2016 üçüz anneleri :)

lady1234 progesteron iciyomusun doktor bana verdi hapi icinde cok bas dönmesi yapiyor bide mide bulantim daha çok artti iştahım kesildi sen neler yiyorsun
BirTutamMutluluk20 bu igne kacinci ayda oluyor
Canm benim bildiğim progestan bas dönmesi yapiyosa doktora sorup fitil olarak kullana bilirsin
Benim doktorum 26 haftada yaptirmami istedi ama benim bazen kasilma tarzı sertlikler oluyor karnimda o yüzden de ola bilir
Doktordan doktora değişiyor 24 haftasindan itibaren yapila bilir

Günaydın kizlar
Dünden beri wc olayı bitirdi resmen beni 5 dakikada bjr wcdeyim
Gitmeyince de karnim sertlesiyo sanki taş varmis karnimda öyle agir oluyo
Gece usenmedim saydim 7 kez wcye kalktim
Bi de yataktan kalkarken o kadar zorlanıyorum ki sertlestiyi için karnim
Bi de sirtim var tabi
Elektrikli masaj aleti zararlı diye bu gun bi kac egzersiz buldum bakalım yapa bilecekmiyim

lady1234 progesteron iciyomusun doktor bana verdi hapi icinde cok bas dönmesi yapiyor bide mide bulantim daha çok artti iştahım kesildi sen neler yiyorsun
BirTutamMutluluk20 bu igne kacinci ayda oluyor
Canım bende progestan kullanıyorum ama fitil olarak kullanıyorum diğer türlü çok fazla mide bulantısı yapıyormuş ilaç. Benimde bu aralar mide bulantım çok kötü dığru düzgün hiç birşey tüketemiyoeum. Midem bulanmasın diye az ama sık yemeye çalışıyorum. Mide boş olduğunda daha çok bulantı oluyor bende. Bide genelde karbonhidrat ağırlıklı şeyler tüketmeye çalışıyorum. Diğer türlü mide bulantım çok oluyor. Dediğim gibi mideni boş bırakma mutlaka bastıracak bişeyler tüketmeye çalış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…