmda agri yapmasmda agriyoo. Kopuyoo bosyler belimden.o haftalara geldgmdene hale gelrm bilmyrm bazn aglayasm gelyo agridan :KK43:

Kizlar merhaba siteye yeni katildim. Bende insallah 2016da 3üz annesi olucam. Size birsey danismak istiyorum. Belli bi sure tedavi gordukten sonra hamile kaldim. 3kere aşılama yaptık. 3. Asilamada cok şükür 3üz bebeklerimizin olacagini ogrendik. Ama okuduklarim ve doktorum bu surenin cok zor gececegini ve gerekirse ikize indirilebilecegini soyledi. Ama ben bunu hic istemiyorum. Suan 3bebegiminde haftalik dollenmeleri farkli sizinde oyleme acaba ultrasonda biri 10+2 igeri 9 oteki ise 8+4 haftalik gozukuyor. Nolur yardimci olun bana 3üz hamilelginde bbeklerde sorun yasayan varmi aranizda?
Benimde ilk basta haftalari eşit değildi. Suan 3u de 17+5 14 cm ler 230,211 ve 213 gr lar. Banada teke indirelim diye doktorum çok söyledi buyun kısa zayifsin kaldiramazsn falan dedi. Perinatalog ile gorusunce indirme işleminin %15 her 3 bebeğide öldürme riski olduğunu söyledi. Diğer riskler %8ve %10 civarı ben o riski göze almadim. Zaten azaltmakta istemiyodum. Prematüre dogmalarinida göze aldim :) ilerleyen haftalarda haftalarinin eşit olmama şansı hep var beslenmeni iyi ayarlarsan bol protein az karbonhidrat alirsan düzeliyorlar

Sanki bel ağrıları nefes darlığı yetmezmis gibi kocamda grip oldu ya sansa bak. Gece 38 derece ateşle yandı. Doğa bebislerime karşı :)

Iyi akşamlar canlar
Sabah kuzenim gelmisdi o yüzden giremedim nete
Valla buraya geldigimden beri 1 gün bos kalmıyo ev
Gorumcem çocuklarıyla falan geliyo kafam davul gibi oluyo
Uzanamiyorum
Evde daha cok uzaniyodum valla
Bu gün yine ağrılarım var

Ahh ahh siz yine iyisniz ben smdiden olyrm sirt agrimdan gece uyayamiyrm gunduz yattgm yerde bile duramiyorum is yapsmda agri yapmasmda agriyoo. Kopuyoo bosyler belimden.o haftalara geldgmdene hale gelrm bilmyrm bazn aglayasm gelyo agridan :KK43:
Canim bel agrisi bende 14 haftadan beri vardi sirt agrisi 23-24 haftalarimdan sonra basladi berbat bi şey :KK43:her donemin kendi agrisi var galiba
Sanki bel ağrıları nefes darlığı yetmezmis gibi kocamda grip oldu ya sansa bak. Gece 38 derece ateşle yandı. Doğa bebislerime karşı :)
:))canim aman dikkat sana geçmesin grip

X