2016 üçüz anneleri :)

Günaydın anneler
Ben baya agirlastim yatakta donemiyorum artik
Bi de 1 haftadir unutuyorum bandi takmayi sanirim ondan dolayi gobegimin üst tarafi agriyo
Bu gün mutlaka giyeyim
Dun ayak tirnaklarimi keseyim dedim ölüp ölüp dirildim valla:))
Canım dikkat etsene kendine senin çok fazla eğilmemen lazım bak bize kızıyosun kendin yapıosun olmadı şimdi :KK66: bebişler gelişiyorlar annesi gitgide dahada çok büyüyecekler ki sağlıklı sıhhatli gelsinler :) Allahın izniyle yarın 28.ci haftayı dolduruyorsun tatlım artık hiç korkmanı gerektirecek bişey yok. Heycanla bekliyorum güzel haberlerini azerinnn :) bebişlerine kavuşmana çok az zamanın kaldı :) çok heycanlı bekleyişler :KK66:

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 biraz zor oluyor beklemek ama onların iyiliği için şart bu annesi
Evet öyle. Sag salim evimize gelsinler de bekleriz biz
Canım dikkat etsene kendine senin çok fazla eğilmemen lazım bak bize kızıyosun kendin yapıosun olmadı şimdi :KK66: bebişler gelişiyorlar annesi gitgide dahada çok büyüyecekler ki sağlıklı sıhhatli gelsinler :) Allahın izniyle yarın 28.ci haftayı dolduruyorsun tatlım artık hiç korkmanı gerektirecek bişey yok. Heycanla bekliyorum güzel haberlerini azerinnn :) bebişlerine kavuşmana çok az zamanın kaldı :) çok heycanlı bekleyişler :KK66:
Canim mecbur kaldim doktora gidicem için
Esim de yok burda tek olunca iş başa düştü
Evet 28 haftam bitiyo yarin cok şükür bu günleri de gorecekmiydim:)
Darisi basiniza
Kv simdiden gün sayiyor
Geçen 25 gun mu kaldi dedi,ben de hayir Allah korusun 25 gün cok az dedim
Hayir madem sıkılıyosun gelmeseydin kendin istedin gelmeyi
Evi zaten bi şeyler götürüyo yemek disinda hic bi şey yapmiyo
Tv izliyo uyuyana kadar bi seyler de izleyemiyorum
Valla böyle diyip diyip dogurtacak beni kadın
Off valla patlicam o konulara hic girmiyeyim en iyisi

Darisi basiniza
Kv simdiden gün sayiyor
Ooooyyy canım benim baya bir darlanmışsın sen ya :s haksızda sayılmazsın gerçi sana yardımcı olmak adına gelmiş ama nie öle davranıyor anlayamadım. Olayın ciddiyetinin pek farkında değil sanırım :mad: eşinle konuşsan durumu anlatsan bişeyler değişebilir mi acaba ? Yada kayınvalidenle konuşsan yanlış anlarmı seni ? Belki heycan yapıyodur kadın biz bile heycanlanıyoruz ne zaman gelicek nasıl olcak vs diye malesef kimse anneler kadar etkilenmiyor bu süreçte biz biraz daha duygusal bakıyoruz :)

Ooooyyy canım benim baya bir darlanmışsın sen ya :s haksızda sayılmazsın gerçi sana yardımcı olmak adına gelmiş ama nie öle davranıyor anlayamadım. Olayın ciddiyetinin pek farkında değil sanırım :mad: eşinle konuşsan durumu anlatsan bişeyler değişebilir mi acaba ? Yada kayınvalidenle konuşsan yanlış anlarmı seni ? Belki heycan yapıyodur kadın biz bile heycanlanıyoruz ne zaman gelicek nasıl olcak vs diye malesef kimse anneler kadar etkilenmiyor bu süreçte biz biraz daha duygusal bakıyoruz :)
Yok yahu heyecan denen seyden eser yok kadinda
Sikiliyomus bos oturmaktan, madem sıkılıyosun kalk su eve bi süpürge ac diyesim var.annem tasinirken her yeri sildi temizledi gitti
4 gündür burdwyiz en son annem yaptigi temizlikle oturuyoruz
Kardesimin arkadasinin ailesinin evi ,kardesimi tanidiklari icin 1 kurus almadan evin anahtarlarini verdiler
Boyke bi semtten böyle bi eve en az 1000 tl para vermemiz gerekiyodu adamlar sagolsun vermis
Bari evi temiz tutalim,kadin gecen gun aradi o kadar iyi biri ki yeni yikqttigi halilari bile doseyin soğuk olur dedi
Bi bakmishin kadin gelmis bari evini temiz gorsun dimi
Camasirlari kendim atiyorum makineye asiyorum,uc gün duruyo. Orda kadin almiyo tekrar kendim aliyorum
Bana is yapmak yasak biliyo bi de
Yardimci olmicaksan neden geliyosun

Darisi basiniza
Kv simdiden gün sayiyor
Cnm bnm yaa.. Sen hasaas dönemdesin hemde 3 kati yani.. Daha anlayisli davranmalari lazim ama iste oluyo.. Sen sikma kendini yinede bebeklerin icin

Sikiliyomus bos oturmaktan, madem sıkılıyosun kalk su eve bi süpürge ac diyesim var.annem tasinirken her yeri sildi temizledi gitti
Kardesimin arkadasinin ailesinin evi ,kardesimi tanidiklari icin 1 kurus almadan evin anahtarlarini verdiler
Boyke bi semtten böyle bi eve en az 1000 tl para vermemiz gerekiyodu adamlar sagolsun vermis
Bari evi temiz tutalim,kadin gecen gun aradi o kadar iyi biri ki yeni yikqttigi halilari bile doseyin soğuk olur dedi
Camasirlari kendim atiyorum makineye asiyorum,uc gün duruyo. Orda kadin almiyo tekrar kendim aliyorum
Destek olmayacan köstek vardi olma demi.. Yani yalan degil benim kayinvalidem olsa kipirdatmaz yerimden

Bi de evde 2 tane yatak odasi var tum odalarda tv var
Gidip diger odada uyumuyo
Küçücük yatakta ben kizim kv e uyuyoruz
Sabaha kadar dönüyorum yatakta cok rahatsız oluyorum
Dün gece de soyledim yerim rahat degil diye tinlamiyo beni
Ben kalkip gidip diger odada yatsam küser diye korkuyorum

Bi de evde 2 tane yatak odasi var tum odalarda tv var
Gidip diger odada uyumuyo
Küçücük yatakta ben kizim kv e uyuyoruz
Sabaha kadar dönüyorum yatakta cok rahatsız oluyorum
Dün gece de soyledim yerim rahat degil diye tinlamiyo beni
Ben kalkip gidip diger odada yatsam küser diye korkuyorum
Aaa esinide cagir oda sizinle yatsin bari. :KK70:Senin hayatini kolaylastirmaya degil zorlastirmaya gelmis

Neyse canım napıcan o da böle değiştiremezsin ki en azından yemeğini yapıyomuş. Temizlik dediğin nedir ki bi şekilde yapılır. Sen bunları düşünüp stres yapma hiç. Bebişlerini düşün. Stres bizim için cısssss

Neyse canım napıcan o da böle değiştiremezsin ki en azından yemeğini yapıyomuş. Temizlik dediğin nedir ki bi şekilde yapılır. Sen bunları düşünüp stres yapma hiç. Bebişlerini düşün. Stres bizim için cısssss
Aynen öyle canim
Bu arada doktor ilacin suresini 1 saat uzatti
Artik 3 saatte bir değil 4 saatte bir kullanicam ilaci

:)))ya ben sirf rahat edeyim diye esimi kizimin odasina yolluyodum gece
Kocamla uyumuyodum kv yle uyumaya mi geldim?
Biraz daha dayan azerinnn geçecek bunların hepsi bu kezde bebişler gelince sorunlar başlayacak. Her kafadan ses çıkmaya başlar ozmn. İdare edicen artık bi müddet daha

X