2016 üçüz anneleri :)

Günaydın kizlar
Dünden beri wc olayı bitirdi resmen beni 5 dakikada bjr wcdeyim
Gitmeyince de karnim sertlesiyo sanki taş varmis karnimda öyle agir oluyo
Gece usenmedim saydim 7 kez wcye kalktim
Bi de yataktan kalkarken o kadar zorlanıyorum ki sertlestiyi için karnim
Bi de sirtim var tabi
Elektrikli masaj aleti zararlı diye bu gun bi kac egzersiz buldum bakalım yapa bilecekmiyim
Hemsom masallah baya ilerlemis hamileliyin.Allah kolaylik versin hepinize kizlar.in sa Allah hepiniz 36 yi geciceksiniz..

Edifar Edifar valla kismet benm gecen sefer 4 yumurtam vardi bitane tuttu 2 aylikken kalp atışı durdu aldılar 5 ay sonra tekrar hamile kaldım bu sefer 5 yumurtam vardı üçü tutmuş kısmet işi bizede hem şok hem süpriz oldu

Günaydın kizlar
Dünden beri wc olayı bitirdi resmen beni 5 dakikada bjr wcdeyim
Gitmeyince de karnim sertlesiyo sanki taş varmis karnimda öyle agir oluyo
Gece usenmedim saydim 7 kez wcye kalktim
Bi de yataktan kalkarken o kadar zorlanıyorum ki sertlestiyi için karnim
Bi de sirtim var tabi
Elektrikli masaj aleti zararlı diye bu gun bi kac egzersiz buldum bakalım yapa bilecekmiyim
Baya buyudunuz sizz artkk agrilarfa basladi tabii. Ben daha smdidn dogsalardaa su yuk kalksa dyorm o haftalsrda naparm dusunemedim :) cok buyudumu karninn azerinn :)

Baya buyudunuz sizz artkk agrilarfa basladi tabii. Ben daha smdidn dogsalardaa su yuk kalksa dyorm o haftalsrda naparm dusunemedim :) cok buyudumu karninn azerinn :)
Hic sorma canim benim taa başından beri agrilarim var zaten bacak bitiyo sirt basliyo:)
Yok öyle kocaman degil karnim hatta sasiriyolar üçüz icin küçük diyo herkes
Bi kac aya nasil olurum bilemem tabi:)
Dün arabadan inmem biraz zor oldu mesela top gibi yuvarlandim da indim resmen:)))

Hic sorma canim benim taa başından beri agrilarim var zaten bacak bitiyo sirt basliyo:)
Yok öyle kocaman degil karnim hatta sasiriyolar üçüz icin küçük diyo herkes
Bi kac aya nasil olurum bilemem tabi:)
Dün arabadan inmem biraz zor oldu mesela top gibi yuvarlandim da indim resmen:)))
ayy allh yardimcimiz olsunn ya ne komigizz amann ne guzll bnimde smdlk hic ucz gibi degl dyolar. Millate ucuz dyince gozleri faltasi gibi acliyo hemen karnina bakiyolar snra ay hic ucuz gibi degil dyolar :) tabi dogal olarsk dehset bisy bekliyolar herhlde :))

ayy allh yardimcimiz olsunn ya ne komigizz amann ne guzll bnimde smdlk hic ucz gibi degl dyolar. Millate ucuz dyince gozleri faltasi gibi acliyo hemen karnina bakiyolar snra ay hic ucuz gibi degil dyolar :) tabi dogal olarsk dehset bisy bekliyolar herhlde :))
Aynen millet de kendine göre hakli:)
Ben de kocaman bi karin bekliyodum millet napsin:)

Normalde tek bebek 4,5 kilo kadar doğabiliyor anne karnında bizimkiler 2 kilodan doğmuş olsa 6 kilo olmuş olur. Aslında tek doğumdan çok farklı bir görünüm beklememek lazım çünkü bizimkiler erken gelicek. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız problemsiz.

X