2016 üçüz anneleri :)

Canim ben hic bi şeyi onceden almadim biliyosunuz benim 1 kayibim oldu onceden o yüzden almaya korktuk
Ama sen almak istiyosan al tabi
Çünkü eve geldiklerinde pisik kremidir vucut icin nemlendirme kremidir hepsi gerekli oluyo elbette
Ben al derim çünkü sen hafyan maşallah iyi bakarsin hic kuvoze girmezler iki ayagin bi pabuca girmesin sonra:))

Kizlar herkese iyi bayramlar
Allahim kuvozde olan yavrulari korusun onlari anne ve babalarina bagislasin inşallah
Tez zamanda annelerinin kucaklarina,evlerine donsunler
Dogum yapacak olanlar da zamaninda sagsalim dogursunlar insallah
Bebekleri ebde evde olanlara da Allahim bol kazanclar versin ki bebeklerin tüm ihtiyaçlarını karsilaya bilsinler
Anne olmak istegen herkese Allahim bu duyguyu yasatsin inşallah

Ya doğum yapmış annelere özel bi sorum olacak doğum sonrası benim kanamam normal adet kanaması gibiydi fakat dünden beri koyu renkte kanamam oluyor çok yoğun değil ama birden koyulaşması beni korkuttu sizde de böyle olmuşmuydu?

canım senle aynı durumdayız sanırım ikizlerin arasında zar var mıydı yoksa aynı kesedelermiydi transfüzyon tehlikesi nedir? bebeklerin sağlıklı mı şimdi.. epilepsi olur dedi doktor ben napacam yaaa
Canim foruma bayagidir girmiyordum. Benim ikizlerin arasinda zar vardı. O yüzden rahat gitti. Kilolari ayni doğdu. TTS den bizde cok korktum ama şükür olmadi.

Ben hala kullanıyorum progestanıda ecoprinide diğerleri vitamin demir magnezyum zaten bikaç haftaya doğuma gidicem inşallah ama devam hala
Kanaman fln mı vardı canım. Progestan hapını kullanıyrm dün Kadındoğum doktoruna gittim bunu kulsnyrm tüp bebek bebek dedim oda ağrın kasılman kanaman yoksa kullanma dedi. Progestan da mide bulantısı yapıyor pek kullanmak istemyrm.zaten içindede adet olamayanlar. Hamile olup kanaması olanlar düşük riski olanlar kullanıyr die yazıyor.dün içerdim kullanmsyı düşünyrm bir zararı olur mu ki kararsız da kaldım tüp bebek doktoruna gitmeyi düşünyrm artık 12+6 oldum 4. Aya girdim.sizlerde neler oldu ilaç kullanma süreci tüp bebek doktorunu bırakma süreci nasıl gecti?? Bizde bi düşük tehdidi bi kanama fln yok şuanda iyiyiz çok şükür. Bende beni mahveden bir bulantı var. Oda azalıyor gibi..sizlerde nasıl durum??

Allah kolaylık versin canım ben şimdi gördüm 4üz bekliyormuşsun Rabbim yardımcın olsun inşallah
Dördüzmü?walla tek seferde çok iyi olur bidaha doğurmaz..ama hamilelik süreci doğum sonrası Allahım yardım etsin büyün kolaylıkları versin sana hayırlısıyla hepsine sahip ol sıkıntıları alsın gidersin...çok dua ediyrm
..

Yok benim hiç kanamam olmadı çok şükür,doktorum biraz titiz bi adamdı progestan erken doğum riskini azaltıyormuş o yüzden bırakma demişti,23-24 haftadan sonra eve yakın bir hastane olsun diye doktorumu değiştirdim oda bırak filan demedi geçen hafta sordum artık bırak gerek yok dedi,tüpbebek doktorum maltepedeydi 1 saatte gidiyorduk bide prof olunca adam gebelik takibine pek zaman ayıramıyordu 1-2 dk bakıp gönderiyordu bizde bıraktık aslında doğumuda o yapsın isterdim ama olmadı şuankide çok iyi bir kadın memnunum

Dördüz bekleyen gsLi fatma canım karışıklık olmuş sanki burda :)

Sağol canım,artık doğumdan sonra ben evde zor geziniyorum bayram diye kv evinde annem gelip gidiyor,o işlere bakacak kimse yok Kısmet artık idareten alırız bişeyler

Selam kizlar herkese saglikli huzurlu mutlu bayramlar dilerim bebeklerinizle beraber saglikli mutlu nice bayramlar dilerim
Ben pazartesi hastaneye yatim carsamba cilardilar karnim cok sert baze nefes bile alamiyorum ama sanci cikmadi Doktor tedbir amacli ciger ignesi yapti birde Rahim agzina bir yüzük takti ki servisk uzunluguda ayni durdugu Halde yapalim dedi 26haftadayim artik yavas yavas zorluklar basliyor bu Karin sertligi normal mi tecrübelerinizi Rica etsem paylasirmisiniz Panik yapip hastaneyede gitmek istemiyorum hic sancim da yok

Herkese merhaba arkadaşlar umarım herkesin hamileliği sıkıntısız sorunsuz geçiyordur arkadaşlar buraya sizden dua istemek için girdim kadir gecesi 30.hafta 5 günlük hamileyken doğum yaptım epilepsi benzeri bir atak geçirerek elim ayağım kitlenerek doğum yaptım ağzım kilitlendi eşim zorlayarak dişlerimi açmayı başarmış Allah razı olsun.herşeyi uzun uzun anlatacak gücüm yok çok zor günler geçirdik hala da toparlanmış sayılmayız size yalvarıyorum 3 kızım benim ve eşim için dua edin. Kızlarım küvözde Allahım korusun onları ve bizi nolur dua edin bize. Sık sık girip foruma bakamam nolur dua edin bize. Allah hepimizin yardımcısı olsun nolur dualarınıza bizide dahil edin Allaha emanet olun

Ah be gece gece nasıl yaktın kalbimi neler yaşamışsın canım benim ya Allah size ve bebeklerinize yardım etsin,sağlıkla evinize dönmeyi nasip etsin, toparlayınca bize haber vermeyi unutma inşallah senin ve ailen için güzel günler gelir Rabbimin izniyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…