2016 üçüz anneleri :)

Teşekkür ederim. Maşallah sıra sana geldi desene :) Allah kokaylık versin inşallah son haftalar gerçekten çok zor oluyor. Süt sağma makinesinin modeline göre değişiyordur belki ben hastaneninkinden hiç memnunnkalmadım ama aventten çok memnunum
Evet canım şuan ben varım hedefimiz 15 temmuz yani 35 in sonuna doğru,bugün biraz ağrı çıktı ama serum filan düzeldi gibi magnezyumuda 4 e çıkardı,nidilat piyasada bulunmuyormuş artık öyle dediler bizde şaşırdık çoğunuz kullanmıştı bana denk geldi heralde:)

29+1 de doğmuş onunkiler
Teşekkür ederim :)
Evet canım şuan ben varım hedefimiz 15 temmuz yani 35 in sonuna doğru,bugün biraz ağrı çıktı ama serum filan düzeldi gibi magnezyumuda 4 e çıkardı,nidilat piyasada bulunmuyormuş artık öyle dediler bizde şaşırdık çoğunuz kullanmıştı bana denk geldi heralde:)
Evet nidilat piyasada yok benim de kullandigim nidilat degildi ona benzer bi ismi vardi onun yerine kullaniliyor unuttum ya adini:))

Evet nidilat piyasada yok benim de kullandigim nidilat degildi ona benzer bi ismi vardi onun yerine kullaniliyor unuttum ya adini:))

rica ederim :)) adalat dediler diğerine

Azerinnn ellerine saglik canim ne guzel olmus liste :)
Bir ramazani daha bitirdik kizlar yarin bayram Allah ins kuvez bekleyen tum kardeslerimize evlatlarini kucagina almayi nasip eder cifte bayram yaparlar, sirada bekleyenlere de zamaninda hayirli guzel dogumlar nasip etsin. Aminnn
Merhaba listeye nasıl nerden bakıyorsunuz

Ben nidilat kullanmadım bana dr adalat vermişti

biz daha yolun yarısındayız.. 14 haftalık olduk :) o günleri de görcez inşallah... yeni doğan bebişlerimizi ve annelerini öpüyorum.. Allah birlikte yaşanacak higüzel günler versin inşallah..

biz daha yolun yarısındayız.. 14 haftalık olduk :) o günleri de görcez inşallah... yeni doğan bebişlerimizi ve annelerini öpüyorum.. Allah birlikte yaşanacak higüzel günler versin inşallah..
Amin inşaallah bizde yavrularımızı kucağımıza aldığımız günleri görürüz inş.canım bende 16+6dayım ama hala çok bulantım var hasta gibiyim hep, zofran tb kullanıyorum bayadır bırakmak istiyorum ama yine kötü oluyorum.senin nasul geçiyor hqmileliğin bulantıların geçtimi

Kızlar iyi bayramlar. Bebekler 2 , 2400, 2490 olarak doğdu hepsi erkek.küvözde çok kaşmadık ama doğuö sırasında kuvözün yretersiz olduğunu duyunca bi şok yaşadım.neyseki yer ayayrlandı.doğum esnasinda bunun tartışmasını yaşadım ka bus gibiydi.ama korkulan olmadı.az kaldılar. Uykusuz geceler başladı. Hepinize iyi bayramlar tekrar

Kızlar iyi bayramlar. Bebekler 2 , 2400, 2490 olarak doğdu hepsi erkek.küvözde çok kaşmadık ama doğuö sırasında kuvözün yretersiz olduğunu duyunca bi şok yaşadım.neyseki yer ayayrlandı.doğum esnasinda bunun tartışmasını yaşadım ka bus gibiydi.ama korkulan olmadı.az kaldılar. Uykusuz geceler başladı. Hepinize iyi bayramlar tekrar

Masallah kuzulara, cok sevindim canim gozun aydin.

Gözün aydin darisi basimiza artik insallah. Yatin 25 olacagiz daha
Hepinize hayirli bayramlar arkadaslar.

Maasallah canim kilolari cok iyi ve en onemlisi saglikla evinize gitmissiniz artik biraz uykusuz ve yorucu gunler olacak ama onlarin guzel yuzlerine bakmak mis kokularina icine cekmek sana guc verir doping olur annesi cok sukur saglikla geldi ucude darisi tum bekleyenlere ins :)

Amin inşaallah bizde yavrularımızı kucağımıza aldığımız günleri görürüz inş.canım bende 16+6dayım ama hala çok bulantım var hasta gibiyim hep, zofran tb kullanıyorum bayadır bırakmak istiyorum ama yine kötü oluyorum.senin nasul geçiyor hqmileliğin bulantıların geçtimi
benim bulantılar bir haftadır geçti.. arada evham gelio herşey yolunda mı die.. araya bayram girince benim kontrol üç haftays çıktı haftaya salı detaylı ultrasonumuz var cinsiyetlerde belli olcak senin belli mi canım? tek olana erkek gibi dedi ve o bi hafta önden gidiyor.. karnımda çıktı baya sert dik duruo.. en sonki kontrolde 1 kilo vermiştim bakalım artık alıyo muyum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. bizim ikizlerin arada zar yok diolardı varmış çok şükür.. her gün şükrediyorum.. Allah sağlıklı sıhhatli emanet eder inşallah bebişlerimizi bize..

benim bulantılar bir haftadır geçti.. arada evham gelio herşey yolunda mı die.. araya bayram girince benim kontrol üç haftays çıktı haftaya salı detaylı ultrasonumuz var cinsiyetlerde belli olcak senin belli mi canım? tek olana erkek gibi dedi ve o bi hafta önden gidiyor.. karnımda çıktı baya sert dik duruo.. en sonki kontrolde 1 kilo vermiştim bakalım artık alıyo muyum.. Allah hepimizin yardımcısı olsun.. bizim ikizlerin arada zar yok diolardı varmış çok şükür.. her gün şükrediyorum.. Allah sağlıklı sıhhatli emanet eder inşallah bebişlerimizi bize..
Amin inş canım,sevindim bulantılarının geçmesine hiç evham yapma normali bu zaten, ben baya zorlandım üç kilo verdim hastanede yatmak zorunda kaldım ah ah hala devam yani tansiyonum falan düşüyo ayakta kalamıyom çok neyse çok şükür tabi bebeklerimiz için herşey.bizim durumumuz aynı seninle iki nakledilip üçüz oldularzar var bizimkindede, iki oğlan bir kız teyzesi,sizinde allah gönlünüze göre versininş.buarada bizim kntroller hep üç haf biroluyo.serklaj için baktırıyomusun her gittiğinde .

Kızlar bayramınız mübarek olsun.
Kızım 1750gr doğdu solunum problemi var aynı zamanda sarılık atlattık. Oğlanlar 2100-2200 gr emme reflekslerinin gelişmesi gerekiyor. Biri sarılık geçiriyor diğeride enfeksiyondan dolayı küvözde ama çok şükür durumları iyiye gidiyor artık daha iyiler bayram tatili araya girdiği için bebekleri veremiyoşarmış bayramdan sonra kuzularıma kavuşacağım

Lady cok sevindim canim iyiye gitmelerine az kaldi haftaya kucagina alip evine gideceksin canim hic moralini bozma hem bak bu arada kendinide toparlarsin enerji toplarsin malum bebekler gelince yogun bir maraton olacak :) moralini yuksek tut umut dol ki bol bol sutun olsun :KK15:

Kızlar bayramınız mübarek olsun.
Kızım 1750gr doğdu solunum problemi var aynı zamanda sarılık atlattık. Oğlanlar 2100-2200 gr emme reflekslerinin gelişmesi gerekiyor. Biri sarılık geçiriyor diğeride enfeksiyondan dolayı küvözde ama çok şükür durumları iyiye gidiyor artık daha iyiler bayram tatili araya girdiği için bebekleri veremiyoşarmış bayramdan sonra kuzularıma kavuşacağım
Ay maşallah barekallah Allahın izniyle çok az kalmış kavusmana siz böyle sağ salim doğum yaptıkça ben de bir üçüz gebe olarak çok mutlu ve umutlu oluyorum sağlıkla kalın inşallah

X