2016 üçüz anneleri :)

Slm kızlar nasilsiniz ben bayagidir görmüyordum ya , benim uc kerata çok hiperaktif çok yorumcular, 2yasina girdiler masallah büyüyünce daha kolay olur diyorum da daha da zorlaşıyor Muş :)
Sizinkiler nasıl
Gece uyuyomusun kuzum onu soyle :) eger gece uyuyosan benim icin bi sorun yoktur insan gece uyumayinca dinlenemiyor ki

Tek basina mi bakiyorsun anne kayinvalide biri var mi?bide uyaninca hepsi ayni anda mi uyaniyor.
Yok canm tek basima bakamdim pskolojim bozuldu sütüm kesildi.baktik olmicak kayinvalidem gorumcelerim bize tasindilar herkes bi bebek aliyo iste dönüsumlu bakiyoruz.bazen hepsi bi anda uyaniyo biri agliyo dierini uyandiriyo hepsi ayni anda agliyo ole yani :)

Allah kolaylik versin sanada tum ucuz ikiz annelerinede

Maaşallah herkes 2 yaşına girmiş bizimkiler henüz girmedi ama az kaldı yaklaşık 1,5 ayımız var :) benim sizlere sormak istediğim bişey var aslında ilki üçüzleriniz konuşuyor mu? İkincisi de tuvalet eğitimine başladınız mı?

ne guzel diger kizlar da birer birer yaziyo bi tek lady yok onu cok merak ediyorum
masallah kizlar duse kalka buyuttuk ya cocuklari insallah cocuklari evlendirdigimizde de yazariz burayaayy duygulandim cok zor gunlerden gectik hepimiz cok Sukur ki her sey yoluna oturdu
biz 2 yas 4 aylik olduk krese gidiyoruz 3 haftadir
ben de rahatladim cok sukur
onlar da seviyo kresi
ucuzlerden 1si konusuyo biraz ikisi pek konuskan degiller
tuvalet egitime tam olarak baslamadim acikcasi gozum korkuyo 3 cocuga tuvalet egitimini nasil vericem diye

Bence tek tek ogret.Teki tam ogrenirken otekine basla.Zaten erkekse kolay
Erkek cocugun wc si gelince hareketleniyo seyi buyuyo.Ama kizda anlasilmiyor

Al benden de o kadar herkes bişey diyor ama ben korkuyorum tuvalet eğitimine başlamaya seneye yazamı kalsa diyorum biraz daha büyüyüp bilinçlenirler :) konuşmuyor benimkiler daha : ( aslında çok şey söylüyorlar ama anlamlı bişey yok ortada çevremizde bizimkilerle yaşıt olanlar çok güzel konuşuyor

Bence tek tek ogret.Teki tam ogrenirken otekine basla.Zaten erkekse kolay
Erkek cocugun wc si gelince hareketleniyo seyi buyuyo.Ama kizda anlasilmiyor
ya nedense bana kizi alistirmak daha kolaymis gibi geliyo
benimkilerden ikisi zaten cumle kurmuyo oylesine tek tek basit kelimeler soyluyolar
digeriyse kisa cumleler kuruyo anne bak,baba nerde falan gibi
ben de diger cocuklara bakiyorum masallah hepsi konusuyo
wc egitimine yazin bi deneme amacli baslicam ama baktim olmuyo ustelemicem zaten kadir kiymetimizi bilen yok oh olsun 3 yaslarina kadar bez tasisinlar eve

Selamlar eski bir takipçiniz olarak bende pek girmiyorumda şimdi bi bakayım dedim eskiler hep yazmış maşallah bebişlere. Ben tek koza yetemiyorum valla mahvediyor beni çok yorucu allah sizin yardımcınız olsun. Kadir gecesi dualarımız kabul olur inşallah. Allahta isteyen herkese evlat nasip etsin.

Mrb anneler nasilsiniz? Ben daha yavrularima doyamadan yeniden kuveze yatirdim malesef 3 unu bi anda.ole bosluktayim ki kucagim dolup tasiyoken hatta sikayet ediyoken simdi bom bos.meleklerimin cigerleri enfeksiyon kapmis.yaklasik bi haftadir da hafif öksurukleri vardi.cok buyutlcek bisey gibi degildi doktora gotrdum tabi fark edince atesde olursa hemen getr ddi.sadece 1 tanesinn atesi cikti bi anda hem kontrolumz vardi gittik kan ciger filmi drken cigere yayilmaya baslams ddi doktor acil yatis hemen antibiyotik tedavisi gerekiyo ddi.dün yatirdik gidip geliyorum surekli yedirmek icin.ne zormus tarifi yok ... nolur dua edin su mubarek gunlerde meleklerim iyi olsun ciksin bi an evvel yoksa dayanacak gücüm kalmadi tukendim..

Cok gecmis olsun canim sagliklari icin ordalar uzme kendini guclu ol orda daha cabuk iyileseceklerdir. En kisa zamanda kavusursunuz insallah

Ay canim benim dualrim senin ve meleklerinle birlikte.ins tez zamanda iyilesir ve cikarlar cok uzuldum inanki.
Nazar mi degdi napti masallah pek tatlilardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…