2016 üçüz anneleri :)

En büyük 2 kilo. Ortaca 1750. Küçüğüm 1270. Ortacanca ve küçük tek yumurta ikiziymis ve büyük olan kucugunde kanindan beslenmis. Ama yinede durumları iyi şimdilik.
Ayy maaşallah rabbim analı babalı büyütsün gözünüz aydın. Nolr bizede dua edin sizin gibi kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin rabbim.isimleribellimi benimde tek yumurta ikiziymiş erkek olanlar:-)

Arkadaslar bende doğum yaptım. 32+5 te. Doktorum biraz daha gidebilirsin dedi rahmin durumuna göre ama en ufak kızımın kan akışında sıkıntı vardı onu tehlikeye atmayalim dedi ve bugün aldı çok şükür durumları iyi ama kuvezde kalicaklar bi süre.
çok iyi bi hafta Allah bize de o günleri nasip etsin.. Sağ salim kucağına da alırsın inşallah..

Kızlar bu arada dün şeker yüklemesi yaptırmaya çalıştım ama içeceği içince kustum geri baya hasta oldum neden bilmiyorum eve zor geldim.hastaneye sağlam gidip hasta geldim yani açlıktanmı oldu bilmiyorum.tekrar yaptırmak istemiyorum sizce bi sorun olurmu

Kızlar bu arada dün şeker yüklemesi yaptırmaya çalıştım ama içeceği içince kustum geri baya hasta oldum neden bilmiyorum eve zor geldim.hastaneye sağlam gidip hasta geldim yani açlıktanmı oldu bilmiyorum.tekrar yaptırmak istemiyorum sizce bi sorun olurmu
kesin ben de kusarım :KK43: aç mı içilior bi de.. imkanı yok ben de içemem sabah ne su içiom ne çay yediklerim içimde kalsın die..

Hamileliği de toplam kaç kilo aldin bu şekerle orantılı olabuliyorda benim ilk bebeğimde ben 25 kilo aldım ve şeker çıktı bende hemde gizli şeker o yüzden ben yaptırdım bu gebeligim de gerci bu hamileliktw 3 kg aldim ama riskli olduğumuz için yaptırdım doktoruna danış istersen

Hamileliği de toplam kaç kilo aldin bu şekerle orantılı olabuliyorda benim ilk bebeğimde ben 25 kilo aldım ve şeker çıktı bende hemde gizli şeker o yüzden ben yaptırdım bu gebeligim de gerci bu hamileliktw 3 kg aldim ama riskli olduğumuz için yaptırdım doktoruna danış istersen
Bende toplam 6kilo aldım şuana kadar dr a sordum ama tekrar yaptır yaptıramazsan kandan arada sırada tahlil yaptır dedi dr um biraz rahat pek önemsemiyo böle şeyleri :-(

Ayy maaşallah rabbim analı babalı büyütsün gözünüz aydın. Nolr bizede dua edin sizin gibi kucağımıza sağlıkla almayı nasip etsin rabbim.isimleribellimi benimde tek yumurta ikiziymiş erkek olanlar:-)
Allahım hepimize sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin inş. Benimkiler in hepsi kız Defne Yaren Ceylin koyduk adlarını

ben 9 kilo aldım ,en geri de olan da benim.. yoğurda şeker falan katıp yiyom yoksa zor gelio :KK43: ay bi de şeker çıkmasa.. bugün kontrol var inşallah herşey yokundadır.. benim üçüde erkek kerem erdem dioz üçüncüyü uyduramadık görkem dioz ama .. değişio sürekli isimler.. Ahh o günleri bi görsek doğduklarını.. kucağımıza alıp evimize götürdüğümüzü..

ben 9 kilo aldım ,en geri de olan da benim.. yoğurda şeker falan katıp yiyom yoksa zor gelio :KK43: ay bi de şeker çıkmasa.. bugün kontrol var inşallah herşey yokundadır.. benim üçüde erkek kerem erdem dioz üçüncüyü uyduramadık görkem dioz ama .. değişio sürekli isimler.. Ahh o günleri bi görsek doğduklarını.. kucağımıza alıp evimize götürdüğümüzü..
Hey maşallah :-)
Tüp mü?
Eren
Erkan
Eymen de uyar :-)

9 kilo yine iyi canım ben daha bu ay 3 kilo aldım yani ilk 6 ay 0 kilo zaten kiloluyum çok dua ediyordum 2.
Hamilelikte de 25 kilo almayayım diye
İsimler güzelmiş görkem de uyumlu
Biz üçüz annelerinin en büyük korkusu doğduklarıni görememek erken doğum vs..inşallah herşey yolunda gider çektiğimiz sıkıntılara herşey değer

X