2016 üçüz anneleri :)

ya nasıl ya anlamadım anlamak mı istemedim haftan çok iyi üçüz dü biri melek mi oldu neden öle olmuş.. Allahım yardım et sen hepimize ne zor sınavlar.. dün eşim üçüz gördüm die geldi bizim ki gibi tek yumurta ikizi ve biri ayrı kese.. ben heycanlandım yaa konuşsaydın nasıllardı falan die.. ikizler otizm liydi dedi çok üzüldüm Allahım sen bize sağlıklı bebekler nasip et inşallah

Allahım bol sabır versin canım. Evlatlarını sana bağışlasın inşallah. Haftan iyi aslında ama sebep nedir ? İçini ferah tutmaya çalış canım korku hiç bir zaman bitmiyor Allahım bebeklerimize uzun ömürler nasip etsin. Evlat acısıylasınamasın Rabbim. Benimde sütüm ilk zamanlar çok az geliyordu. Olabildiğince sağmaya çalış sağdıkça süt artıyor. İlk gelen sür kolastrum azda olsa mutlaka bebeğine vermeye çalış bi damlası bile çok önemli

Gozun aydin canim, insallah diger yavrularida en kisa zamanda alirsin. Darisi bizim basimiza 43 gun gecti sabirla bekliyorum
Amin inşallah canım darısı size olsun inşallah sağlıcakla kavuşalım yavrularımıza 43 gün değil 100 günde olsa sağlıkları yerinde olsun hiç üzülme emin ol orda senden benden çok daha iyi bakılıyor.

Allahım herşeyin hayırlısını nasip etsin bebişlere sağlık sıhhat versin Rabbim kimseyi sınamasın

Canim cok tebrik ederim
Allahim anali babali buyumelerini nasip etsin inşallah
En kisada sürede yavrularinla evinizin yolunu tutun inşallah
Kuvozde fazla kalmazlar heralde dimi haftaniz cok şükür cok iyi
Diger bebegin için cok üzüldüm ama Allahin taktiri maalesef yapacak bi şey yok
Peki bebegi incelemek için sizden izin istemediler mi?

Canim seyyahin bebeklerinden birine daha erken haftalarda bebekte olusan problem yüzünden anne karninda müdahale edildi
Simdi dogumda o bebek de alindi ondan bahs ediyor
Yani doğum sirasinda olusmadi o olay önceden biliyorlardı

Hayırlı olsun bebeğiniz,sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Gözün aydın canım,sağlıkla evinize dönersiniz inşallah,yalnız maşallah sana normal doğum şaşırdım merak ederdim üçüz normal doğan varmı diye zor olmadımı ya? Senin sütün gelir zaten süt sancıyla gelirmiş,yinede bol sütlü günler dilerim:)) sen onları besler hemen kilosunu artırırsın annesi

Üçünü nasıl normal doğurdun ben şokk Allahım kalan evlatlarına sağlık sıhhat hayırlı güzel uzun ömürler nasib etsin benim ikiz normal olır muki

Buarada senin kaçıncı haftada 2 ye düşmüştü yani incelenen bebeğin kaç haftalıktı canım

Canim seyyahin bebeklerinden birine daha erken haftalarda bebekte olusan problem yüzünden anne karninda müdahale edildi
Simdi dogumda o bebek de alindi ondan bahs ediyor
Yani doğum sirasinda olusmadi o olay önceden biliyorlardı
Hımm şimdi anladım cnm.. kıyamam onu da öle gördüler.. Allah kardeşlerine uzun uzun sağlıklı ömürler versin inşalllah.. tüm bebeklerimize...

Maşallah hadi üçüncüye inşallah:)) amin hepimize kolaylık versin

Gözün aydin canim Allah mücizelerine saglikli uzun ömürler nasip ettsin saglikla büyüsünler Allah emanet olun dualarim sizinle

Canim seninde Gözün aydin olsun diger bebeginede tez zamanda kavusman dilegiyle
Annesi tabiki zor olacak digeride gelisin gör curcunayi da bir gülüsleri unuturur herseyi merak etme saglik diliyorum hepinize

Allah kolaylık versin canım.. merak ediom nasıl olcak üç bebekle die.. sağ salim gelsinlerde olur inşallah gerisi.. :)

kızlarr bebişlerim iyi çok şükür.. hepsi erkek :) pipilerini gördük biri 20 gr küçük ikizlerden diğeri tek keseyle aynı.. Allahım 30. haftayı görmeyi nasip etsin.. pazartesi hastaneye yatış yapcam.. heyet raporu almak için.. :) bi serum bağlarız dedi doktor.. iş yeri yıllık iznimi kullanmama bile laf etti.. Hep böle güzel haberler veririz inşallah birbirimize..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…