2016 üçüz anneleri :)

Ben de aptamil 1 kullaniyorum. Bebelac denedim yemediler. Ama aptamilde kabiz yapiyor artik idere ediyoruz. Bu arada fitik cikti bebeklerden birinde acil ameliyat dedi. Ay sonu gibi olacak. Nasil bir surec acaba yaptiran var mi. Biri de su fitigi.
kıyamam yaa minicikler... sizin de mi hepsi erkek.. ama okuduğumuz kadarıyla çoğunda oluyor.. geçmiş olsun

Bizimkiler de fıtık birimini daha çok hem göbek hem kasık fıtığı hem de spermleri inmemiş ama Dr takip edeceğiz dedi geçebiliyormuş belli bir süre sonra ama eğer artarsa yada ani bişey olursa ameliyat dedi onun içinde bizim sürekli gözlemlememiz gerekiyor umarım hepimizin bebeklerinin sorunları geçer kızlardan birinin oğluna da ameliyat yaptılardı hatta o arada sünneti de yaptırmışlardı yanlış hatırlamıyorsam umarım sizinki de bir an önce iyileşir gaz ve ağlamak çok etkiliyormuş fıtığı onlara ne kadar dikkat ederseniz o kadar çabuk geçer dedi Dr bana

Doğduğu güne göre mi 5 aylık yoksa tamamlanmış doğum gününe göre mi drlar tamamlanmışa göre hesaplıyor bazı şeyleri öyleyse daha çok bekleyeceğiz demektir benimkilerde 34 haftalik dogmustu simdi doğum tarihine göre 3ay olduk
Slm, ancak yazabildim 10 mayista dogmustu 34 degil 36 dogmus ama gelisim 33 kalmis o yuzden erken alinmisti eger hatali hesaplamadiysam dogum tarihine gire 5 ay 2 haftalik duzeltilmise gore 4 ay 2 haftalik

Ben de aptamil 1 kullaniyorum. Bebelac denedim yemediler. Ama aptamilde kabiz yapiyor artik idere ediyoruz. Bu arada fitik cikti bebeklerden birinde acil ameliyat dedi. Ay sonu gibi olacak. Nasil bir surec acaba yaptiran var mi. Biri de su fitigi.
Slm canim ayni sikintilar bizde de var kabizlik hat safhada yaptigi kakada cok sert bensiz hayatta yapamiyor ayaklarini tutup yavasca itiyirum bide her acmada posuna yag surup masaj yapiyorum doktorumuzla kpnustum her mamasina bir tatligi kasigi zeytin yag kat icerde kalan tikaclar gitsin yapmaya basladikca yavas yavas azalt her mamasina katma dedi bakalim deniyorum insallah ise yarar. Benim oglumun hem gobek hemde iki kasiginda su fitigi vardi hem cok gazli hemde hep agliyordu basta cerrahla gorustugumuzde belki hic birsey olmaz belkide kapidan cikarsin ic organi sikisir acil ameliyat gerekir dedi bizde kendi doktorumuzla gorustuk yaptir ciksin aradan dedi aslinda bekleyebilirdik sma benim cocuklarim hastalik konusunda cok sansizlar cok buyuk seyler atlattilar o yuzden ruske atmayalim dedik. Amaliyatin etkisinden mi yada baska biseyden mi bilmem o donemden sonra cok rahatladi eger su kabuzligida olmasa eskiden eser yok. Bu arada sunnetinide yaptirdik oda cikmis oldu aradan

Sagol canim biraz icim rahatladi.benim bebegin kasik fitigi yaptiracagiz baska care yok. Bagirsaklari dugumlenir diyince iyice gozum korktu zaten. Kabiz konusunda ben de yardimci oluyorum yine yapamiuorlar. Dedigin gibi kati yapiyorlar. Hep mamadan bu bebelaci alsalar daha rahat olurduk. Zeytin yagiyla idare ediyoruz. Bi de annem vicks suruyor karinlarinin agrisini alit diyor. Surdugumuzde bi sure rahatliyorlar.

Kızlar ne dicem karnımı görenler küçük diyolar sinir oluyorum,ilk hamileliğim olduğu için normalmi küçükmi anlayamıyorum, bayada çatladı karnım büyüdü bana göre ama ne bekliyolar üçüz deyince damacana gibi olmamı heralde:KK31:
Herkesin fiziki yapısı farklı canim takma insanlar ne söylediğini bilmiyor bende damacana gibiyim beni görenler ikiz mi diyo sorular sorular sonra sen ve bebekler saglikliyasa gerisi bos

Herkesin fiziki yapısı farklı canim takma insanlar ne söylediğini bilmiyor bende damacana gibiyim beni görenler ikiz mi diyo sorular sorular sonra sen ve bebekler saglikliyasa gerisi bos
Doğru söylüyosunuz biz ve bebişler sağlıklı olsun da gerisi önemli degil. Ama insanlar hakkaten ne söylediğini bilmiyo yüzüne yüzüne yok şöylemi yok böylemi, amaan takmamak lazım..

maşallah kızlar iyi gidiyorsunuz inşallah aynı istikrarla peşinizdeyim biz bugün 28+4 üz iğneler yapıldı hafta ilerleyince bu iğneler yenileniyor mu? benim de karnım küçük.. ben de takıyordum küçük die ama artık sallamıyorum... nefes almakta zorlanmaya başladım normal mi ? otururken daha iyi yatınca nefes alamıom çok oturmaya da korkuyorum.. bebeklerin kilosu 28+2 deyken 1250,1180,1070 idi küçük olan çok az kilo slmış araları açılmaz inşallah ikiziyle.. 32 yi tamamlasam derin bir ohhh çekeceğim... doktor umutlu benden 34 ü de görebilirsin dior inş yanılmaz :) günler geçtikçe heves heyecan artıyor güzel günler görelim inşallah

maşallah kızlar iyi gidiyorsunuz inşallah aynı istikrarla peşinizdeyim biz bugün 28+4 üz iğneler yapıldı hafta ilerleyince bu iğneler yenileniyor mu? benim de karnım küçük.. ben de takıyordum küçük die ama artık sallamıyorum... nefes almakta zorlanmaya başladım normal mi ? otururken daha iyi yatınca nefes alamıom çok oturmaya da korkuyorum.. bebeklerin kilosu 28+2 deyken 1250,1180,1070 idi küçük olan çok az kilo slmış araları açılmaz inşallah ikiziyle.. 32 yi tamamlasam derin bir ohhh çekeceğim... doktor umutlu benden 34 ü de görebilirsin dior inş yanılmaz :) günler geçtikçe heves heyecan artıyor güzel günler görelim inşallah
Sanada maaşallah canım ilk hedef tamamdır.iğneler tekrarlanmıyo 2+2 doz yaptırdıysan tamam. Nefes almakta zorlanman çok normal haftamız ilerledi baya bendede aynı gece iki yastıkla yatıyorum yinede zor nefes alıyorum.bebişlerinin kilolarıda gayet iyi maaşallah :nazar::nazar: :nazar:

Canım bebekler büyüdükçe nefes alamiyo insan ben eskiden düz yatıyordum şimdi nefes alamıyorum bide ciğer geliştirici iğne de yapıyor nefes olayını Rabbim yardımcımız olsun hepimizin

X