2016 üçüz anneleri :)

Biliyorum canim ama olmuyo gercekten. Haklisin erkekler cok anlayissiz. Ben annemlere gelene kadar iyiydi aslinda ama simdilerde kendimi cok kotu hissediyorum. Stres zaten tavan. Insallah hersey duzelir
Takma canım düzelir bende annemde kalırken eşimle biraz gerginlik oldu bisüre o evde kaldı gelmedi geceleri ağlıyodum hep sende yok yani sadece onlara da hak vermek lazım düşünsene hem kadın hem erkek için geçerli dünyası değişiyor insanın biz hormonlardan hassaslaşıyoruz onlarında düşüncesi başka

Hhcm ve Lady kizlar umarim sizlerde bebeklerde cok iyidir ve minik yaramazlardan zaman bulup bize yazamamissinizdir. Sizleri cok merak ediyoruz buldugunuz ilk arada bize de iyi haberlerinizi verin :)

Doğum yapan arkadaşlar şu biberon ve emzik konusu benim için tam bir muamma şimdiden almalımıyım yoksa doğduktan sonraki duruma göremi alıcam içimde rahat etmiyor böyle standart bir model yokmu pat diye lazım olursa napıcam kafamda deli sorular trendyolda aventin kampanyası var bakıyorum ama ne alıcam bilmiyorumki

Doğum yapan arkadaşlar şu biberon ve emzik konusu benim için tam bir muamma şimdiden almalımıyım yoksa doğduktan sonraki duruma göremi alıcam içimde rahat etmiyor böyle standart bir model yokmu pat diye lazım olursa napıcam kafamda deli sorular trendyolda aventin kampanyası var bakıyorum ama ne alıcam bilmiyorumki
Ben aventin takımını almıştım. Emziğide aynı marka sldım damak kısmı farklı olmasın diye. Elektrikli süt sağma pompası çok önemli bebekler küvözde olduğu için sütümü sağıp gönderiyorum. Bebekler doğmadan önce almıştım doğuma yakında steril ettik. Biberınları daha kullanmadım ama küvözde beveğin emme refleksi oluşması için biberonla besleme yapıyorlar.

Ben 4 ayin sonuna kadar kullanmistim butun ilaclari
4.ayın sonunda hepsini kestin değil mi canım. Hepiniz tüp bebek doktoruna devam ediyor mu?ben bırakmayı istiyorum para yetmio walla bi progestanım kaldı kesilecek ne zaman keser bilmiyrm üç hafta sonra tekrar gel dedi.bı benim ilk tüp bebek tedavim.sigorta Marmara Üniversitesi hastahanesinde devam etmeyi düşünyrm zaten orada yattım 6 gün dört gün önce çıktım hastahaneden çok. İyi ilgilendiler doktorlar fln çok iyi bilmiyrm ama herşeyimle ilgilendiler yine durumum hastahaneye yatış gibi gözüküyr ama gitmiyorm yatırırlar die yanımda kalacak kimse yok annem var ama oda yaşlı kadıncağız.napcam bilmiom dua edin..

4.ayın sonunda hepsini kestin değil mi canım. Hepiniz tüp bebek doktoruna devam ediyor mu?ben bırakmayı istiyorum para yetmio walla bi progestanım kaldı kesilecek ne zaman keser bilmiyrm üç hafta sonra tekrar gel dedi.bı benim ilk tüp bebek tedavim.sigorta Marmara Üniversitesi hastahanesinde devam etmeyi düşünyrm zaten orada yattım 6 gün dört gün önce çıktım hastahaneden çok. İyi ilgilendiler doktorlar fln çok iyi bilmiyrm ama herşeyimle ilgilendiler yine durumum hastahaneye yatış gibi gözüküyr ama gitmiyorm yatırırlar die yanımda kalacak kimse yok annem var ama oda yaşlı kadıncağız.napcam bilmiom dua edin..
Benim tup bebek doktorum kontrollere devam etmiyor, 8 hafta dan sonra baska dr a yonlendiriyor.

X