2016 üçüz anneleri :)

kızlar şimdi ben salı sezeryana gireceğim ya 32+6 da eşim erken mi davranıyoruz diyor? sizce? doktorum 4 gün yok konferansa antalyaya gidiyor o yokken doğum yapmaktan korkuorum.. ekibinde iki doktor daha var ama üçüz doğum konusunda deneyimli değillermiş.. bi de ben de de kolestaz başladı sanırım üç gündür avuçlarımın içi yanıyor kaşınıyor.. bebeleri olumsuz etkilemiodur inşallah.. bebekler en son1850,1750,1650 idi .. artık yiyemiorum eskisi gibi.. ben aşınması taraftarıyım bebeklerin ama eşim öle ikilemde kalınca korkuorum bana bişeyler deyin hele..

Canım şimdi okudum bende de kolestaz vardı doktor bebekler için ani bir sorun olur dedi ve doğuma aldı karar senin hayırlısı olsun inşallah tabiki hafta da önemli çocuğun durumu kuvez olayını belirliyor bizimkiler sindirim sıkıntısı var di diğerlerinde oyuzden 14 gün kaldı kilolari yaklasik 2500 tu bitanesi 32 haftalık doğan bi bebek vardı 8 gün kaldı ki kilosu 1700 du bi şekilde zaman geçiyor bebeler için sağlıklı olan neyse o olsun şimdiden geçmiş olsun

kızlar sezeryan oldum , çok şükürbebekler iyi, biri solunum dedteği alıyor ara ara, sarılık oldular sırayla.. sütüm yetmiyor ya sizin yetio muydu ? inşallah hepsi geçecek daha birini kucağıma hiç alamadım.. çok yoğun bi temponun içindeyim daha bebekler yokken Allah yardım etsin hepimize

Geçmiş olsun canım,Allah analı babalı büyütsün. Bende biçok sıkıntıyla başetmeye çalışıyorum bebeklerimle şimdi tek tek anlatmayım rabbim şifalar versin hepimizin bebeğine bizimkiler hala yoğun bakımda dahada kalacaklar sanırum.süt benimde yetmiyo daha yeni gelmeye başladı zaten.

Allah analı babalı büyütsün sağlıkla kucağına alırsın inşallah ilk zamanlar yetmiyor süt zaten doktor ikizlere bile yetmiyor dedi sen 3 2 saatte bir sag sagdiça süt geliyor benim de yetmiyor ama ben ne kadr çıkarsa okadar ini 3 bölüp veriyorum

Sana da geçmiş olsun hayırlı olsun sağlıkla alırsın inşallah bebekleri kucağına inan zaman hemen geciyo siz süt sağın dinlenin şimdi çünkü bebeklwr geldiğinde çok zaman olmuyor

Geçmiş olsun angel. Başta hemen mama verdiler. İki üç gün sonra süt ancak geldi.hızla geçiyor zaman. Se de katıldın bu maratona.
Biz dört buçuk olduk.bi ara hasta oldular mamayı çok yediler.şimdi gündüzleri emmiyolar.bizim ayımızda olanlar acaba sizde durum nasıl. Nasıl besliyosunuz.ben gündüz üç saate bir mama veriyorum gece bir kere mama ve emzirme.iki haftadır böyle. Tabi bazen gündüzde emiyolar.6 kilo üstüler normal mi acaba.bi kere hepsini doktora götürmüştümiki aylıklardı galiba.

Çok geçmiş olsun canım. Güle güle büyüt inşallah. Hepimiz yaşadık küvöz macerası kimimiz az kimimiz çok. Bnmkiler 36 gün kaldılar, kalmasalardı napardım bilmiyorum. Vücudum toparlandı, kendimi ve evi haxırladım(malum hamileyken zordu işimiz, hiçbişeyle ilgilenemedim) . Sıksık süt sağarsan çoğalır sütün.

Bnmkilerle aynı zmnda doğmuşlar hmn hmn. meneyi tamamen bıraktılar. 3 saatte bir mama alıyolar, 6 kilo nun üstündeler, çok zor geçiyor bu ara günler. Çok zor ama çok özeller.

Gözün aydin canim maşallah size saglikla eve cikmayi Nasip etsin rabim bu yogunlugun tadini cikar sonrasi daha yorucu olacak Allah yardimcin olsun

Kizlar herkese selam cok yorgunum bitim diyebilirim benim bebekler gündüz iyi ama aksam olunca hepsini bir birinden kaciriyoruz avaz avazlar ve birinin sesine digeri tepki veriyor hep bereaber koro halinde agliyolar cildiricam ya varmi bir caresi esim Ben bitim diyor tüm yük bende
Saatler sürüyor susturmam

Bizimkilerde öyle çığlık çığlığa sadece kucağa alınca sakinlesiyorlar yatagina birak yine bağırıyorlar ben bu ara rezene iciriyorum biraz fayda gördük ama biri susup diğeri başlıyor allah yardımcımız olsun

Başta öylelwr zamanla biraz düzeliyolar.keşke eöselerdi daha kolaydı herşey.size tavsiyem mamayı hazır edin yanınıza ama önce emzirin
Gece farketmez ama gündüz dö aydan sonra farkediyolar biberon ve memeyi.

Emzik kullanmayı denediniz mi ? İlk zamanlar emzikle anca oyalıyordum. Bide gaz sancıları varsa ondan durmazlar gaz şlacı kullanabilirsiniz. Çıngırak dikkatlerini dağıtıyor.

kızlar bebeğimin biri mideden geri çıkartıodu yeşilimsi bi sıvı .. bir gün serumla besleyip mideyi dinlendirdiler bugün röntgen çekildi.. bağırsaklarından .. başına gelen var mı .. inşallah önemli bişey değildir korkuorum kuzum hiç hali yoktu bugün..

Benimde 3 numara da öyleydi en son o çıktı kuvezden merak etme bende üzülmüştüm ama iyiki kuvezde bakıldı evde olsaydı bu olay bağırsak düğümlenir di dedi doktor o yüzden orda doktor kontrol de olmaları daha iyi zamanla kabul ediyor mide hazır olunca da besleniyor tekrar allah şifa versin

Benimkilerin ikiside aynı durumda sizin gibi, birinede ikidir kan gidiyo :-( kan bulmakta çok zorlandik:-( allahım hepimizin yavrularına şifalar versin.neye üzülcemi şaşırdım.bide çok kötü grip oldum kızlar bebişlere bulaştırırm diye çok korkuyorum siz nasıl yapıyodunuz grip olunca falan..

çok geçmiş olsun cnm ben de hasta olurum die korkuorum ama mecbur yollara düşüoruz.. soğan sarımsak tüket.. kan nie verilio kuzulara ya Allahım sen koru onları o yoğun bakıma girince tek kendiminkilere değil hepsine içim sızlıo.. sağ salim eve götürüp büyütceğimiz günler gelsin

Amin inş canım bende o yoğun bakıma girince içim bi kötü oluyo rabbim tüm bebişlere şifalar versin.hastaneye gidip gelirken hasta oldum ben sende dikkat et canım.trombosit düşükmüş kuzumun o yüzden veriyolar.çok korkuyorum kilosu en az olan işte bu,umarım iyileşir:-(

Ben grip olunca ikisine bulaşmıştı.bir haftada zayıflayıverdi kuzular.ama dört aylıklardı.şimdi iki haftafa toparlandık.ama biri hep geriden geliyor kilo alarak.ancak kavramada önde.bol bol burun açıcı kullandım.bende çok zor atlattım.bütün yıl evin içinde d vitamini hak getire.geçmiş olsun tüm bebişkere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…