2016 üçüz anneleri :)

Amin kızlar amin inş 32 leri 36 ları da görürüz sağlıkla. Bende cuma gün 28 olcam inş.benimde arada kasığıma ağrılar giriyo o anda çok korkuyorum bikaç dk sürüyo kasılıyomuş gibi.vitaminler dışında sadece progestan kull. Vajinal olandan.nst yede hiç girmedim ben daha iğneleri olmadım.dr a herşeyi benmi sormak zorundayım kızlar ya hiç yönlendirmiyo beni anlamadım hiç bişey :-(

Amin kızlar amin inş 32 leri 36 ları da görürüz sağlıkla. Bende cuma gün 28 olcam inş.benimde arada kasığıma ağrılar giriyo o anda çok korkuyorum bikaç dk sürüyo kasılıyomuş gibi.vitaminler dışında sadece progestan kull. Vajinal olandan.nst yede hiç girmedim ben daha iğneleri olmadım.dr a herşeyi benmi sormak zorundayım kızlar ya hiç yönlendirmiyo beni anlamadım hiç bişey :-(
Malesef bazı doktorlar ağzından cımbızla laf alıyorsun ben de ciğer geliştirici iğne söyledim de oldum 28 .haftada ben 30 haftaligim nst ye bende girmedim herşeyi söylemek gerekiyor bide 200 TL veriyorum oda sadece Güler yüz ve ultrasona yarın yeni bir doktora gidicem burda üçüz olduğum için doktorlar muayene etmedi inşallah bu doktor kabul eder

Malesef bazı doktorlar ağzından cımbızla laf alıyorsun ben de ciğer geliştirici iğne söyledim de oldum 28 .haftada ben 30 haftaligim nst ye bende girmedim herşeyi söylemek gerekiyor bide 200 TL veriyorum oda sadece Güler yüz ve ultrasona yarın yeni bir doktora gidicem burda üçüz olduğum için doktorlar muayene etmedi inşallah bu doktor kabul eder
Aynısı gerçekten kaç para veriyoruz her muayeneye zorla konuşuyo sanki soru sorunca.sanki ben dr um yönlendiriyom onu şuda var buda var diye.neyse allahım onlara hiç gerek kalmaz kolay doğum nasip eder inş. Bizlere.imkanın varsa iki dr takip etse çok ii olur tabi.evet bazıları üçüz riskli old için bakmak istemiyolar aslında ii bişey kendine güvenmiyosa bakmasın zaten

Slm kızlar nasılsınız? Biz iki aylık olduk ama her geçen gün daha da azıtıyorlar buarada evimize geldik bayramdan önce en azından geceleri biraz uyuyabiliyorum eşim yardımcı oluyor
Hamişlerin haftalar ilerlemiş maaşallah hazırlıklar heyecanlar artmıştır
Bebekleriyle uğraşan arkadaşlar allah yardımcınız olsun umarım sizin bebekler kolaydır bizimkiler gibi değildir
Diğer oğlum da ayrı bir sorun daha küçücük oda kıskançlık hat safhada tırnaklarını yiyor kendine zarar veriyor ne yapacağımı bilmiyorum yemez İçmez oldu iyice daha 2,5 yaşında bize de dua edin nolur

Slm kızlar nasılsınız? Biz iki aylık olduk ama her geçen gün daha da azıtıyorlar buarada evimize geldik bayramdan önce en azından geceleri biraz uyuyabiliyorum eşim yardımcı oluyor
Bebekleriyle uğraşan arkadaşlar allah yardımcınız olsun umarım sizin bebekler kolaydır bizimkiler gibi değildir
Diğer oğlum da ayrı bir sorun daha küçücük oda kıskançlık hat safhada tırnaklarını yiyor kendine zarar veriyor ne yapacağımı bilmiyorum yemez İçmez oldu iyice daha 2,5 yaşında bize de dua edin nolur
Maaşallah bıcırıklar 2 aylık olmuşlar:-) , dört çocuğa kendinizmi bakıyosunuz? Eger öyleyse allah kolaylıklar versin güç kuvvet versin siZe, kıskanmaması için bazı yöntemler var ben izlemiştim tv de çok hoşuma gitmişti netten biraz araştırın isterseniz.

bence bi gir nst ye kasılma varsa serum bağlıolar iyi geliomuş.. sen söle kasıklarım ağrıo die

bence bi gir nst ye kasılma varsa serum bağlıolar iyi geliomuş.. sen söle kasıklarım ağrıo die
Söylemiştim bikere ama olacak okadar dedi göndermedi nst ye canım.haftaya tekrar gitcem bakalım ne dicek.senin nasıl gidiyor hamilelik ağırlaşmaya başlamışsındır heralde.benim karnım büyüdü biraz daha bayada çatladı yağ sürüyom ama çatladı yinede.

Allah yardımcın olsun sana yardımcı şart 2.5 yaşındaki oğlun la daha fazla ilgilenmen için diğer bicili klarnet da daha 2 aylık tabi toparlanmislardir ama hayata yeni alisiyorlar zamanla onlarda düzene girer inşallah

Söylemiştim bikere ama olacak okadar dedi göndermedi nst ye canım.haftaya tekrar gitcem bakalım ne dicek.senin nasıl gidiyor hamilelik ağırlaşmaya başlamışsındır heralde.benim karnım büyüdü biraz daha bayada çatladı yağ sürüyom ama çatladı yinede.
valla en son çatlak yo ktu mezroyla karnımı ölçüom :) 102 cm oldu :) :) evet ağırlaştım hatta bi gün içinde ağırlaştım sanki serumlar mı şişirdi diom sabah kalknca rahatım ama akşamları bebekleri kasıklarımda hissediom korkutuo beni açılma yok dedi doktor ama çok aşağıda hissediom bebekleri.. şu 28 i bi de ben göreydim Allahın izniyle doktor bebekler 1 kg yu geçsin rahatlarız dedi 850-800-750 ler tek olan önden gidio bi hafta :KK43:

valla en son çatlak yo ktu mezroyla karnımı ölçüom :) 102 cm oldu :) :) evet ağırlaştım hatta bi gün içinde ağırlaştım sanki serumlar mı şişirdi diom sabah kalknca rahatım ama akşamları bebekleri kasıklarımda hissediom korkutuo beni açılma yok dedi doktor ama çok aşağıda hissediom bebekleri.. şu 28 i bi de ben göreydim Allahın izniyle doktor bebekler 1 kg yu geçsin rahatlarız dedi 850-800-750 ler tek olan önden gidio bi hafta :KK43:
Oy maaşallah kuzucuklara benimkilerle aynı kilodalar nerdeyse, o kasıklarda hissetme bendede oluyo sürekli wc ye gidiyom, hafta hafta ilerlicez inş 28 değil 36 ları görelim inş.

Kızlar günaydın ya bişey sorcam gece sağınıza solunuza dönüp uyuyomusunuz.ben sürekli sırt üstü yatamıyom o yüzden dönüyom sağıma falan sonra korkuyorum acaba üst üste gelip sıkışıyolarmıki bişey olurmu sizce :-(

Kızlar günaydın ya bişey sorcam gece sağınıza solunuza dönüp uyuyomusunuz.ben sürekli sırt üstü yatamıyom o yüzden dönüyom sağıma falan sonra korkuyorum acaba üst üste gelip sıkışıyolarmıki bişey olurmu sizce :-(
Genelde sola dönüp yatmak gerekir diyolar ama olmuyo bazen sağa dönüyorum sirt ustu yatıyorum doktor sen ağrı ve nefes sorunu olmuyorsan yatabilirsin dedi ama çoğunluk sola yatıyorum

Maşallah kiloları haftasına gore gayet iyi önden giden ve geriden gelen oluyor cogul gebelikte benimde öyle doktor doğunca toparlar diyor 24 haftalikken bende agurlastigimi hissettim sanki asagidalarmis gibi haftalar geçtikçe büyüyoruz kızlarrrrr normal catlak oluşmaması için Hindistan cevizi yagi kullanıyorum süper tavsiye ederim

Sıkıntı olmıy
Genelde sola dönüp yatmak gerekir diyolar ama olmuyo bazen sağa dönüyorum sirt ustu yatıyorum doktor sen ağrı ve nefes sorunu olmuyorsan yatabilirsin dedi ama çoğunluk sola yatıyorum
Sıkıntı olmuyo demek sağa sola yatmak sevindim ben sola yatınca nefes alamıyorum daha çok sağıma dönüyorum . Yağ olarakta badem yağı kullnyrm hergün sürüyom ama çatladı baya, aman miniklerimiz sağlıklı olsunda çatlağı falan çok önemli değil benim için.

Doğum yapanlar karnınız toparlandımı.benimki altı aylık hamile karnı gibi kaldı.çok saramadım diyemi bilmem.şimdi iştahım okadar iyiki hamile kaldıüım kiloya bir kilo kalmıştı.üç kilo aldım.iki buçuk aylık olduk
.genel olarak uykusuzuz.onlarda çok uyumyo.ben de uyuyamoyorum.çok gazlı.hele bir tanesiçığlıklar içinde kalıyo.göbeği çıkmıştı niraz düzeldi.hepsini doktor tek yumurta demişti ama bence ikizve bir tane ayrı.bu ayda olanlar ne kadar mama veriyosunuz.ben iki saat sonra emziriyorumsonraki iki saat mama veriyorum 75ml.az mı çok mu.az gibi geliyor bana. Ne dersiniz.
Yeni doğum yapan arkadaşa da hayırlı olsun diyorum kolay da gelsin

benim tek olan ve önden giden çok hareketli belki o daha büyük olduğu için üstüne yatsam tepinio öbür tarafa yatsam toplanıp sertleşio :KK43: ondan çekeceğim var bi doğsun sağ salim dötlerini ıssırcam onların :) Allahım sağ salim kavuşmayı nasip etsin hepsine..

benim tek olan ve önden giden çok hareketli belki o daha büyük olduğu için üstüne yatsam tepinio öbür tarafa yatsam toplanıp sertleşio :KK43: ondan çekeceğim var bi doğsun sağ salim dötlerini ıssırcam onların :) Allahım sağ salim kavuşmayı nasip etsin hepsine..
Aynen benimde anlattığın gibi oluyooo ama mecbur yatıyom yoksa hiç uyuyamıyorum,sadece popolarınımı heryerini ısıralım yaramaz bebişlerimizin :-)

Ayy aynısını bende diyorum bi doğsun lar totolarina totolarina vurucam diye
Ben bugün yeni doktoruma gittim memnun kaldım yani beni muayene etmeyi ve dogum yapmayı kabul etti (30 haftalık olmama rağmen ) bebisler 1500 kilo olmuşlar inşallah böyle gidersen 36 ları görürsün dedi ben şok tabi 34 görmem bile benim için kafi iken keşke görsek 36lari dedim konuşmaları ile beni rahatlattı odaları yeni doğanı çok Temiz ve ferah en azından ilgililer kan ve idrar tahlili ildum yarin cikacak sonuclar 32.haftada ciğer geliştirici iğne vuralım ozaman pregesterona başlarız dedi bugün rahatlamış olarak eve döndüm kızlar inşallah böyle sorunsuz devam eder

Sıkıntı olmıy

Sıkıntı olmuyo demek sağa sola yatmak sevindim ben sola yatınca nefes alamıyorum daha çok sağıma dönüyorum . Yağ olarakta badem yağı kullnyrm hergün sürüyom ama çatladı baya, aman miniklerimiz sağlıklı olsunda çatlağı falan çok önemli değil benim için.
Hindistan cevizi yagi çatlama için iyi ama benim zati önceki doğumdan var önemli olan hiç kasindirmiyo kaşıntı gelince daha kasimadan sürüyorum geçiyor
Kesinlikle haklısın sağlıklı olsunlar anneler zaten fedakar catlak oluyo göğüsler sarkiyo ama bunlar işin cilvesi

X