2016 üçüz anneleri :)

Ya kızlar bu bakıcı olayı gerçekten şans işi ben ilk çocuklar doğruğunda özbek bakıcı aldım yatılı şimdi bakıcı almaya korkar olduk yemin ederim. Kadın benim çocuklardan birine göz koydu kaçıracak diye aklımız gitti resmen. Sonuçta hastaneye falan gidiosunuz illa bi kaç saniyede olsa yanlız kalması gerekebilio gündü gelip akşam gidecek birinide bulamasım malum üç çocuk olunca millet korkuyo sanırım sorumluluk almak istemiyolar. Tek idare etmeye çalışıyorum ama artık bitmiş durumdayım bakıcıda bulamadım yatılıda da çok rahat edemedik doğumdan önce bakıcıya bakmanızı tavsiye ederim. Bide aldıkları para dolar üzerinden Maaşallah dolar aldı başını gitti devlettende yardım yok üç çocuk zatenayrı bi masraf halden anlayan kimse yok yani tırnağın varsa başını kaşıycan bu devirdi
Allah yardımcın olsun gerçekten de büyük bir özveri gerçekten de çok pahalı bakicilar şöyle komşulardan iyi birisi olsa yardım erse diye bakıyor bazen insan ben ilk çocuğumdan biliyorum ki tek olduğu halde Rabbim hepimizin gönlüne göre birilerini çıkarsın karşımıza

Hayırlısı olsun inş siz ve bebişleriniz için haftaları gayet iyi maaşallah.umarım biraz daha dururlar. Rabbim sizede dayanma gücü versin ben bile ağrı,uykusuzluk,bulantı dayanamicakmış gibi hissediyorum bazen.bizide haberdar edin doğuma girerseniz dua edelim sizin için.
İnşallah canım iyi olursam haber ederim sizde kendinize iyi bakın

Allah yardımcın olsun gerçekten de büyük bir özveri gerçekten de çok pahalı bakicilar şöyle komşulardan iyi birisi olsa yardım erse diye bakıyor bazen insan ben ilk çocuğumdan biliyorum ki tek olduğu halde Rabbim hepimizin gönlüne göre birilerini çıkarsın karşımıza
Allah hepimizin yardımcısı olsun inş. İnsan komşusuna bile güvemiyor ki bazen bide herkesin kendi koşuşturmacası olur gene ne gayda barsa insanın annesinden var ben bunu der bunu bilirim. Annem ve kardeşim dışında halimden anlayan yok malesef

Doğru söylüyosun anne gibi olmaz estetik. Ama benimki çok uzakta.evde bakıco değil yardımcı var.yalnız temizliği bile bilmiyodu geldiğinde.şimdi yavaş yavaş. Hırsızlık bile gördüm ama napim kimse yok yinede güvenmek istiyor insan.bebeklwte ben tek bakıyorum. Eşim gece yardım ediyo.yardımcı da temizlik ve yemeği yapmaya çalışıyor. Bu arada kızlar gece nasıl besliyosunuz.eşim geçen dedi bunlar iki saatte kalkıyo.bence emzik ver bazen bu kadar uyanmamaları lazım dedi.bende nette araştırdım geceuykusu önemli diyor
Artık gece daha az besliyor um.emziği verip sallıyom .acaba gerilerlermi

Bakıcı yardımcı falan diyince içim bir tuhaf oluyor inanın hala kimseyi bulamadım ya gelip görüşüp tamam diyip gidiyorlar ve bir daha da hiç gelmiyorlar yada hiç başlamıyorlar bide neredeyse hiç bişey istemiyorum bebeklere zaten ben bakıyorum yemeği de kendim yapıyorum ütü bulaşık misafirlere ikram vs sadece 3 yaşındaki oğlumla biraz ilgilenip oyun oynayacak ortalığı toplayıp süpürecek falan sırf birileri gelsin diye neredeyse hiç bir şey yaptırmadan para veriyoruz yinede gelmiyorlar anlamadım gitti :KK43:
Biz 3 aylık olduk doğdukları güne göre Dr artık geceyi öğrenmeleri lazım dedi 4 saat uyumsları lazım ağlarlarsa almayın meme verin pışpışlayın öğretin dedi gündüz 2 saatte bir olabilir ama gece artık uykular uzamalıymış nasıl olacak bilmiyorum bizimkiler hala emzik almıyor ne yapsam alıştıramadım :KK43: Bu arada ek gıdaya başlamayı da sordum bunu muayenesi belirleyecek dedi 6 ayda da başlayabilirmiş 7-8 ayıda bulabilirmiş başlaması

Kızlar merhaba bende üçüz bebek bekliyorum daha hamileliğim başındayım doğal yolla üçüz bebeklere hamileyim hem çok korkuyorum hem çok heyecanlıyım hem çok sevinçliyim duygularım altüst oldu sanırım bir çok duyguyu bir an da yaşıyorum daha yeni evliyim ilk hamileliğim 22 yaşındayım
merhaba ,masaallah ya,ailede varmıydı ikiz üçüz filan.

Kızlar bebekler doğdu sağlıkları iyi ama küveze girdiler bende iyiyim şükür 2500 2650 ve 2450 doğdular 2erkek bir kız dua edin daha görmedim

Ayyy ne mutlu sana kaç haftalık doğdular acaba kiloları çok iyi inşallah sağlıkları da öyleyse fazla küvezde kalmazlar yüksek ihtimalle çok mutlu oldum senin adına gerçekten tebrik ederimmmm

X