2016 üçüz anneleri :)

Inşallah canim benim
Benim diger iki hamileligimde de hic catlagim olmadi
Simdi de olmaz inşallah
Ama inanasim da gelmiyo sonucta 3 bebek

Ayyy inşallah oluşmaz ama üçüz gebeliklerde durum biraz daha farklı olucaktır die düşünüyorum. Benim annemde de çatlak yok öle ama bende daha doğum yapmadan çatlak var o yüzden biraz daha temkinli davranıyım istiyoeum

lady1234 ben simdiden catlak kremi kullanmaya başladım çünkü cildim çok kuru benim kesin catlar diye düşüyorum o yüzden erken başladım mustelanin catlak kremini kullanıyorum
Mustelayıda çok duydum canım onunla liarach arasında kalmış durumdayım. İkisinide deneyeceğim. Benimde cildim çok kurumaya başladı. Pul pul dökülüyor artık. Bide inanılmaz kaşınıyor. Daha bu haftalarda böyleyse halimiz son haftalarda ne olur Allah bilir :) benim zaten ergenlik döneminden göğsümde ve bacaklarımda çatlağım var yani vücut meyilli bide artı 3 olunca bu durum dahada fazlalaşıyor

Kizlar soyle bi gecelik aldim
Bu kizin boyu cok uzun o yuzden cok kisa duruyo ama benim dizime geliyo:)
Eki Görüntüle 1736950
Orda havalar nasıl canım buralar soğuk vallahi görünce üşüme sardı beni :) havalar sıcaksa güzel ve rahat gözüküyor. Nasıl olsa bizde süt sağma vs gibi problemlerde olmayacağı için rahat ve kullanışlı

Canim burda da hava soğuk ama hastane asiri derecede sicak oluyo
Zaten hastanenin kiyafetleri de kisa kollu
Her kes oyle giyiniyo dedigim gibi çok sicak oluyo

Canim burda da hava soğuk ama hastane asiri derecede sicak oluyo
Zaten hastanenin kiyafetleri de kisa kollu
Her kes oyle giyiniyo dedigim gibi çok sicak oluyo
Sen genede üzerine ince bi şey al tatlım hiç belli olmaz valla sonra üşür müşür hasta olursun Allah korusun yedeğinde bulunsun ne olur ne olmaz :)

Bebeklere bi şey almadim bu sefer canim
Onceki hamileligimden dolayi gözüm korktu
Saglik olsun annemin bebek magazasi var bebisler dogunca annem getirecek ne gerekirse

Anlıyorum canım...
İçin nasıl rahat edecekse öyle olsun..
Şanslıymışsın ne güzel anneciğin getirir minik erkeklere..

Kizlar soyle bi gecelik aldim
Bu kizin boyu cok uzun o yuzden cok kisa duruyo ama benim dizime geliyo:)
Eki Görüntüle 1736950

Çok güzel canım...
Güle güle kullanmak nasip olsun...
Dagi de indirim vardı çok da güzeldi lohusa gecelikleri çok da uygun fiyat vardı haberin olsun..
Zaten sezaryende gecelik kullanımı çok rahat oluyor..
Ben pijamayı giyememiştim bile..

Canim ben azerbaycandayim
Anil marka geceligin markasi
Kumasi cok güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…