2016 üçüz anneleri :)

Günaydın tatlim
Benim ciğer gelistirici ignem şimdi etkisini gostermeye basladi galiba
Yan etkiler kendini gosteriyo yanaklarim kizarmaya ve basim donmeye basladi
Geçmiş olsun canım. Düşünmemeye çalış iğneyi belki psikolojiktir. Allah yardımcın olsun tatlım. Sen ne süreçler atlatmiş birisin Allahın izniyle bu süreçte bitecek. Kendini nasıl hissediyorsun şuanda ?

BirTutamMutluluk20 BirTutamMutluluk20 tahmini dogum tarihini yazdiktan sonra gün gün gelisimi hersey yaziyor.onu nasıl onaylicam telefondan giriyorum o yuzden mi olmuyor acaba
Bende telden girerek yaptım canım bebeğin tahmini doğum tarihini öğrendiğinde kadınlar klübündeki profil bilgilerine giriyorsun.kişisel bilgiler yazıyor tıkla hamilelik takvimi yazan yere bebeğin doğum tarihini yaz.

Lady bulantilarin nasil?
Şükürler olsun canım daha iyiyim bugün dünde bulantım oldu ama kusmadım. Ara ara midem de yanmalar oluyor mümkün oldukça midemi boş tutmamaya çalışıyorum. Yoğurt,süt, yumurta mahvediyor beni :KK43: midemi bulandırmayacak şeyleri tüketmeye çalışıyorum. Sen nasılsın ? İğnenin etkisi tamamen geçti mi ?

Şükürler olsun canım daha iyiyim bugün dünde bulantım oldu ama kusmadım. Ara ara midem de yanmalar oluyor mümkün oldukça midemi boş tutmamaya çalışıyorum. Yoğurt,süt, yumurta mahvediyor beni :KK43: midemi bulandırmayacak şeyleri tüketmeye çalışıyorum. Sen nasılsın ? İğnenin etkisi tamamen geçti mi ?
Çok şükür canim
Ignenin etkisi tam geçmedi sanırım basim donuyo hala:KK43:

Doktoruma sormadim canim
Ama vurulmadan once burda okumuştum böyle yan etkileri olduğunu
Bebişler sağlıklı sıhhatli gelişsinlerde önemli olan o :) dememişler boşuna cennet annelerin ayakları altındadır die Annelik gerçekten çok zor bişeymiş.bide bu iğne daha sonraki haftalarda tekrarlanabiliyomuş sanırım

Son düzenleme:
Bebişler sağlıklı sıhhatli gelişsinlerde önemli olan o :) dememişler boşuna cennet annelerin ayakları altındadır die Annelik gerçekten çok zor bişeymiş.bide bu iğne daha sonraki haftalarda tekrarlanabiliyomuş sanırım
Aynen öyle canim simdilerde anneler daha çok zorluk çekiyo malum eskisi kadar kolay hamile de kalinamiyo neler cekiyoruz anne olmak için
Evet canim tekrarlanicak sanırım

Canım dikkat et kendine. Progestan banada verdi dr günde iki defa kullanıyorum alttan korkulacak bişey yok sakın korkma. Mümkün olduğunca iş yapmamaya kendini yormamaya çalış dinlen bol bol
sagol canim. Progestani ilk haftadan beri kullaniydum zatn 100 mg kullaniyodm ona ragmn oldu kanam. Simdi 200 cikardi bide hafata bi igne verdi.sevuniyodm bu haftama kadar bi sorunm olmadi dye kndi kendme nazar degdirdm :) neyse onlar iyi olsunda bn her acyi cekerim

X