2016 üçüz anneleri :)

Bebek bezi kampanyasından sizi de haberdar edeyim hanımlar; bebek bezi kampanyasına ulaşabilirsiniz. 2 kişiye 1 senelilk bebek bezi kazanma şansıı bizi bekliyor. Bol şanslar

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar meraba nasılsınız.ben dün dr a gittim.bundan sonra haftada bir gitcekmişim nst çekilcekmiş.buara çok rahatsız hissediyom kızlar kendimi ya:-( heryerim ağrıyo otursam otıramıyom yatsam yatamıyom kemiklerim batıyo geceleri hiç uyuyamıyorum.midem çok yanıyo ekşiyo gece ağzıma geliyo sanki acı yemiş gibi yanıyo yemek borum şurup yazdı bakalım geçircekmi.bide tansiyonum yüksek çıktı bir hafta sabah akşam ölçücem. Tahlil falan yaptırcam daha dr istedi.4. Katın merdivenlerinden inip çıkmak öle zor geliyoki eve gelince bayılıyom. Buara kendimi baya kötü hissediyom psikolojik olarakta fiziksel olarakta..banada dua edin..

yalnız değilsin canim
İnan bende bu bütün duyguları ve halleri yaşıyorum bizimde 4. Kat inmesi bişey değil çıkması ölüm kasiklarim ağrıyor zaten doktordan doktora çıkıyorum evden gece olsun istemiyorum dün gece ağladım hem ağrıdan hemde psikolojik evde artık boğuluyorum annemlerde kaldığım için dertleşcek arkadaşım da yok ama sonra geçecek bu günler sağlıklı dogsunlar allahım nolur diye dua ediyorum her hafta daha da ağırlaşıyor insan ama bebekler için de daha iyi kuvezde durcaklRina karnimizda durmaları daha sağlıklı kaç haftayı geride bıraktık az kaldı Rabbim yardım etsin inşallah

Amin rabbim hepimize yardım etsin. Beni anlayan birilerinin olması çok güzel. Bende bi akrabamızda kalıyorum mecburen.evime gitmek istiyorum, ne kadar yakın olsada başkasının evinde kalmak çok çok zor,herşeyi içime atıyorum sanırım tansiyonum o yüzden yükseldi.ağlıyom sürekli sonra diyorum bu zor günlerde geçicek elbet, dediğiniz gibi bebişlerimiz için dayanmak zorundayız.rabbim yardımcımız olsun hepimizin..

ben de sızıp kalıyorum acayip uyuyorum tam tersi, özwllikle yemekten sonra.. siz benden öndesiniz gerçi ama ben de ağırlaıorum tek bebeğim çok hareketli ikizler o kadar değil doktor hareketlerini takip et dedi arada evham yapıorum 32 yi bi görsem sonra alın diyesim gelior ben de bunaldım banyo yapmak istiorum dilediğimce bi de grip oldum ben bi haftadır yeni yeni atlatıorum ter içinde uyanıorum hep.. bugün 29+2 yim kasım ayı gelsin sağ salim.. dikkat edin kendinize kızlar habersiz bırakmayın sizin yaklaştı her an gelebilir bebişler

inan annwmin evinde sinir oluorum evime gitmek istiorum kaynanam gelsin ben evimde olayım istiorum o da gelmio.. o zmn sen geliosun aklıma o kız akrabasının evinde napıosa die Allah yardımcın olsun canım hepimizin..

inan annwmin evinde sinir oluorum evime gitmek istiorum kaynanam gelsin ben evimde olayım istiorum o da gelmio.. o zmn sen geliosun aklıma o kız akrabasının evinde napıosa die Allah yardımcın olsun canım hepimizin..
Sagol canım bebeklerim için mecburen idare etmek zorundayım. Hepimiz için zor bi süreç ama geçicek inş bu günler bebişlerimizi sağlıkla evlerimizde büyütürüz inş.

Sagol canım bebeklerim için mecburen idare etmek zorundayım. Hepimiz için zor bi süreç ama geçicek inş bu günler bebişlerimizi sağlıkla evlerimizde büyütürüz inş.
Ins bu süreci sağ saglim atlatir bebislerinizi kucaginiza alırsınız. Bende annemin evindeyim haftaya evime gecicez inş. Ama üç çocuğun bakımı çok zor muhakkak yardimci olmasi gerekiyor. Gündüz çok eglenceli gece çok yorucu

Amin sagolun. Eminim kolay değildir üç cocuğa bakmak, hele bi doğsunlarda onada bi çare buluruz. Rabbim onları bize verdiyse bakmak için gücünü kuvvetinide verir inş.

Kızlar meraba anestezi şekline karar verdinizmi.ben korktuğum için genel istiyodum ama dr ben olsam spinal yaptırırdım yine sen bilirsin dedi. Siz ne düşünüyosunuz.
Bende de doktor ile konuştum epidural veya sipinal yapalım dedi genelde çocuk daha çok narkoza maruz kalıyormuş ben korkuyorum yani heycanlanirim dedim oda merak etme onlar doğunca tek tek sana gostericez falan dedi benim ilk doğumum genel di artık buda farklı olsun diye düşündüm bu arada benim avuçlarım ve ayak altlarım kollarım çok kaşınıyor zaten gobegimin kasintisi zaten dinmiyo gebelik kolestazi olabilir diye okudun nette endişelendin en geç salı doktora gitmek istiyorum sizden böyle durum yasayan varmı

B
Banada dr aynı şeyleri söyledi bebeklerini görceksin hem sonrasında ağrı sızıyı daha az hissetceksin dedi,beni ikna etti ama korkuyorum ben baya bakalım hayırlısı.kaşıntı geçenlerde bendede oldu baya özellikle geceleri hamilelikte olabiliyomuş şuandada var ama şükür çok rahatsız etmiyo.bencede bi dr a söyleyin krem falan verir belki

benim doktorum kesinlikle genel yapmam dedi yıllardır ben genel yapmıyorum dedi.. epidural olcak, eşimde girsin ben heycanlanırım dedim 34 ü görürsen alırız yoksa bebeklere müdehale gerekirse baba heycanlanıp karışabilio dedi.. ben bu ara bi evhamlardayım yine yarın kontrolümüz var.. 32 yi geçmek istiorum.. 29+5 olduk inşallah geçeriz.. artık ben yiyemiorum eskisi gibi yaa.. bebeklerim nasıl kilo alcak die dert ediorum

Amin sagolun. Eminim kolay değildir üç cocuğa bakmak, hele bi doğsunlarda onada bi çare buluruz. Rabbim onları bize verdiyse bakmak için gücünü kuvvetinide verir inş.
Tabiki. Zaten en sinir olduğum soru üç çocuğa nasıl bakicaksinizdi. Çok şükür sağ saglim geldiler geriside hallolur.bu arada anestezi şeklini epidural tavsiye ederim. Bebeklerin ilk ağlama seslerini duyuyosun ve başına gelip gösteriyorlar. Çok güzel bi duygu. Rabbim sizlerede yaşatsin ve inş kuvezde kalmalarina bile gerek olmaz olursa da sağlıklı olsunlarda sıkıntı yok elbet çıkıyorlar

doktorum özbek bakıcı bulun yatılı dior para var mı diyen yok anneler kaçıor kötü oluonuz sonra dior ben de güvenmiom da nasıl olcak bilmiom 1500 geçmeleri lazım sağlık problemi olmaması için dedi şu iki haftada bi grçseydi geçerler inş 1500 u en küçüğü 1250 daha

Parasını vercek heralde doktor Özbek bakıcı da ilk defa duydum yani özelliği ne acaba bakıcı lazım bencede ama ben yatılı alamam günlük gelmeli onlarda nekadara gelir bilmiyorum bu mesele şans işi çocukları ona teslim etmicez sonuçta bizde evde beraber bakicaz ozaman nasıl biri olduğunu anlaşılır ayyyy bi dogsunlar da hayırlı zamanda sen merak etme 1500 olur onlar

Bu arada ben bugün farkettim daha doğrusu annem gördü sırtımda kalçada ve bacaklarımda kırmızı benekler çıkmış küçük küçük farklı birşey yemedim heralde iğne yaptı diye düşünüyorum bakalım yarın doktor ne diyecek bugün doğum çantası ni gözden geçirdim çünkü bütün gece uyumadim ağrı kaşıntı sancı yarın doktora gidince sanki doğum yapabilirim gibi 35+3 oldum hayırlısı arkadaşlar

ayyy maşallah çok iyi durmuşşunuz.. kaç kilo oldu bebekler :) Allah kurtarsın inşallah küveze bile girmezsiniz siz

Ya kızlar bu bakıcı olayı gerçekten şans işi ben ilk çocuklar doğruğunda özbek bakıcı aldım yatılı şimdi bakıcı almaya korkar olduk yemin ederim. Kadın benim çocuklardan birine göz koydu kaçıracak diye aklımız gitti resmen. Sonuçta hastaneye falan gidiosunuz illa bi kaç saniyede olsa yanlız kalması gerekebilio gündü gelip akşam gidecek birinide bulamasım malum üç çocuk olunca millet korkuyo sanırım sorumluluk almak istemiyolar. Tek idare etmeye çalışıyorum ama artık bitmiş durumdayım bakıcıda bulamadım yatılıda da çok rahat edemedik doğumdan önce bakıcıya bakmanızı tavsiye ederim. Bide aldıkları para dolar üzerinden Maaşallah dolar aldı başını gitti devlettende yardım yok üç çocuk zatenayrı bi masraf halden anlayan kimse yok yani tırnağın varsa başını kaşıycan bu devirdi

Hayırlısı olsun inş siz ve bebişleriniz için haftaları gayet iyi maaşallah.umarım biraz daha dururlar. Rabbim sizede dayanma gücü versin ben bile ağrı,uykusuzluk,bulantı dayanamicakmış gibi hissediyorum bazen.bizide haberdar edin doğuma girerseniz dua edelim sizin için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…