2016 üçüz anneleri :)

Kizlar her ne kadar sakin olucam desem de olmuyo iyice strese sokuyolar beni
Kendi evimde bundan cok dinleniyodum
Allahim bebeklerimi korusun biraz daha uzata bileyim sureyi yoksa hemen yarin dogurucam bu stresle
İlgilenebileceğin bişeyler varsa onlarla ilgilen canım başka türlü stresten uzak duramıyosum

İlgilenebileceğin bişeyler varsa onlarla ilgilen canım başka türlü stresten uzak duramıyosum
Yok canim ya benim derdim baska
Kizim benden ve annemden baskasını yakinina birakmiyo bagirip çağırıyo
Huyuna gitmek gerek diretince iyice bagiriyo
Kv de de birazcik da olsun huyuna gitmiyo
Sunu yap bunu yap diye cikisiyo kizima
O da bagirinca kocaman kadin kusuyo küçücük cocuktan
Kizim 5 dakika sonra unutup gelip resmini falan gosteriyo
Cevap vermiyo tersliyo kizimi
Ben de o yüzden kizimin her şeyini kendim yapiyorum
Giydirmektir yedirmektir yikamaktir
Kizimi tuvalet sonrasi yikiyo guya 5 saniye surmuyo
Dün gece pijamalarini giydirirken bi baktim kıpkırmızı pişik olmuş çocuk

Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim

Kızlar hep lekelenmem kanamam oluyodu ğrogestan kullanıyorum. Arada bi geçip tekrar başlıyo. Bugün yine kanamam oldu bişi olmaz inşallah çok canım sıkılıyo bu duruma elimden de bişi gelmiyo

Mrhb kızlar benimde sırt ağrılarım dün başladı. Sabah a kadar uyuyamadım ağrıdan. Bulantılar yerini sırt ağrısına bıraktı galiba. Bende 13. Haftama girdim. İş yerinde de uzanamıyorum o yüzden mi arttı ağrılar anlamadım
Canım ağrı olması normal benim dr da söylemişti çok fazla bel ağrın olacak diye ama daha başlamadı bende ağrılar şuanda mide bulantıları devam

Kızlar hep lekelenmem kanamam oluyodu ğrogestan kullanıyorum. Arada bi geçip tekrar başlıyo. Bugün yine kanamam oldu bişi olmaz inşallah çok canım sıkılıyo bu duruma elimden de bişi gelmiyo
Canım kendini yormamaya çalış biz farketmiyıruz ama artık eskisi gibi değiliz vücut çok öabuk yoruluyor ve farkına bile varmıyoruz beredeyse çok yoğun bir kanama olmadığı müddetçe kotkma ama her ihtimale karşı drla konuşmalısın. Durumu mutlaka dra bildir. Belki bi ilaç bişey takviye yapabilir

O çocuk anne nie böle davranıp küsüyorsun deseydin keşke. Hay allam ya :) hiç stres yapma tatlım gülüp geçicen artık napıcan başka biraz daha sabret unutma herşey bebişler için ve senin ruh durumun onları çok etkiliyor.

Canim doktor bi şey yok diyosa merak etme 9 ay kanamayla hamilelik geçirenler var
Ama mutlaka dinlenmen gerek
O çocuk anne nie böle davranıp küsüyorsun deseydin keşke. Hay allam ya :) hiç stres yapma tatlım gülüp geçicen artık napıcan başka biraz daha sabret unutma herşey bebişler için ve senin ruh durumun onları çok etkiliyor.
Dun akşam dayanamadim söyledim zaten
Sesi çıkmadı
Simdi biraz daha iyi

Canım kendini yormamaya çalış biz farketmiyıruz ama artık eskisi gibi değiliz vücut çok öabuk yoruluyor ve farkına bile varmıyoruz beredeyse çok yoğun bir kanama olmadığı müddetçe kotkma ama her ihtimale karşı drla konuşmalısın. Durumu mutlaka dra bildir. Belki bi ilaç bişey takviye yapabilir
Kendimi iyi hissedip iş yapmaya başlıyorum sonra böyle oluyo inşallah bi an önce geçerde tahatlarım

Canim doktor bi şey yok diyosa merak etme 9 ay kanamayla hamilelik geçirenler var
Ama mutlaka dinlenmen gerek

Dun akşam dayanamadim söyledim zaten
Sesi çıkmadı
Simdi biraz daha iyi
Genel olarak dinleniyorum canım ama mecbur kalkıp bişiler yapıyorum kanamam çok değil lekelenme şeklinde ama işte insanın psikolojisini bozuyo yinede

Kendimi iyi hissedip iş yapmaya başlıyorum sonra böyle oluyo inşallah bi an önce geçerde tahatlarım
Ben de 5 aylikken iki kere bu yüzden kanama yasadim
Sirf ev işi yaptim diye
Bana baştan beri doktor ev işlerini yasakladi
Iki kere yaptim onda da hastanede kaldim o yüzden kendime söz verdim bir dahs yapmak yok

X