2016 üçüz anneleri :)

Allah yardimciniz olsun canim
Safi ismiyle sifa versin ins tum ailenize evlatlarina kavustugun mutlu gunlerin haberlerini de aliriz burdan sevincini de paylasiriz en kisa zamanda

Herkese merhaba arkadaşlar umarım herkesin hamileliği sıkıntısız sorunsuz geçiyordur arkadaşlar buraya sizden dua istemek için girdim kadir gecesi 30.hafta 5 günlük hamileyken doğum yaptım epilepsi benzeri bir atak geçirerek elim ayağım kitlenerek doğum yaptım ağzım kilitlendi eşim zorlayarak dişlerimi açmayı başarmış Allah razı olsun.herşeyi uzun uzun anlatacak gücüm yok çok zor günler geçirdik hala da toparlanmış sayılmayız size yalvarıyorum 3 kızım benim ve eşim için dua edin. Kızlarım küvözde Allahım korusun onları ve bizi nolur dua edin bize. Sık sık girip foruma bakamam nolur dua edin bize. Allah hepimizin yardımcısı olsun nolur dualarınıza bizide dahil edin Allaha emanet olun
Canim ne kötü şeyler gecirmishsin öyle
Allahim sana öyle güzel günler versin ki bu cektiklerinin zerresi aklina gelmesin inşallah
Haftan hic fena degil sıkma canini
Burda o haftalarda dogurup kuzulari sagsalim olan arkadaslar var
Allahim yavrularını sana bagislasin inşallah
Gelişmelerden haberdar et bizi de

Herkese merhaba arkadaşlar umarım herkesin hamileliği sıkıntısız sorunsuz geçiyordur arkadaşlar buraya sizden dua istemek için girdim kadir gecesi 30.hafta 5 günlük hamileyken doğum yaptım epilepsi benzeri bir atak geçirerek elim ayağım kitlenerek doğum yaptım ağzım kilitlendi eşim zorlayarak dişlerimi açmayı başarmış Allah razı olsun.herşeyi uzun uzun anlatacak gücüm yok çok zor günler geçirdik hala da toparlanmış sayılmayız size yalvarıyorum 3 kızım benim ve eşim için dua edin. Kızlarım küvözde Allahım korusun onları ve bizi nolur dua edin bize. Sık sık girip foruma bakamam nolur dua edin bize. Allah hepimizin yardımcısı olsun nolur dualarınıza bizide dahil edin Allaha emanet olun
Canım benim öncelikle çok geçmiş olsun :KK43: protein takibi yapılmamışmıydı? Tüm bu olumsuzluklara rağmen öyle güzel bir güne gelmiş ki doğumun kadir gecesinde doğmuşlar. Allahım sana ve bebişlerine şifa versin inşallah. Azerininde dediği gibi haftan iyi Allahım yardımcınız olsun güzel günleriniz olsun inş

Teşekkür ederim. şuan 8 haftalıklar canlarım geçen gün kalp atışlarını duydum çok heycanlıydı :) herkes diyoki sen normal gebe değilsin herkesden daha çok yemen lazım :KK43: ama midem almıyor ki
Canim sen herkese bakma normal yediginden en fazla 400 kalori daha fazla alman gerek :) durmadan gereksiz seyler agzina tepistirmelerine izin verme :) miden mahvolur valla :)

Allah Şafi ismi üzere şifa versin cnm Allah kolaylaştırsın zorlukları sıkıntıları hastalıkları gidersin...Amin amin amin

Sa kızlar ben ikizlerimin cinsiyetini hala öğrenemedim bayramın ikinci günü çok kasılmam vardı özele gittimsöylemedi.yarın 14. Haftaya giriyorum ne zaman öğrendiniz cinsiyetleri? Ben ne zaman öğrenirim.aslında önceleri okadar merak etmiyordum kız yada erkek olsun die bir isteğim yok.ama yinede merak ediyorum.. Öncelikle sağlıklı sıhhatli imanlı ahlaklı edepli olsunlar hepimizin yavruları için duam..kız erkek fark etmez tabiki..Benim yavrularım onlar.. Bide kımıldamalarını hissetmedim henüz pıtırcığı var gibi gelio ama hareket yok ne zaman hissedilen??

Allah yardimciniz olsun canim, insallah en kisa zamanda bebeislerini alip evinize donersiniz. Cok gecmis olsun.

Allahim sana esine bebeklerine saglik versin canim simdi yasin okudum duami duyar Allahim şifa versin aililene cok zor bir sürec sabir canim sabir dua et bolbol Allah yardimcin olsun cok üzüldüm inaki bugünleri unutup biran saglikla bebeklerine
kavusman dilegiyle canim

Kızlar Günaydın
Yesim43 diger bebegini de kaybetmiş kizi kalmis bi tek:KK43:sabah sabah o kadar üzüldüm ki anlatamam:KK43:

Allah sabrini versin kimseye böyle bir aci vermesin yarabim evlatlarimizi sag saglim kucagimiza almayi nasip etsin bebegini kaybedenlere sabir versin cok üzüldüm dua ediyorum herkese allahim kabul etsin insallah

Bebeklerin cinsiyetleri erken haftalarda belli olsa da garantiye almak icin soylemeyebiliyor drlar pozisyonda onemli tabi gostermeyedebilir ama genelde 17-20 haftalar arasi ogreniyor cogunluk. Hareketler icin erken canim hele de ilk gebelikse 20.haftadan sonra bile hissrdebilirsin malum kucuk ve gucsuzler baslarda bide rahim kalinligi da onemliymis ince olsnlar daha cabuk hissediyor bildigim kadariyla :)
Sen bunlari kafana takip hic stres yapma canim bir kac hafta sonra degisimleri farkedersin zaten yavas yavas :KK66:

Ailevi çok gerginlikler yaşıyorum ya bebeklerimden hep endişe edyrm Marmara da yatarken biri erkek gibiydi pipisini gördük sanki ultrosonda doktor bakarken yengemle herşeyleri cok netti parmakları bile satılıyordu doktora dedik pipisimi o doktorda %100 söyleyemeyiz şimdi dedi.. Tek isteğim sağlıklı olsunlar ben sağlıklı olayım bebeklerime bakacak güçde olayım
İstemiyorm artık

kızlar yeşime çok üzüldüm Allah yardımcısı olsun.. Allah kızına uzun önürler versin.. geçmişe baktım ama mesajları görünmüyor kaçıncı haftada olmuştu doğum :KK43:

Yeşim43 Allahım sana bol sabır kızınada uzun ömürler nasip eğlesin inşallah. Ne var ne yok diye bir gireyim dedim şok oldum ve çok üzüldüm.

Azerin nasılsın? Bebişler nasıllar? Bebek bakımıyla ilgili önerebileceğin şeyler var mı ? biraz heycanlıyım nasıl olacak nasıl bakıcaz diye annem bana yardımcı olacak ikimiz bu işin üstğnden gelebilirmiyiz acaba

Iyi aksamlar kizlar
Yesim 26 haftasinda dogum yapmisti maalesef :KK43:angel devil
Leydi canim üstesinden gelirsiniz elbette biraz zor olacak ama benimkiler mesela hala daha duzene girmedi 1 hafta geceleri cok iyiler 1 hafta berbat
Mesela 4 gündür ozan sabaha karsi 4de uyuyo
Ama gündüz uzmuyolar beni maşallah
Bakici da sagolsun cok yardimci oluyor bana
Ilk basta 2 saatte bir emmip hemen uyicaklar
Ama beslenme sureleri uzun oluyor maalesef
gece uyumadan sütünü sag dolabin alt rafina koy
Gece beslenmesinde sütü isit annen biberonla birini yedirsin digerlerini sen emzir ki zamandan tasarruf edin
Gündüz vardiyali bakin derim ben
Mesela iki beslenmenin arasinda her defasinda biriniz uyuyun
Ama beslenme zamani mutlaka annen de yardimci olsun ki erken bitsin
Başka aklima geldikce yazarim
Senin merak ettiyin bi şey varsa sor

X