2016 üçüz anneleri :)

Normalde tek bebek 4,5 kilo kadar doğabiliyor anne karnında bizimkiler 2 kilodan doğmuş olsa 6 kilo olmuş olur. Aslında tek doğumdan çok farklı bir görünüm beklememek lazım çünkü bizimkiler erken gelicek. İnşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza alırız problemsiz.
Amin canim
Evet zaten su anda küçükler 1-2 kilo olunca fark belli olur herhalde

İns hepimiz yavrulari ikiser kilo dogarlar insallh.. Benimde 7 ocaktaa.doktor bana cd veriyo onlarim harektlrini. Eve gelince hep izliyorm cok guzll biseyy :)
Bizimkisi cd neyim vermiyo :)
Zaten usg de zor ayirt ediyoruz:)
Doktor goruyo ya sağlıklı olduklarını önemli değil dogunca gorucem zaten:))
Ama tvde de gormek fena olmazdi hani:)

Aslinda flash bellek goturuyolarms ona kayit yaptiryolarmss bn bu gisimd oyle yapiym dyorm bakalm izin verickmi doktor saglikli olsnlatda gormk onmli dgl tabi ama heran gormkte guzl olyo :) bide benmkler hep birbrlrni ittyolar ya yazik kiyamm sonradan gorunene hep ikisi popolaryla ittyo :) ona kucuck yer birakmslar. Hic anlasamicak bnlar :))

Aslinda flash bellek goturuyolarms ona kayit yaptiryolarmss bn bu gisimd oyle yapiym dyorm bakalm izin verickmi doktor saglikli olsnlatda gormk onmli dgl tabi ama heran gormkte guzl olyo :) bide benmkler hep birbrlrni ittyolar ya yazik kiyamm sonradan gorunene hep ikisi popolaryla ittyo :) ona kucuck yer birakmslar. Hic anlasamicak bnlar :))
:))ayy öldüm gülmekten :))))
Yerim ya onlarin popolarini:))
Büyüyünce ocunu alir artik:))

Ola bilir canim
Daha 26 haftada boyle oluyo ilerledikce wcde uyuruz artik:)
Tebrikler bu arada 9 haftaya geçmişsin kalbini duymus muydun bebeklerin?

Haftalar geçiyor, bebişler büyüyor.. Maşallah maşallah...
Tabi sen de wc olayı biraz erken başlamış.. Ben son iki ay hele ki son ay wc nin kapısına yatak atıp orda uyumayı bile düşünmüştüm.. O akdar ki sık sık oluyordu hele gece.. O göbekle yataktan dönüp doğrulup ayağa kalkmak en az 10 dk : )
Dikkat et kendine...
Bu günleri özleyeceksin tadını çıkar...

Kizlarr bebislern odalarini nasl dusunuyosnz bn dusnmedm erkn diye ama ufaktan bi fikir olsn bizlrede.
Canım benim kızdan kalma iki beşiğim var zaten ilk önce hepsini bir beşikte yatırmayı düşünüyorum ve benim odamda yatarlar odalarını hemen ayırmayacam büyüsünler inşallah o zaman ayırırım odalarını

Haftalar geçiyor, bebişler büyüyor.. Maşallah maşallah...
Tabi sen de wc olayı biraz erken başlamış.. Ben son iki ay hele ki son ay wc nin kapısına yatak atıp orda uyumayı bile düşünmüştüm.. O akdar ki sık sık oluyordu hele gece.. O göbekle yataktan dönüp doğrulup ayağa kalkmak en az 10 dk : )
Dikkat et kendine...
Bu günleri özleyeceksin tadını çıkar...
Evet canim buyuyoruz resmen:)
Benim de böyle guzel wc anilarim var diğer hamilelikten kalma:)ama iste bu sefer cok erken basladi

Bebişler için nasıl hazırlıklar yaptınız kızlar ?
Ben ufak ufak kıyafetler almaya başladım ,biberon ,süt sağma pompası aldım,internetten indirimleri takip ediyorum ilk iş biberon sterilizatörü alıcam inşallah. Çarşıdan alıcam kıyafetleri tamamlamaya çalışıyorum çünkü ileride dışarı çıkmak çok olacak

X