2016 üçüz anneleri :)

kızlar ya ben bişey yiyemiorum iyice giitti iştahım midem de ağrıo.. bebekler aç mı kalıodur?

Kendini zorla canım bişeyler yemeye en azından bebişlerin için bişeyler ye
bir de sezeryandan kaç gün sonra araba kullanılabilir sizce? hastaneye git gel olacak eşim o kadar izin alamaz..

Canım bence bi 15 gün kadar kullanılamaz araba dikişlerden dolayı

bir de sezeryandan kaç gün sonra araba kullanılabilir sizce? hastaneye git gel olacak eşim o kadar izin alamaz..
Benimdw 31. Haftam istahsiz gecti ama biseylwr zorla yiyordum kendini zorlama gerçekten ne yiyebilirim şuan midem kaldırır diye dusun ve onları ye peynir ekmek bile olsa Bende doğum yapalı 9 gün oldu 6. Günümde araba kullandım ilk zamanlar eşim gelip götürdü araba salladikca dikişlerim ağrıyordu karnımı tutuyordum sallanmassin diye bence kisisine goredegisir iyileşme ve ayağa kalkma ama kuvezde bebeğin varsa onları görmek için dağları aşarsin bizim evin merdiveni 5 kat 3.gunden itibaren bebejleri görmek icin hergün inip ciktim halada öyle ama bugün kızımı emzirdim hastanede emme refleksi oluşmuş yarın en geç cumartesi kız ve 1 numaralı oğlanı çıkarabiliriz dedi 3 numara biraz daha kalabilir tam hazır değil dedi çok heyecanlandım Rabbim herkesin yardımcısı olsun sen şimdiden bunları düşünüp kaygı yapma çünkü hicbisey planladığın gibi olmuyo allah herşeyi bi şekilde ayarlıyor

Ayyy çok sevindim senin adına inşallah üçü de bi an önce evlerine annelerinin kucağına yataklarına kavuşsunlar çok sevindim gerçekten senin adına Allah bahtlarını da güzel yazsın inşallah

Iyi aksamlar kizlar
Goncadan hala ses yok galiba
Triplets gözün aydin canim
Kizlar yesim43un bebegi hala hastanedeymis 7 ay olmusinşallah en kısa sürede sagsalim cikarlar hastaneden.bizim gibi yavrusuna kavuşsun o da

Amin herkes yavrularına sağ Salim kavuşsun inşallah
Gonca da umarım iyidir bebişleri de iyidir

Ayyy ne güzel emzirmişsin :) sağ salim hepsini eve getireceğin günlerde gelir inşallah.. sütün kaç gün sonra geldi peki?

kızlar aklıma yeni sorular takılıyor? :) şimdi ben doktora ve bu programa göre 31+2 yim yani 32. haftamdayım ama sanırım siz tamamlayınca mı 32 diyorsunuz? bi de bana 28+3 gibi yapıldı ciğer geliştirici ama iğnenin etkisi bir haftaymış bir daha yapılmıycak siz de de böle oldu mu solunum problemi çekti mi bebişler böle olduysa?

Bn 31+1 de doğum yapmıştım, 28 de ciğer geliştirici oldu. Bir tanesi( en son doğan) solunum sıkıntısı yaşadı. 36 gün küvözde kaldılar. Şimdi 4.5 aylık olduk. İyiler şükür, darısı hepinize

Canım ben bi parça kan gördüm 33. Hafta idi.hastanede yattım tam 17 gün sonra oldular. Tabi doktor geciktirdi.ama kanamanın önemsiz olduğunu söylemişti ultrason temizdi açılma yoktu.dahada giderdi ama 35 in içinde aldı.zaten yaşımak çok zordu artık. İnşallah gönlünce olur herşey

31+3 biiti bugün ben bunaldım artık.. 15. haftadan beri yatıorum... zorla yemek yiyorum sağlıklı sıhhatli olcaklarını bilsem hadi al dicem doktora onu da diyemiorum.. doğum yakın suyun gelir dedi rahim ağzı uzunluğu düşmüş dedi.. bekliorum gerçekten zormuş 29 dan sonrami haftalar.. evham yapıyorum içimde bişey olursa suyum gelir idrar zamnedersem die..

Bnden bir sabah pat diye ses geldi. Ve su geldi. Çok garipti, hiç kimseden böyle bişey duymamıştım. Basınçtanmış, başınıza gelirse korkmayın diye yazıyorum. O sesten yarım saat sonra sancı girmeye başladı. Herşey 2.5 saatte bitti. 36 gün Kuvözde, toplanmama vesile oldu açıkçası. Hemen verselerdi çok dahazor olurdu. Tavsiyem, mutlaka yardımcı bakın.
Arada aklımdakileride yazayım, çok fazla şık bebek kıyafetlerine para vermeseniz iyi olur. Bol badi Dr dan başka hiç bir yere çıkılmıyor. Çamaşır içinde kurutma makinesi çok işime yaradı. Asmakla bitmiyorçünki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…