2016 üçüz anneleri :)

Pompayı hastane tipi kiralamayı düşünüyoruz en iyisi o diyolar doğum yapınca yani aventin takımını nerden ve hangi özellikte aldın peki neler var içinde? Sen nasıl oldun buarada düzeldimi tansiyon ve ameliyat dikişin

Hastane tipi makine benim göğsümü yara yaptı ve 3-4 günde acısını anca geçirebildim. Sıcak suyla konpres yapıp krem sürdüm öle geçti. Aventin süt sağma makinesinden çok memnunum tahriş etmiyor kullanımı rahat. Aventin biberon setini almıştım ben 2 büyük biberon 2 küçük biberon 1 tanede emzik vardı içinde süt sağma makünesinin içinde de küçük biberon vardı extra 1 büyük biberon ve 2 li emzik almış oldum. Ebebekten almıştım.
Tansiyon problemin devam ediyor çok şükür dikiş ağrılarım eskiye oranla daha iyi ama hala eğilip kalkamıyorum sağa sola dönemiyorum. Bide dün geceden beri sağ böbreğimde ağrı var. Doğumdan önce böbreklerime bakmışlardı genişleme vardı ama hamilelikte olabiliyor demişlerdi bu ağrıda onunla mı alakalı bilmiyorum. Bayramdan sonra gidicem dra
Senin kaçıncı hafta şuan ?

Eşimin arkadaşı öyle bir anlatmışki bebek emiyo hissi veriyomuş masaj yapıyomuş filan kafam karıştı şimdi, yarın 33+0 ım önümüzdeki hafta 34 yani,inşallah çabuk geçer böbrek ağrısını biliyorum geçmiş olsun Allah şifa versin

Teşekkür ederim. Maşallah sıra sana geldi desene :) Allah kokaylık versin inşallah son haftalar gerçekten çok zor oluyor. Süt sağma makinesinin modeline göre değişiyordur belki ben hastaneninkinden hiç memnunnkalmadım ama aventten çok memnunum

Lady ve hhcm kizlar gozunuz aydin haberlerinizi almak gercekten rahatlatti beni. Bundan sonra bebeklerinizle saglikli bol kosturmacali ve mutluluk dolu bir yasaminiz olur umarim hep :)
Lady canim gwrcekten haftan iyiydi neden kuveze girdiler umarim basit biseydir. Sem nasilsin ? Bebekler kac kilo dogdu?
Hhcm bebekler kac kilo dogdu? Sutun nasil ? Toparlayabildin mi?
Umarim hersey ikinizin de gonlunce olur
Siradaki arkadaslar ve tabiki ben de ileriki haftalari gorur saglikla ve kolayca dogumlarimiz gerceklesir kucagimiza aliriz bebeklerimizi Amin

Selam kızlar.bençarşamba doğum yaptım spi oldu.bebekler iki hgün kuvözde kaldı. 20 gündür hastanede kaldım. Şimdi evdeyiz.
Gözünüz aydın. Hayırlı olsun. Üç çocuklu hayat nasıl gidiyor ? Bende sabırsızlıkla bekliyorum kuzularımı inşallah kavuşuruz. Bi yandan da korkuyorum nasıl baş edebileceğiz diye düşünüyorum.

Selam kızlar.bençarşamba doğum yaptım spi oldu.bebekler iki hgün kuvözde kaldı. 20 gündür hastanede kaldım. Şimdi evdeyiz.
Ayy maaşallah gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün inş.çok sevindim bebeklerin hastaneden hemen çıkmasına bİzde görebilecekmiyiz bu günleri sizin gibi acaba

Ucuz anneleri helal olsun size. Biz ikiz anneleri erken dogumdan korkup her sizida yada agrida strese girerken kimbilir sizler neler cekiyorsunuz. Buradan okudugum kadariyla bircogunuz yatmak zorunda kaliyorsunuz. Bugun sole kendi sirtinizi sivazlayip aferin bana deyin. Sizin yaptiginiz her yigidin harci degil harbidende

Teşekkür ederiz canim
Valla ruhumu oksadin sabah sabah:))
Allahim size de yavrularinizi sagsalim kucaginiza aldiginiz gunleri gostersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…