2016 üçüz anneleri :)

Allah bir an önce sağlık sıhhat versin inşallah minik kuzularına beklemek zordur küvez yolu hop eder ana yüreği aman kötü bir haber gelmesin diye her gidişinde buradaki herkes bilir bunu seninle beraber içim cız etti okuyunca ama şunu da biliriz hepimiz biz ne kadar güçlüysek o kadar güçlenir minik savaşçılarımız çabucak kavuşmak için bize mümkün olan en hızlı şekilde iyileşirler orda doktoru hemşiresi bizden daha iyi bakıyordur muhakkak bunları düşün hiç üzülme senin üzülürsen onlarda üzülür annesi sen güçlü olki hissetsinler bunu çabucak gelsinler sana çok dua et bol bol dinlen sütün olsun sağ sağ götür onlara Allah'ın izniyle çabucak gelecekler sana hiç merak etme bizim dualarımız da sizinle

canim kiyamam uzulme lutfen
bak seyyahin da dedigi gibi orda emin ol bizden daha iyi bakiyolar anneleri de gidip goruyo zaten sutlerini goturuyo ihmal etmiyo yani
sen de bu surede bol bol dinlen ki donduklerinde daha iyi baka bilesin canim
kac gun daha kalacaklarmis doktor bi sey dedi mi?

Yani tabi ki ole de genede insann akli orda kaliyo bide 3 taneler yani nolur nolmaz.ozelde tedavinn maliyeti yuksek geldi dogum yaptigim hastanede dusundum fiyatlar ates pahasi.hic durumm yok malesef.suan yatirdgm hastne biraz skntili o yuzden cok dusunuyorum gunduz ekibi biraz asabi.bian evvel almak istiyorum onlari surekli aklimdalar.doktormuzun ddigi 1 hafta mecburi yatacaklar antibiyotik icin eger oda herhangi bi sorun cikmazsa iste 1 hafta eger cikarsa 15 20 gun diyo bakalim

insallah bi sorun cikmaz ALLAHim butun melekleri korusun
ucuz bebek hem maddi hem fiziki cok zor maalesef

Olumsuzluklari hic dusunmeyelim biz..Guzel dusunelim guzel olsun hersey.
Bir ara dert yandigini soylemistin bence bu Allah tarafindan geldi.Ciktiklarinda artik eskisi gibi dusunmeyeceksin ne yemek yiyememe ne uykusuzluk ne yorgunluk umrunda olmayacak.
Bi de soyle dusun devlette tedavi biter bitmez cikarirlar ama ozel biraz pinpirikli davranip daha da uzatir tedaviyi.Benim basima geldi cunku.

Sikayet ettigim konusu direk aklima geldi zaten cok mu mizmizlandim acaba rabbimin gonlune guc mu gitti cunku bu bebekler icin 3 sene yalvardim.simdi sikayet ediyorum.insann nefsi cok kotu bi durum kizmayacagin cok sacma seylere kiziyosun rabbim affetsin insallah gecicek.evet ozel hastane o konuda ole yapio zaten benm de durumm yok.insallah iyi olarak cikarlarda ben unuturum bu zorluklari

canim kendini suclama hepimiz zaman zaman sikayet ettik ediyoruz ne yapalim bazen gercekten cok yipraniyo insan ama annenin kalbini biliyo Rabbim hic bi zaman kotuluklerini istemeyiz ki biz

canim kendini suclama hepimiz zaman zaman sikayet ettik ediyoruz ne yapalim bazen gercekten cok yipraniyo insan ama annenin kalbini biliyo Rabbim hic bi zaman kotuluklerini istemeyiz ki biz
Insallah bazen cok kiziyorum bazende kendime inanamiyorum.. ama bu kadar zorlanacagimi hic dusunmemistim acikcasi sole bi bakiyorum her acidan buyuk sabir isteyen bi durum suan ben hala farkinda degilim yani annelik duygusunu sonuna kadar hissediyorum ama yeri geliyo sevmeye opmeye vakit bulamiyorum kendimi bazen bi gorev almisda bitrmeye calisiyomus gibi hissediyorum allah affetsin

Inan gececek bu gunler ve ilerde bugunleri gulumseyerek hatirlayacaksin.Biraz sabir ve zamana ihtiyacın var sadece ve dua..

Çok çocuk çok ihtiyaç gibi oluyor sıkıntılar da tabi maddi manevi yorabiliyor bazen insanı o an içindeyken sağlıklı düşünemiyoruz bazen ama inan hepsi geçip gidecek biraz sabır bol bol dua. Personeli boşver agresif olsa ne yumuşak olsa ne önemli olan işini iyi yapsın miniklerinin sağlığı için ellerinden geleni yapacaklarına eminim sen moralini bozup olumsuz şeyler düşünüp hiç üzülme pozitif olki sütün olsun bebeklerine sağlık versin hem bak ben üniversite hastanesinde doğum yaptım küvezde kaldıklarında da hep oradaydım bazen anne babalar psikolojik yorgunluk ve özlemle yıpratıcı oluyor doktor ve hemşireler de insan ne yapsınlar o kadar bebek kendilerine emanet bide aileleri sen iyi olursan onlarda iyi oluyor hiç merak etme çabucak iyileşip gelecekler sana

Maddi yönünü hic dusunmedik inanki.suan ben desem esime ozelde yatacaklar bulur bulstrr yapar eder genede özele götrr.ama sonra dusunuyorum dier 3uzlerden ne farki var.fazla pimpirikli davranmak istemiyorum hani cocugum herseye aglamasin ben titizlik simetri hastasiyim resmen takintiliyim ama onlar dogduktan sonra saldim artik baktim olmuyo yapacak bisey yok.benim cocuklarimda benim gbi takintili olmasin.ama dün bi gittim cocugu kundak yapmislar yuz ustu yatiriyolar kusar falan diye tmm dogru hem ole guzelde uyuyolar.ama farki cocugun aglaya aglaya sesinn gitmesi kundagin agzini burnunu kapatacak kadar yukari cikamasi.tamm belki o ole yapmadi cocuk kndi cirpinarak o hale geldi eyvallah ama sen onun o mucadelesini nasip gormezsin bi de yuz ustu yatiyo ya nasil kuttulacak cocuk... sesini duydum kosarak girdim iceri vaziyet bu.kuvezin kapagini actim nasil.agliyo artik sesi gitmis.hemen kucagima aldim direk sustu.ne zamandir oleydi sorusunu soramadim zaten tepkimden anladilar daha yeni aglamaya basldi ddiler.daha yeni aglayan cocuk nasil icini ceke ceke susar.. ama gel gör ki fazla üstelemdim cunku birakip geri eve donecektim ben gittikten sonra kötü biseyler olur yaparlar korkusu sardi beni hic bisey diyemedim... simdi ne yapmali nasil davranmali bilmiyorum

esmerhatun66 canim naptin bebisler nasil oldular
Napalim canm cikardik eve ama hala hastayiz 3 u birden bi huysuzluk bi aglamlar burun tikanik oksuruk ... ugrasiyorum bklm.bu kadar olunsuzlugun yninda tek sevdgm sey artik sallamadn uyuyolar vr gaz sancisi gitmis bu beni sevindiriyo :)

Napalim canm cikardik eve ama hala hastayiz 3 u birden bi huysuzluk bi aglamlar burun tikanik oksuruk ... ugrasiyorum bklm.bu kadar olunsuzlugun yninda tek sevdgm sey artik sallamadn uyuyolar vr gaz sancisi gitmis bu beni sevindiriyo :)
Sevindim canim senin adina.yaninda ve bi saglik sorunlari olmasinda oksuruk aksirik illaki olucak.
Canim bide ben bugun doktora gittim.Vitamin verdi promehl hem esime hem bana.Sizde mi bunu kullanmistiniz.Fiyati epey pahali geldi bana.Herhangi bir sorunum yokken ve baska cocugum varken beklemek yerine kullanmali miyim yoksabiraz daha beklemeli miyim bilemedim

Saol balim allah razi olsun.ya tam olarak.adini hatirlamiyorum ama emodex miydi neydi bitkisel bi ilcti 200 lira vermistim zaten cokta kullanmadi esim.doktor onu bize esim sigara iciyo diye spermde dna hasari olabilir diye vermisti ama sizin doktor ne dusunur bilemem.bence en son care tibbi yonden hamile kalmak.neden diyceksin.eger ki kayiplarin yoksa herhangu sorun cikmiyosa denemekte fayda var.hem o kullandigin sey vitamin adi ustunde bi sorun olcagini sanmiyorum bizimkinn iceriginde keci boynozu ozu falan yaziyodu

merhaba herkese. eskilerden ..iki yaş bir aylık olduk nerdeyse.yenilere ve eskilere allah kolaylık versin.malum ikisi de zor neler yapıyor bizim yaşıtlar. çok hareketliler benimkiler üstüne sekiz aylık bi bebek. ve yarım gün çalışma.çok yoruluyorum psikolojik olarak. yarım gün çalışma hariç orda dinleniyorum.yeni anne olacaklara ve eski haldaşlarıma selamlar

Masallah ucuz birde 8 aylik bebekmi allah kolaylik versin

Allah kolaylik versin sanada tum ucuz ikiz annelerinede
Aminnn rabbim saglik versinde gerisi gelir bende tek baktim ikizlerime 21 aylik oldum 40 gun vardi dogumuma erken geldiler darisi anne olmak isteyenlere versin rabbim iki ucuz :) madallah sizde hamilesiniz tekmi cogulmu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…