2016 üçüz anneleri :)

Tam 18 aylığız biz aslında çok tatlılar görenler bayılıyor ama bazen tadından yenmiyor :KK48: Ankara'da olmayı çok isterdim belki o zaman yardımcı birileri bulunurdu ama burda kimse yok maalesef hem bir sürü çocuk hem ev uzak olunca kimse gelmek istemiyor :kızgın: sağlık şartları yetersiz olduğu için gebelik zamanı Ankara'ya gitmek zorunda kalmıştım akrabalar var ama her misafirlik bir yere kadar :)

Şimdiden kafanı bunlarla hiç yorma zaten yeterince stresin var bide doğmamış bebeklere nasıl bakacağım stresi ekleme
Zor tabi ki bir insan yetiştirmek kolay olur mu hiç ama bak büyüyorlar seninkilerde büyüyecek geçtikten sonra anlamayacaksın bile dün kuvezde yolunu gözlediğim çocuklar bugün kavga ediyorlar :halay: tek bakmak çok zor hiç kolay diyemem özellikle de benimkiler gibi az uyuyup çok enerjik çocuklarınız varsa ama çok komik anlarınızda oluyor misal ev süpürüyorum biri süpürgenin tepesinde gezintide biri ucunu kapmış yer süpürme diğeri de düğmeye basıp çalıştırmanın derdinde hele bir de fırında bişey pişiyorsa benden çok onlar kontrol ediyor pişene kadar camdan sevgilerini aktarıyorlar :-)
Ayyyyy allahimmmm ben onlari yerim yaaa sipalara bak sennn :) sanirim cok yanliz kaldim cok sitem ettim allahm sesimi hemen duydu valla simdi de yanliz kalsam die dua edicem galiba :) rabbim uzun omurler nasip.etsin insallah ogrenrcegim cok sey var.

Ayyyyy allahimmmm ben onlari yerim yaaa sipalara bak sennn :) sanirim cok yanliz kaldim cok sitem ettim allahm sesimi hemen duydu valla simdi de yanliz kalsam die dua edicem galiba :) rabbim uzun omurler nasip.etsin insallah ogrenrcegim cok sey var.
Sizin hamileliğiz nasıl geçiyor?
İnşallah bi sıkıntınız yoktur

Sizin hamileliğiz nasıl geçiyor?
İnşallah bi sıkıntınız yoktur
Valla canm nefes alamama, oturmama, merdiven cikamama, gece hic mi hic uyuyamama, esin yardim etmedikce sagindan soluna donememe, sag kaburga agrisi el uyusmasi ve son 3 4 gundur sol kalp agrisi ve kolunu kullanamam disinda gayet iyiyim iste :KK70:

Valla canm nefes alamama, oturmama, merdiven cikamama, gece hic mi hic uyuyamama, esin yardim etmedikce sagindan soluna donememe, sag kaburga agrisi el uyusmasi ve son 3 4 gundur sol kalp agrisi ve kolunu kullanamam disinda gayet iyiyim iste :KK70:
Ay canım ya allah yardımcin olsun valla

bu kadar emek,sıkıntınin sonunda feraha erersin sağlıklı,sıhhatli kucağına alırsın inşallah

Siz tüp bebek le mi hamile kaldınız

Mrb annisler :) yine ben geldim bayadir dogru duzgun giremiyorum malesef ama yavastan hazirliklar basladi :) simdi sizden tecrubelerinizi istiyorum.bana sole 3 uz ler icin bi eksik listesi istiyorum musait olan annelerden.ben kafama gore bi kac bisey aldim ama basatan asagi ne lazim bilmiyorum daha da agirlasamdn halletmem gerek sanirim ki simdiden hic bisey yapamaz oldum BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canm sen en tecrubelimizsin :)

Mrb annisler :) yine ben geldim bayadir dogru duzgun giremiyorum malesef ama yavastan hazirliklar basladi :) simdi sizden tecrubelerinizi istiyorum.bana sole 3 uz ler icin bi eksik listesi istiyorum musait olan annelerden.ben kafama gore bi kac bisey aldim ama basatan asagi ne lazim bilmiyorum daha da agirlasamdn halletmem gerek sanirim ki simdiden hic bisey yapamaz oldum BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 canm sen en tecrubelimizsin :)
merhaba canım allah bağışların yavrularını kaç haftalık oldun klomeni nasıl kullandım ne sorunun vardı ilk gebelik mi bide catlatma iğnesi kullandin mi

merhaba canım allah bağışların yavrularını kaç haftalık oldun klomeni nasıl kullandım ne sorunun vardı ilk gebelik mi bide catlatma iğnesi kullandin mi
Meraba canm saol allah razi olsun rabbim dileyen herkese nasip etsin insallah.suan 29 a gitmek uzereyim insallah allahin izniyle.canm benim daha ince 3 tane kaybim vardi.ilk kendiliginden dustu.dier iki melegimin de kalp atislari durdugu icin kurtaj oldum.kan pihtilasmasi cikti igne kullaniyorum.en son gebeligimde de igne kullanmistim ama gene kalp.atisi durdu.rabbim nasip etmedi yani.bu gebeligimde de 2 doz yuksek kullaniyorum igneyi.canm benim doktorum bende bi sorun olmadigini gorunce klomen verdi hizlandrmak icin aslinda.yoksa ben hamile kalabiyodum yani.klomeni 2 yada 3 defa ictim.daha sonra catlama ignesi verdi iliskiden bi gun once vuruldum bi kere 15 gun sonra da beta olctrdym hamileydim elhamdulillah

Meraba canm saol allah razi olsun rabbim dileyen herkese nasip etsin insallah.suan 29 a gitmek uzereyim insallah allahin izniyle.canm benim daha ince 3 tane kaybim vardi.ilk kendiliginden dustu.dier iki melegimin de kalp atislari durdugu icin kurtaj oldum.kan pihtilasmasi cikti igne kullaniyorum.en son gebeligimde de igne kullanmistim ama gene kalp.atisi durdu.rabbim nasip etmedi yani.bu gebeligimde de 2 doz yuksek kullaniyorum igneyi.canm benim doktorum bende bi sorun olmadigini gorunce klomen verdi hizlandrmak icin aslinda.yoksa ben hamile kalabiyodum yani.klomeni 2 yada 3 defa ictim.daha sonra catlama ignesi verdi iliskiden bi gun once vuruldum bi kere 15 gun sonra da beta olctrdym hamileydim elhamdulillah
beta kaç çıktı canım adet gecmismiydi

İmsalİnş sağlıkla kucağına alırsın canım hastane içinde çoğul gebelik yaşamadım ama sezaryen olacağı için kıyafet bol bol lazım fakat kuveze falan gerek olursa sadece şapka ve çorap istiyorlar hayırlısı olsun insinşal darısı bana çok isterim bir göbüşte üç yavru ❤️

İyiyiz biz bu ay iki olcaz.küçük bebek altı aylık.vaylık.valla üçüzler beni daha çok yoruyo.geceleri uyanıyolar ağlamalar uykusuzluk.yarım gün de çalışıyorum. Öğleye kadar iki bakıcı var.svar.sonra yalnızım.zor çok kavga ediyolar.ne zaman sakinleyecekler.

Maaşallah bebek bile büyümüş :KK9: kıskançlıklar en zor şey zaten daha üçüzlerin küçükken üstlerine bir de kardeş geldi anneleri ilgisinin bir kısmını da ona veriyor değişik yorucu tepkiler vermeleri çok normal canım Allah yardımcın olsun ben üç çocukla zor baş ediyorum senin 4 tane bide çalışıyorsun bravo gerçekten :KK73:
Bizde hastalıklarla uğraşıyoruz bu aralar havalar değişken olunca bizim hastalıklar da bitmiyor maalesef :KK42: bütün huyumuz değişti zaten çok hareketli yorucu çocuklardı bide şimdi üstüne huysuzluk eklendi tam oldu :kızgın: artık koşturmacadan kimse giremiyor buralara zaman bulupta :anne:

Mrb 3 uz anneleri.size bi kac sorum olcak.bizim ucuzler dogdu.2 ay kadar olduduzeltilmis nerdeyse daha dogmadilar..rop muanesinde sorun cikti.sizin muaneler nasil gecti nasil tedavi uygulandi bize lazer denildi ilerleme yapiomus ikizlerimden birinn ki ole ne yapmali bi akil verirmisiniz?

Mrb 3 uz anneleri.size bi kac sorum olcak.bizim ucuzler dogdu.2 ay kadar olduduzeltilmis nerdeyse daha dogmadilar..rop muanesinde sorun cikti.sizin muaneler nasil gecti nasil tedavi uygulandi bize lazer denildi ilerleme yapiomus ikizlerimden birinn ki ole ne yapmali bi akil verirmisiniz?
esmerhatun66 esmerhatun66 canim merhaba sende ankara daydin nerde yaptirdin muayeneyi.Senin bebekler pekde ufak değildi kilolari masallah.Bunu soyleyen doktor ozeldeyse para icin lazer demis olabilir.Cunku bu rahatsizlik %80 kendiliginden geriler.Bence bebege narkoz verdirmeden iyice arastir mumkunse baska doktorada gotur.

esmerhatun66 esmerhatun66 canim merhaba sende ankara daydin nerde yaptirdin muayeneyi.Senin bebekler pekde ufak değildi kilolari masallah.Bunu soyleyen doktor ozeldeyse para icin lazer demis olabilir.Cunku bu rahatsizlik %80 kendiliginden geriler.Bence bebege narkoz verdirmeden iyice arastir mumkunse baska doktorada gotur.
Yok canm ozel degil devlet hastanesinde.valla oldu bile gec kalmayalim ddik. 4. Evredeymis ilerleme yapio ddi doktor bakalim pzrtsi kontrolde belli.olur

X