2016 üçüz anneleri :)

ben 52 ile hamile kaldım boyumda uzun baya zayıftım yani.. diyetisyen üçüz için 20 kilo alınabilir dedi.. amldığım kilolar önemli değil onlar sağlıklı büyüsün zamanında dopsunda..

bugün konuştum doktorla bu arada şeker yüklemesini yapmasakta olur sana bazı konularda tölerans tanıyalım dedi.. ben içemem deyince.. bu ara akıntım arttı gibi bi ara hiç yoktu.. bi de baya sarı acaba ilaçlardan mı.. bayram öncesi olunca kapalıymış labaratuar bir daha kine örnek verwceğim inş bişey çıkmaz...

İyi bakalım doktorun vardır bi bildiği
İdrar tahlili bende verdim daha bakmadım doktor inşallah enfeksiyon yoktur bakalım hayırlısı

Kızlar 20 haftalık hamileyim dorduzlerim olacak Allah nasip eder se rahimde kısalmA oldu 15 mm e düşmüş ve 13 haftalikken dikiş yapmışlar di böyle şeyler yaşayan lar var mı aranızda bebekleriniz ne kadar dayandı kisalma olduktan sonra

Maşallah, rabbim kolaylık versin inşallah. En cesur anne. Eğer mümkünse Hiç kalkmamaya çalış olurmu, başka bir dr a da tekrarölçtürsen süper olur.

Benim bildigim dikis varken rahim boyu olculmez seninkini nasil olctuler ki canim?

Kızlar ben buara çok çikolata tatlı yiyorum ya durduramıyom kendimi canım istiyo sonra pişman oluyom bebişlere zararlı bunlar diye napsamkii hala canım çekiyo:-(
Canın tatlı çektiğinde kuruyemiş ye canım ben öle yapıyordum tatlı isteğimi geçiştiriyordu. Hem vücuda enerji verir hemde bebeklere protein kaynağı

Herkesin kurban bayramı kutlu olsun canlar
Kusura bakmayin bu aralar cok yoğunum bebekler cok mizmiz
Ishal olani mi dersiniz atesi cikani mi huysuzu mu sanırım disten dolayi
Yarin doktora goturucem bakalim ne diyo
Geçmiş olsun canım. Bizimkilerde bu ara çok mıxmız sanırım hava geçişlerinden kaynaklı. Eskiden emzik verdiğimde susarlardı şimdi kucağımdaylen bile mızır mızır durmuyolar yerinde

heyet raporu cnm devlette çalışıorum, mmaşallallahh hadi 32 ye inşallah... 32 olsam çok rahatlıycam ben de
Ayy maşallah şimdiye kadr çalıştın mı ben 16 haftalikken bıraktım çalışmayı bende 32 olsam rahatliycam hep korku var içimde doğum yapcam diye inşallah zamanında gelsin bebisler yarın başka bir doktora randevu aldım onunla konusucam inşallah hayırlısı olur

yok cnm ben de hep ya raporluydum ya izinli çalışmak şöle dursun ben hep yatıorum 15. haftadan beri.. evet insan kendi ayağıyla gitmek istior panikle değil genelde hep 32+5 okuyorum üçüzlerde.. inşallah bizimde öyle olur.. artık bebeklerime iyice bağlandım Allah sağ salim kucağımıza almayı nasip eder inşallah....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…