2016 üçüz anneleri :)

Gecelik
Emzirme sutyeni
Emzirme atleti
3lu ic camasiri
Ped
Corap
Sac duzlestirici
Makyaj malzemesi
Sarj aleti
Tarak
Bunlar hazirladiklarim
Almam gerekenler
Göğüs pedi
Yüksek belli ic çamaşırı
Lohusa tacı
Diger tum seyleri hastane veriyo

Kizlar baska ne kaldi siz de bakin hele

Canım terlik felan da veriyorlar ama kendin de götürebilirsin...
Kirli torbası muhakkak götür bebeklerin ve senin karışmasın iki tane...
Bilmiyorum bebek malzemesi de mi almayacaksın son güne kadar ama biberon, bir kutu mama da işe yarayabiliyor...
İlk 3-4 gün sarılık olmasınlar diye iyi besleyin diyorlar mama verebiliyorlar..
Bebek bezi...
İlk gün ped hayır etmiyor bebek bezi kullanmak zorunda kalabilirsin...
Islak mendil...
Aklıma gelenler bunlar...

Evet hastane terlik,islak mendil,hasta pedi,bebek bezi ve bebek mamasi da veriyo canim

Teşekkürler kızlar hepinize. 1800 1700 1600 dogdular 1 ay kuvozde kaldılar. Hiçbir rahatsızlıkları yok çok şükür. Dedigim gibi rahat olun Rabbim öyle büyük ki kolayligini veriyor.

Son düzenleme:
Y yasemin hafsaaa evet bende üçüz bekliyorum ama benim kesin değil haftaya doktorum beni hocalarına göndercek onlar taşıyıp tasiyamicagima bakcaklarmis sonra kararı bize birakcaklar ona göre ya üçüz yada ikiz olarak devam etcez bizde napcagimizi bilmiyoruz

M mathesis bende 60 kiloyla kaldım benm boyum 1.60 ama doktor bana minyonsun tasiyamazsin dedi tahminen 28.haftada dogarlar dedi senin daha uzun sürmüş oyüzden boyunu kilonu sordum.bende birinin gelisimo durdurmamiz daha dogru olur dedi gelisemezler belki biri sakat olur dedi kafam çok karışık

M mayss bünyeden bünyeye değişebilir tabi bana da aldirabilirsin dedi doktorum ama diğerlerinin yaşayacağının garantisini veremem dedi ben de o günaha giremem dedim suan bakıyorum da hangisi olmayacaktı düşünmek istemiyorum bile.allahım yardım etti herkes şaşırıyordu bana 24. Haftaya kadar çalıştım.ondan sonra agirlastim birden.yattım o zaman da.yine de senin kararın tabi.dediğim gibi benim bünye güçlüdür seninki nasıl.

Teşekkürler kızlar hepinize. 1800 1700 1600 dogdular 1 ay kuvozde kaldılar. Hiçbir rahatsızlıkları yok çok şükür. Dedigim gibi rahat olun Rabbim öyle büyük ki kolayligini veriyor.
Ayy 1 ay da cokmus
Ben hemen alip getirelim istiyorum evimize:)
Maşallah sizlere allah yardımcınız olsun
Sagolasin balim
Mayss canim senin baska bi doktora daha görünme sansin yok mu?

Günaydın anneler
Ben baya agirlastim yatakta donemiyorum artik
Bi de 1 haftadir unutuyorum bandi takmayi sanirim ondan dolayi gobegimin üst tarafi agriyo
Bu gün mutlaka giyeyim
Dun ayak tirnaklarimi keseyim dedim ölüp ölüp dirildim valla:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…