2016 üçüz anneleri :)

İnş canım az kalmış seninde biraz daha dayan biliyorum son günler çok zor geçiyo ama olsun biz dayanmalıyız üçüzlerimiz için..

Gonca kardelen hiç üzülüp kendini yıpratma canım hemen toparlanmaya bak bebişler gelince yoğun bir tempo içine gireceksin benimkiler daha küçüktü ama şimdi evdeler çok şükür ele avuca geliyorlar birazcık sabır bide bakacaksın kocaman oluvermişler
Bizde 4 aya yaklaştık ve dört gözle ek gıda zamanını bekliyorum belki diyorum biraz düzene girerler mama vermek zorunda kalmam vs Ama bilemiyorum başlamalı mı yoksa Dr diyene kadar beklemeli mi

kızlar benim doktorum biraz evham yapıor yoğun bakım çocuk doktoruylada konuşmuş bir hafta daha öne çekti doğumu, 32+6 da almak istiyor yarın tekrar çağırdı yani oazartesi ya da salı doğuma giriyorum ben.. bebekler 1800,1770,1640 dı iki üç gün önce.. ben de korkuorum açıkcası bişey olur karnımda farkedemem die.. sağ salim doğarlar inşallah..

geçmiş olsun cnm bakalım benim nasıl olacak doğum.. ben de tırsmaya başladım

Canım sağlıkla gelsinler de ne güzel bir heyecandır kimbilir benim daha çok var o günlere

Maşallah güzelim olsun Zaten küvezde olmaları daha iyi 2400 çok iyi yalnız maşallah onlara Ne güzel beslemiş anneleri onları :) Allah yardımcınız olsun miniklerine bi an önce sağlıkla kavuş evlerine gelsinler inşallah

İnşallah Can'ım kiloları gayet iyi kendini sıkma herşey güzel olucak 3 tane yavrunu da kucağına alıcağın günleri düşün

32+6 da salı günü doğuma gircem canlar.. bebekler üç günde hiç kilo almamışlar hiç yiyemiorum ki bugünde kustum üzüldüm ya.. az daha alsalardı şu bi haftada dua edin bize sağlıklı doğsunlar inşallah

Gonca geçmiş olsun. Niki kilo altı olanşarı küvöze alıyorlar diye biliyorum. Neyse tez zamanda sende ev maratonu na katılırsın

Hadi hayırlısı canım sağlıkla kavuşursun umarım niye bukadar üzülüyosun kaç kilolarki haftan iyi çünkü

Amin canım sagol inş sende sağlıkla haftalarını geçir bebişlerin tatlı tatlı büyüsünler

Hayirli olsun bebeklerimi sağlıkla kucağına alırsın inşallah geçiyor zaten benimde kuvez günleri geçmek bilmedi ama şimdide de 20 gün oldu doğalı diyorum şimdi bol bol dinlen sutlerini sağ mutlaka

Hayirli olsun bebeklerimi sağlıkla kucağına alırsın inşallah geçiyor zaten benimde kuvez günleri geçmek bilmedi ama şimdide de 20 gün oldu doğalı diyorum şimdi bol bol dinlen sutlerini sağ mutlaka
Teşekkür ederim canım maaşallah yirmi günlük oldumu gerçekten yumurcaklar. Sütünü nasıl sağıp saklıyosun, biriktirip mi götürdün çocuklara. Şimdi benim sağınca iki damla su gibi bişey geliyo onu nasıl biriktireyimki bilemedim.

gözün aydın, sağlıcakla büyüt. İlk başta herkesin öyle azıcık gelir. Pompaylasağıyorsun, enjektöre çekilip bbklere veriliyor. Her 2 saatte sağki çoğalsın

gözün aydın, sağlıcakla büyüt. İlk başta herkesin öyle azıcık gelir. Pompaylasağıyorsun, enjektöre çekilip bbklere veriliyor. Her 2 saatte sağki çoğalsın
Teşekkür ederim,inş hepimiz sağlıkla büyütürüz.peki her sağımda çıkanı ayrı ayrı enjektörlere çekip dolapta saklayıp birikince hastaneye götürsem olurmu sizce.

Teşekkür ederim,inş hepimiz sağlıkla büyütürüz.peki her sağımda çıkanı ayrı ayrı enjektörlere çekip dolapta saklayıp birikince hastaneye götürsem olurmu sizce.
Tabi cnm, dolapta süt bkleme Sürelerine bi bak, her sütü ayrı enjektöre çekin, zaten 3-5 güne artacak sütün, poşetlere alıcaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…