2016 üçüz anneleri :)

Yok canım, hastanede ben bir gece 28. Haftada yattım. Sancım çıktı, adalat kullNmıştım. ultrasonda rahim ağzı kısalığına bakılır, 2.5 altıysa risk oluyo. Ona göre istirahat veriliyor. Ben hiç yatamadım, bakacak kimsem yoktu, sürekli yatma durumunda. İnş 34 ü yakalarsınız, 2 şer kg üstü olur bebeklwriniz. Ayakların yukarda uzanmaya çalış, bol su iç ve çok dua et. Sevgiler

Allah isteyen herkese nasip ersin çok zor bi yavrunun olmaması kimsenin kucağını boş bırakmasın inş.tedaviyle oldu benimki
Amin inş görürüz 34 leri.sagolun sizede sevgiler

benim ki de tüp bebek cnm embriyo çok kaliteli olunca bölünüyormuş tek yumurta ikizi oluyor biri.. Nasip Kısmet.. Hakkınızda hayırlısını isteyin..zor çoşuğl gebelik bir sürü risk var..

benim ki de tüp bebek cnm embriyo çok kaliteli olunca bölünüyormuş tek yumurta ikizi oluyor biri.. Nasip Kısmet.. Hakkınızda hayırlısını isteyin..zor çoşuğl gebelik bir sürü risk var..
anladımmm cnmmm hayırlsı olur inş.... üçüz gebelık risklı biraz ama ikiz gebelık olmasını çok isterim... en hayırlısı Rabbim bilir.... siz ne zamandan beri bebek için uğrasıyorsunuz? ben iki yıldan beri uğrasıyorum artık tedavı olmaya karar verdım yasım 26 umarım tedaviyle olur...

yaşınız küçük tedaviye cabuk cevap verirsiniz bence, ben üç yıldır uğraştım bir aşılama var başarısız sonra tüp bebek.. Şimdi içimdeler inşallah kucağıma almak ta nasip olur hepsini sağ salim.. Allah size de ve çok isteyip olmayanlarada tez zamanda versin inşallah.. Allah eksikliğini yaşatmasın hiç bir kadına..

Ben ona gidiyorum işte. Özelde muayene ediyo ama diğer işlemleri devlet hastanesinde yapıyor. Çok memnunum ondan.

Uzun suredir sessizdi burasi iyi olmus bir baktom bir suru msj :) bizim 40imiz cikti yani yaklasik 1.5 aylik olduk dogdugumuzdan beri ama normal zamanlarinda dogsalardi yeni dogmuslqrdi :) simdilik en buyuk problemimiz gaz sorunu maalesef ne zaman duzelecek bilmiyorum :'( neredeyse tum gece sabaha kadar oturuyorum gun icinde de diger cocugumda kucuk oldugu icin onunla eger bebekler uyursa vakit gecirmeye calisiyorum ama maalesef bu bebeklerde abisi gibi uyumayan bebek cikti Allah yardimcisi olsun herkesin ins sizlerin bebekler uyuyan bebek olur
Bu surede yaklasik 1 kilo aldilar su an 2.5 kilo civarilar beslemeyi artik onlar istedikce yapabiliyorum yani saat basi
Benim sizlere en buyuk tavsiyem imkaniniz varsa bebeklrr gelmeden mutlaka bir yardimci bulun ve herseyi konusun sonradan sorun cikmasin tek bakmak inanilmaz zor hergun dua ediyorum saglogima bisey olmasin cocuklarima bakabileyim diye bide ben maalesef hala evime gidemedigim icin esimde yok belki o olsa en azindan aksamlari gece falan yardim eder yada diger oglumla ilgilenirdi bana da dua edin nolur bir an once evimize kavusalim
Bu arada premature bebekler ilk baslarda ozellikle gercekten cok usuyor o yuzden odanizin sicakligi iyi olmali ve battaniyelerijizde mutlaka bol bol olsun
Butun hamile arkadaslar ins sorunsuz olarak 34-35leri gorursunuz

Seni yılın annesi seçelim 4 çocuk la tek başına veya baba olmadan idare ediyorsun anladigim kadariyla allah yardımcın ama bence destek almalısın uyku

Kızlar bizde iki aylık olmak üzwreyiz.kiloları 4 ün üstü.tavsiyem gebelik Döneminde bol bol yatın ki bebekler anne karnında büyüsün.ve beslenin.bizdede hiç uyju yok.gax sancısı. Mamayı değiştirdim dün aptamil idi sma ya döndük bakalım.uykuyok.üç saatte bir 75 yada 60 mş veriyorum doğuran anneler bu azmı çokmu.emziriyorumda.sütüm normal. Bi bebeğin göbeği biraz çıktı hibi ağlamaktan.birininde yumurtakıklarında n biri şiş. Su fıtığı olabiliröiş haftaya hem onun için heöde kalça çıkıklığı kontrol ü için gitcem umarım olumsuzluk olmaz

Zaten tek basina bakmak cok zor ustelik evinden,esinden ayri daha da zordur eminiminsan böyle zamanlarda onunla ilgilenilmesini falan istiyor
Inşallah evinize donersiniz canim
Gece uyumadan gunduz bakmak cok zor kendimden biliyorum
Birini bulman mümkün degil mi acaba?

Merhaba canim
3 saat içinde anne sutu de aliyolarsa beslenmeleri iyi
Kilo aliminiz iyi sanirim
gobek bizde de vardi hatta neredyse ceviz buyuklugunde disariya cikmisti doktor gececek dedi
Oyle de oldu 5 ayinda bir gun iceri girdiğini gördüm gobegin
Yine ayni bebekte testislerden biri yukarida ve bizde de fitik var sünnet zamani ufak bi operasyonla duzeltecekler
ALLAHIM bebeklerimizi korusun inşallah

Son düzenleme:
ya kızlar benim karnım taş gibi oluor saatlerce de yumuşamıyor.. magnezyum kullanıyorum şimdi sıda da içtim yok sağa dönüom sola dönüom yatakta.. her gün oluo bu nerdeyse normal mi bu ya.. öle kasılıp gebşemio kasılıo kalıo taş gibi..

Canim karninda sertlesme olduğunda 1 lt su iç 1 saat icinde 5den fazla oluyorsa riskli durum sayılıyor
Benim 23 k0haftamda baslamisdi ve 26 haftamda dogum sancisiyla hastaneye zor yetiştik ve ilaclarla serumlarla dogumu geciktirmek mumkun oldu neyse ki
Ihmale gelmez dikkat et canim

işte 5 ten fazla diosun ya öle değil kasılıo taş gibi bi saattir öle bi gevşeme yok bi su içeyim bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…